איב פרטית בתל אביב (גרון עמוק) + תמונות אמיתיות

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123 14>
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
איב. צפה בגלילה למטה
זוהתה טלפונית על ידי ההנהלה כבחורה !

הצטרף / הצטרפה: 06/-08-/2009
מיקום/איזור: Israel
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איב. ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: איב פרטית בתל אביב (גרון עמוק) + תמונות אמיתיות
    פורסם: 06/-08-/2009 בשעה 20:09

שלום וחיבוק חם לכל החברים וברוכים הבאים למי שלא מכיר אותי.

שמי איב ואני מארחת במרכז בדירה דיסקרטית. אוהבת לבלות עם חברים, ללכת לים... אבל יותר מכל אני אוהבת להתפנק עם בין הסדינים...
מה דעתך להצטרף אלי ?!

דמיין לעצמך, אני ואתה במיטה גדולה, בחדר המשקיף אל הים, מוזיקה שקטה והמון תשוקה...
אני יורדת לך, תוך כדי שאני מביטה עליך בעיני תכלת/ירקרקות ושערי הג'ינג'י גולש מטה...

תתקשר לתאם פגישה ונגשים את החלומות שלך
054-9723169

מה כולל הביקור אלצי ?
אני אוהבת לפנק ולהתפנק:
  • עד 2 אקטים
  • GFE - יחס של חברה (בדרך כלל כולל נשיקות צרפתיות)
  • מציצה רגילה / גרון עמוק / מציצה תאילנדית
  • נשיקות בכל הגוף
  • אני מצליחה להתחבר גם לפינוקי רימינג אבל לא בכל מצב
  • כל זה במחיר של 500 שקלים לשעה מלאה

שלא תגידו שאני לא מפנקת, הנה לכם כמה גלריות של התמונות שלי
Iv pinky כל התמונות

Halloween כל התמונות

Passion כל התמונות

כל התמונות אמיתיות וצולמו על ידי מערכת סקס אדיר דירות דיסקרטיות
שלכם באהבה תמיד, איב הג'ינג'ית
אצלי השמיים הם הגבול וכשאגדל... אלמד לכתוב עברית בלי שגיאות!
בחזרה למעלה
Nymfo-MAN צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 15/-03-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Nymfo-MAN ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-08-/2009 בשעה 20:33
ב-ה-צ-ל-ח-ה.
סקס בגיל 90 זה כמו לנסות לשחק סנוקר עם חבל.
בחזרה למעלה
גייסון צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 15/-07-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גייסון ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-08-/2009 בשעה 22:04
בהצלחה
בחזרה למעלה
פשוט צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!

הצטרף / הצטרפה: 09/-07-/2008
מיקום/איזור: Austria
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פשוט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-08-/2009 בשעה 23:10
ח.נ.,

הבחורה בהחלט מומלצת. היא משתדלת להוציא אותך מרוצה ויש לה לא מעט נסיון באיך בדיוק עושים את זה.

מי שמכיר אותי כבר יודע שאני לא מדווח על כל הפליק פלאק, צוקהרה לאחור ובורג כפול עם שתי סלטות באוויר (...), אבל נסכם ונאמר שאיב גורמת לך ל-.

אני שמח לראות שהיא הצטרפה אל הפורום שלנו () ולפי מה שהבנתי ממנה בפרטי היא גם מעריכה מאד את חברי הפורום ודואגת להם במיוחד.

אגב, ציפור קטנה לחשה לי שאולי אם נבקש יפה אז יהיה מצב לקבל אותה בזוג יחד עם מישהי מאד מומלצת אחרת (נו גברת, את מרימה את הכפפה?).

בב"ח,
בחזרה למעלה
איב. צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איב. ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-08-/2009 בשעה 00:07
,תודא
בחזרה למעלה
UNICORN צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד

מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
יודלה01 - 200-

הצטרף / הצטרפה: 05/-11-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט UNICORN ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-08-/2009 בשעה 00:58
מי זו המישהי האחרת המוכרת והמאד מומלצת ?
בעבר היא עבדה עם ניקול עושה הכל שנעלמה מהזירה ...

החיים חולפים והזמן עובר
בחלוף השנים כבר לא תוכל לשגל
אז לפחות שיהיה לך במה להזכר.
בחזרה למעלה
איב. צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איב. ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-08-/2009 בשעה 08:25

בוקר טוב! זו איב ולא מישי עכרת!נכון עבדתי ימ ניקול הי עזבה ואני נישערתי  איתכם

בחזרה למעלה
Hulio צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 21/-06-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Hulio ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-08-/2009 בשעה 10:46
במקור פורסם על ידי nofar

בהצלחה בובה 

איזה כיף לראות פרגון כזה בין הבנות כאן בפורום
סחתיין נופר

איב, מחכים לתמונות החדשות שהבטחת....

בהצלחה.
בחזרה למעלה
איב. צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איב. ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-08-/2009 בשעה 10:57
או קיי תמונות בטנור כבר
בחזרה למעלה
Einstein צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך

פורום סקס
Za-Yan

הצטרף / הצטרפה: 03/-04-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Einstein ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-08-/2009 בשעה 15:45
איב תתדחשי על ההצטרפות לפורום
אני בהחלט מאמין שתפיקי מכך הרבה לקוחות, והרבה הצלחה.

מי שמכיר אותך, יודע שהפינוק איתך הוא מעולה ושווה כל שקל

נ.ב.
הרבה זמן לא הייתי אצלך ואני בהחלט מחכה לתמונות החדשות שלך..
בחזרה למעלה
איב. צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איב. ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-08-/2009 בשעה 15:57
 תודה  מחכה לך. בכיף .
בחזרה למעלה
זיינפלד צפה בגלילה למטה

150->

הצטרף / הצטרפה: 10/-12-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט זיינפלד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-08-/2009 בשעה 13:14

נפלה בידי הזכות לבקר גם את איב. האמת - בעבר הייתי לקוח קבוע של דנה מבן יהודה והעלמותה הפתאומית השאירה לי חלל ריק. חבר שמכיר את חולשותי ושריטותי הציע לי ללכת לאיב שנותנת פינוק הכי קרוב לדנה.

אתחיל מהסוף : הייתי עם איב למעלה משעה וחצי (היה מזל - לא היה לקוח אחריי) ולא הרגשתי איך שהזמן עבר. יצאתי ממנה בנשיקה חושנית כשחיוך מרוח על פניי. זה היה חיוך של תשע וחצי שעות של שכרון חושים (זוכרים את הסרט רק ששם זה היה תשע וחצי שבועות...)

ועוד דבר - מי שמחפש כוסית על בת 20 עם חזה שופע מוזמן לדלג הלאה. איב היא לא הכתובת בשבילו. לעומת זאת מי שמחפש תודעת שירות מהגבוהות ביותר בה המטרה העיקרית היא להוציא לקוח מרוצה ולא רק להכניס עוד כמה שטרות לארנק - שיישאר...

אני ואיב ניהלנו כמה שיחות טלפון והחלפנו כמה הודעות לחימום האוירה עוד בטרם נפגשנו. ריח של התרגשות כמו בבליינד דייט היה באויר.

איב פתחה לי את הדלת. מייד כשנכנסתי התלבשה עליי בסידרה של נשיקות צרפתיות חושניות כמו של זוג אוהבים  שלא התראה איזה שנה לפחות. אחרי איזה חמש דקות לפחות של החלפת מיצים בעמידה התקלפנו מבגדינו וכאן ציפתה לי הפתעה.. איב מציעה לי מקלחת משותפת. לא רצתה להתקלח אחרי שהלקוח שלפני עזב כדי לא לייבש אותי בשמש היוקדת ומי אני שאסרב להצעה נדיבה שכזו ??

נכנסנו שנינו למקלחת הצפופה. מחוסר מקום נצמדנו זה לזו בנשיקות מטריפות. איב מסבנת אותי במקומות האיסטרטגיים ואני מסבן היטב את מאורת תאוותה ואת החור שמאחור שיהיה לי ריח נעים כשארד לה...

אחרי הסיבון באה הפתעה נוספת... איב כורעת ונותנת טיפול ראשוני לאח הגדול שמהמציצה המפתיעה והלא צפויה מזדקר כמו טיל טומהוק מוכן לשיגור..

יצאנו מהמקלחת ואיב שלא היתה מרוצה מהניגוב העצמי לוקחת את המגבת וממשיכה לנגב אותי כמו תינוק מיוחם...

האורות כובו (למעט נר רומנטי) ועברנו למיטה. איב מראה ומדגימה לי את הצעצוע החדש שקנתה... אבל אני בפני נעלב מבהיר לה שהיום היא תצטרך להסתפק בצעצועים הטבעיים שלי.

טוב - לא אפרט מה הלך במיטה. את הפרטים האינטימיים אני מעדיף לשמור לי ולאיב. אבל בכל זאת מעט על קצה המזלג :

התחלנו בזה שקודם אני מפנק אותה. איב נתנה לי יד חפשית לעשות לה מה שאני רוצה למעט דבר אחד: לא מוכנה לקבל את האח הגדול בחור שמאחור אך רמזה שאצבע ולשון יתקבלו שם בברכה. הארוע הסתיים כעבור דקות לא מעטות בסופן איב גמרה כמו אישה מיוחמת והודיעה לי שאחרי גמירה שכזו היא כבר עצלנית ולא תוכל לפנק אותי כראוי...

אעלק לא תוכל. התחילה בפינוק שלא ידעתי מאיפה זה בא לי. שאיבות ביצים , מציצות סוף הדרך , רימינג מעולה ומה עוד ? לא יודע , פשוט הייתי בעירפול חושים...

אחרי למעלה משעה במהלכה שנינו גמרנו נפלנו שדודים.... איב היתה חייבת להדליק את הסיגריה שאחרי והמשכנו לשבת זה ליד זו לשיחה קולחת (איב - הבטחת קפה ושכחת ). כאמור נפרדתי ממנה בקושי לאחר למעלה משעה וחצי (לא היתה ברירה...) כשאני עוזב בתחושה שהינה סוף סוף מצאתי את המאהבת האולטימטיבית שכה חיפשתי.

ועכשיו בוודאי תשאלו אם אחזור ? מבחינתי אפילו כל יום כל עוד מנהל הבנק שלי יאפשר לי. הפינוק של איב לא הכי זול (400 שח) אם כי בראיה על התמורה שקיבלתי ואורך הביקור זה מחיר בהחלט שפוי ביותר אם לא אפילו זול.

בחזרה למעלה
איב. צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איב. ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-08-/2009 בשעה 13:26
בחזרה למעלה
החשקן הנשקן צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 21/-11-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החשקן הנשקן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-08-/2009 בשעה 14:44
במקור פורסם על ידי זיינפלד

נפלה בידי הזכות לבקר גם את איב. האמת - בעבר הייתי לקוח קבוע של דנה מבן יהודה והעלמותה הפתאומית השאירה לי חלל ריק. חבר שמכיר את חולשותי ושריטותי הציע לי ללכת לאיב שנותנת פינוק הכי קרוב לדנה.

אתחיל מהסוף : הייתי עם איב למעלה משעה וחצי (היה מזל - לא היה לקוח אחריי) ולא הרגשתי איך שהזמן עבר. יצאתי ממנה בנשיקה חושנית כשחיוך מרוח על פניי. זה היה חיוך של תשע וחצי שעות של שכרון חושים (זוכרים את הסרט רק ששם זה היה תשע וחצי שבועות...)

ועוד דבר - מי שמחפש כוסית על בת 20 עם חזה שופע מוזמן לדלג הלאה. איב היא לא הכתובת בשבילו. לעומת זאת מי שמחפש תודעת שירות מהגבוהות ביותר בה המטרה העיקרית היא להוציא לקוח מרוצה ולא רק להכניס עוד כמה שטרות לארנק - שיישאר...

אני ואיב ניהלנו כמה שיחות טלפון והחלפנו כמה הודעות לחימום האוירה עוד בטרם נפגשנו. ריח של התרגשות כמו בבליינד דייט היה באויר.

איב פתחה לי את הדלת. מייד כשנכנסתי התלבשה עליי בסידרה של נשיקות צרפתיות חושניות כמו של זוג אוהבים  שלא התראה איזה שנה לפחות. אחרי איזה חמש דקות לפחות של החלפת מיצים בעמידה התקלפנו מבגדינו וכאן ציפתה לי הפתעה.. איב מציעה לי מקלחת משותפת. לא רצתה להתקלח אחרי שהלקוח שלפני עזב כדי לא לייבש אותי בשמש היוקדת ומי אני שאסרב להצעה נדיבה שכזו ??

נכנסנו שנינו למקלחת הצפופה. מחוסר מקום נצמדנו זה לזו בנשיקות מטריפות. איב מסבנת אותי במקומות האיסטרטגיים ואני מסבן היטב את מאורת תאוותה ואת החור שמאחור שיהיה לי ריח נעים כשארד לה...

אחרי הסיבון באה הפתעה נוספת... איב כורעת ונותנת טיפול ראשוני לאח הגדול שמהמציצה המפתיעה והלא צפויה מזדקר כמו טיל טומהוק מוכן לשיגור..

יצאנו מהמקלחת ואיב שלא היתה מרוצה מהניגוב העצמי לוקחת את המגבת וממשיכה לנגב אותי כמו תינוק מיוחם...

האורות כובו (למעט נר רומנטי) ועברנו למיטה. איב מראה ומדגימה לי את הצעצוע החדש שקנתה... אבל אני בפני נעלב מבהיר לה שהיום היא תצטרך להסתפק בצעצועים הטבעיים שלי.

טוב - לא אפרט מה הלך במיטה. את הפרטים האינטימיים אני מעדיף לשמור לי ולאיב. אבל בכל זאת מעט על קצה המזלג :

התחלנו בזה שקודם אני מפנק אותה. איב נתנה לי יד חפשית לעשות לה מה שאני רוצה למעט דבר אחד: לא מוכנה לקבל את האח הגדול בחור שמאחור אך רמזה שאצבע ולשון יתקבלו שם בברכה. הארוע הסתיים כעבור דקות לא מעטות בסופן איב גמרה כמו אישה מיוחמת והודיעה לי שאחרי גמירה שכזו היא כבר עצלנית ולא תוכל לפנק אותי כראוי...

אעלק לא תוכל. התחילה בפינוק שלא ידעתי מאיפה זה בא לי. שאיבות ביצים , מציצות סוף הדרך , רימינג מעולה ומה עוד ? לא יודע , פשוט הייתי בעירפול חושים...

אחרי למעלה משעה במהלכה שנינו גמרנו נפלנו שדודים.... איב היתה חייבת להדליק את הסיגריה שאחרי והמשכנו לשבת זה ליד זו לשיחה קולחת (איב - הבטחת קפה ושכחת ). כאמור נפרדתי ממנה בקושי לאחר למעלה משעה וחצי (לא היתה ברירה...) כשאני עוזב בתחושה שהינה סוף סוף מצאתי את המאהבת האולטימטיבית שכה חיפשתי.

ועכשיו בוודאי תשאלו אם אחזור ? מבחינתי אפילו כל יום כל עוד מנהל הבנק שלי יאפשר לי. הפינוק של איב לא הכי זול (400 שח) אם כי בראיה על התמורה שקיבלתי ואורך הביקור זה מחיר בהחלט שפוי ביותר אם לא אפילו זול.

דיווח שנכתב בטוב טעם ! זיינפלד, אתה לא מפסיק להפתיע אותי  (לטובה) ובהחלט דיווח שמתאים למציאות.

מה לא נכתב ונאמר על איב ? הכל נכון ומדוייק וכבר נכתב די והותר. אני במיוחד אוהב את איך שהיא קוראת לי "מתוק שלי" ועושה מין תנועה שכזו עם השפתיים (כיווץ והבלטה).

אתה רואה זיינפלד ?
למרות שבעבר כעסת על איב שהבריזה לך (זוכר ?) וחשבת לנטור לה טינה (או ככה לפחות הצהרת) הדברים השתנו ודווקא לטובה.

אךךךךךך כמה שאני אוהב את הפורום הזה ואת אחוות השיתוף והדינאמיות שפה.

בכל אופן אני מאד שמח שגם אתה נהנית עם איב אחרי הכל.

סתם הערה קטנה, האם היית יוצא עם החיוך המרוח אם היית מקבל את אותה רמת טיפול אבל אחרי 45 דק' ? במקום הגלישה ל-90 דק' ?

זה סתם מעסיק את מחשבתי ... אתה לא חייב לענות ואני בהחלט מפרגן לחוויה המוצלחת שדיווחת עליה.

גם אני התחשקנתי והתנשקתי עם איב

החשקן הנשקן המפרגן

M
בחזרה למעלה
זיינפלד צפה בגלילה למטה

150->

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט זיינפלד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-08-/2009 בשעה 15:21
במקור פורסם על ידי החשקן הנשקן

במקור פורסם על ידי זיינפלד

דיווח שנכתב בטוב טעם ! זיינפלד, אתה לא מפסיק להפתיע אותי  (לטובה) ובהחלט דיווח שמתאים למציאות.

חשקן - לקבל ממך מחמאה כזו בפרט לאור התקיפות ההדדיות שהיו לנו בעבר (דוגמת ימית ושאר התיקתוקיות).... טוב - כנראה שימות המשיח בפתח

מה לא נכתב ונאמר על איב ? הכל נכון ומדוייק וכבר נכתב די והותר. אני במיוחד אוהב את איך שהיא קוראת לי "מתוק שלי" ועושה מין תנועה שכזו עם השפתיים (כיווץ והבלטה).

וואוו - ואני חשבתי לתומי שרק לי היא קוראת ככה

אתה רואה זיינפלד ?
למרות שבעבר כעסת על איב שהבריזה לך (זוכר ?) וחשבת לנטור לה טינה (או ככה לפחות הצהרת) הדברים השתנו ודווקא לטובה.

אני רואה שיש לך זיכרון של פיל ו/או עוקב באדיקות אחרי תגובותי... אבל זה נכון. אני ו-איב החלטנו לקראת החגים הבאים עלינו לטובה לעשות "סולחה" ועיניך הרואות - זה כל כך השתלם

אךךךךךך כמה שאני אוהב את הפורום הזה ואת אחוות השיתוף והדינאמיות שפה.

בכל אופן אני מאד שמח שגם אתה נהנית עם איב אחרי הכל.

סתם הערה קטנה, האם היית יוצא עם החיוך המרוח אם היית מקבל את אותה רמת טיפול אבל אחרי 45 דק' ? במקום הגלישה ל-90 דק' ?

זה סתם מעסיק את מחשבתי ... אתה לא חייב לענות ואני בהחלט מפרגן לחוויה המוצלחת שדיווחת עליה.

גם אני התחשקנתי והתנשקתי עם איב

החשקן הנשקן המפרגן

בחזרה למעלה
רימינג מעשי צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-02-/2008
מיקום/איזור: Micronesia
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רימינג מעשי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-08-/2009 בשעה 16:41

זיינפלד

נהיית יוניקורן קטן

סאחתן על הדיווח

מניסיון אני יודע שכל מילה אמת, איב היא מהטובות ביותר בתחום

בחזרה למעלה
איב. צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איב. ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-08-/2009 בשעה 16:45
בחזרה למעלה
DAVID007 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 24/-04-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט DAVID007 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-08-/2009 בשעה 17:44

השבח לאל................

בעבר הלא רחוק כתבתי כי ביקרתי אותה (ולא בפעם הראשונה) והתאכזבתי מהנפילה.

כנראה שמשהו זז לה שם (ולטובה...)

או לחילופין (וגם זו אפשרות) שאז נפלתי על יום לא טוב שלה....

כל הכבוד איב !!!!!!!!

וזיינפלד - רק מהתיאור שלך קפצתי על המזכירה שלי (או שמא אקרא לה מזקירה....)

שבוע נפלא לכולם.

איב. המון נשיקות.

בחזרה למעלה
איב. צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איב. ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-08-/2009 בשעה 18:20
גם נשיקות
בחזרה למעלה
arikfloyd צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 04/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט arikfloyd ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-08-/2009 בשעה 00:23

המציצה עם גומי או בלי

יש מצב לגמירה בפה

זה שיקולים מרכזיים אצלי...

תודה.

בחזרה למעלה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רימינג מעשי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-08-/2009 בשעה 18:47

איב חזרה מנופשון בכוחות מחודשים ומה אומר לכם , חברה, הבחורה חזרה פנתרה.

יש לי כבר היסטוריה איתה שהחלה עוד בימי בן יהודה 38 העליזים ומאז שהיא נהיתה פרטית השירות שלה הולך ומשתבח.

מתאבן:

ישר שפתחתי את הדלת איב קיבלה אותי בברכה ומייד "צירפתה" את שפתי .

החבר הקטן שלי מיד התחיל להתעורר ולצמוח ומייד ניגשתי להתקלח.

מנה ראשונה:

התחלנו סדרה של נשיקות ומזמוזים הדדיים בעודינו עומדים ומייד גלשו להן בגדיה של הגברת וחבריקו  קיבל מבט מקרוב על כל הטוב המצפה לו.

מנה עיקרית: לשון עם תוספות – ואיזה תוספות היו שם

שכבתי לי על גבי בפנאן, ואיב התחילה נשיקות וליקוק אוזניים פרט שממש עשה לי את זה. לאט לאט ירדה דרומה . פתאום היא נתנה נשיכונת על הפיטמות ומייד התחיל לו מעין משחק תופסת לשונות כשאני מתחיל להתרומם קצת בשביל לתפוס לי חופן בעוד שה"ממזרתה" הזאת פסחה בסוג של קריאת תגר על איזור "פרו ורבו" והמשיכה הלאה לכיוון רגלי , הטיזרית הזאת גילגלה את עיניה כאילו אומרת לי "תפוס אותי אם תוכל"  אך לפני שיכולתי להתחיל במרוץ היא הגיעה לאצבעות רגלי והתחילה שוב את מסע הליקוקים משם . אף אצבע לא קופחה.  לאחר מכן, התחיל המסע חזרה צפונה.   חבריקו מייד התחיל לצמוח כאילו אומר לנו "עד כאן אף אחד לא עובר אותי הפעם" .  קיבלתי מייד רימינג  פיצוץ בסגנון העוף הקפוא. מה אומר לכם, מרוב טיזינג רמ"ח אברי כבר הזדקפו בציפיה.   איב הפנתה את ישבנה אלי קיבלתי "אסקרגו"  אל מול פני( חלזונות בחמאה ושום ) והתחלתי  למצוץ את שבלולה של איב  בתאווה.  בינתיים  היא הכניסה  כוס מים קרים לפיה ונתנה לחבריקו את שלו.   עומד לי שוב רק בלהיזכר בעונג שחשתי מהמציצה התאילנדית הזאת.  הניגוד שבין חום פיה של איב לבין קור המים פשוט הטריפו לי את כל החושים ולאחר זמן שנראה כמו נצח פשוט התפוצצתי לה בפה ופרקתי את מטעני באטרף,  גמירה שהיא "חצי חוויה דתית".   מזמן , אבל מזמן, לא פרקתי כל כך טוב.

בין לבין שוחחנו על דא ועל הא ושוב התמזמזנו לנו בכיף  ורציתי רק לציין שאיב היא פרטית המקבלת מספר מצומצם של לקוחות ביום , כמו כל פרטית טובה השירות הוא נהדר מכיוון שהוא לא המוני.

לפתן:

איב  שוב נתנה לי סידרה נוספת של מציצות עד שחבריקו צמח לו שוב. כובעון גומי הולבש ועברנו לדוגי עצבני כשאני מפמפם כל עוד נפשי בי תוך קבלת קונטרות נפלאות מאיב עד שהגעתי לגמירה המיוחלת .

לסיכום:

ארוחה נהדרת שנמשכה 60 דקות קסומות במסעדה פרטית ואינטימית.

שווה כל שקל מה 400 שהשקעתי בה.  בונוס נוסף: פלאפל פרישמן נמצא ליד לכל האוהבים.

נ.ב

מכיוון שאיב עדיין קצת מתקשה להתבטא בשפת הקודש היא בקשה ממני להודיע עבורה כמה דברים:

1)       מי שחפצה נפשו במציצה תאילנדית מתבקש להודיע על כך מראש בזמן שהוא מסכם עמה את הפרטים

2)     אם לא תופסים אותה ורוצים שהיא תחזור נא לשלוח SMS למספר הטלפון שלה ולא להשאיר הודעה קולית.

נערך על ידי רימינג מעשי - 11/-08-/2009 בשעה 22:00
בחזרה למעלה
זיינפלד צפה בגלילה למטה

150->

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט זיינפלד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-08-/2009 בשעה 19:01

ידידי רימינג

אני רואה שהדווח שלי עשה לך את זה וישר רצת לראות האם אכן כך פני הדברים.... שמח שנהנת !

אכן - איב היא זן נדיר בימינו. הראשונה שהרגשתי שמשקיעה את כולה בלקוח שייצא מרוצה   אצלה שביעות רצון הלקוח היא המטרה. התשלום שהיא מקבלת זה רק האמצעי.  

בחזרה למעלה
הטוחן צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-08-/2007
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הטוחן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-08-/2009 בשעה 19:17

רימינג - כתיבה מקורית ! שאפו !

קצר, ייחודי, ומעביר את המסר.

אהבתי לקרוא.

חושבים לפני שמדברים חיים ומוות ביד הלשון אם אין לכם מה להגיד אל תגידו את זה כאן
בחזרה למעלה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רימינג מעשי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-08-/2009 בשעה 19:34

לטוחן : ידעתי שלימודי הקולינראיה של זמני עבר ישתלמו לי לבסוף באיזה שהוא אופן

לזיינפלד: אכן הדיווח שלך עשה לי את זה וכמו כל דג סולומון החוזר למים בהם נולד חזרתי גם אני למקום מוכר וחמים

בחזרה למעלה
arikfloyd צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 04/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט arikfloyd ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-08-/2009 בשעה 21:47

מקווה לבקר את איב בקרוב...

בחזרה למעלה
שועל צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 15/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שועל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-08-/2009 בשעה 00:52

שלום לכולם

אכן היתי אצל איב ומה אומר ומה אספר

זה זמן מה אני עוקב אחרי הדיווחים של החברה

קודם כל מי שרוצה לדעת איך איב נראת בפנים אז זה פשוט כי היא דומה שתי טיפות מים ל "ניקול קידמן"

גופה מתנשא ל 1.68 לבן בהיר והיא אחרי לידות  כך שביתנה קצת רופף כולל החזה

אני באתי בידיעה שכך היא נראת מאחר והחברה כאן אמרו כבר את זה

הגעתי בגלל רמת השירות ואכן אין אין על איב

היא נותנת שירות ליגה ליגה אדיבה וממש נותנת הרגשה של חברה

כמובן לא אפרט יותר מידי על הסקס עצמו מאחר והחברים כאן פירטו וכתבו על איב את הכל

רק אדגיש שרמת המציצות של איב זה משהו משהו כאילו היא מוצצת ארטיק ואוכלת גלידה

כמו ילדה בת 6 בתאבתנות כזו כאילו הפעם הראשונה שלה

רימינג ורימינג ורימינג בן הטובים שחויתי הכל אכיל אצלה אוזניים פטמות ומה לא 

איב באופן עקרוני מקבלת כל שעה עגולה אבל בפועל זה לא יוצא כי היא נחה ומתקלחת בין לקוח ולקוח

60 דקות זה 60 ולא פחות ואין בכלל לחץ שתצא או משהו כזה להיפך היא אפילו מדברת על הא ודא דם אחרי שהתלבשתה

לחברי הפורום היא נותנת שירות של לקוח קבוע ולכן נא להתיחס  בכבוד הראוי לה כמו הפורום המכובד הזה

בקיצור איב תודה לך על הכל

אני אחזור כי השרות אצלך מעל הכל

בחזרה למעלה
איב. צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איב. ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-08-/2009 בשעה 15:10
בחזרה למעלה
איב. צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איב. ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-08-/2009 בשעה 12:07

יום ה מי 9 בבוקר אד 21 בערב

נערך על ידי איב. - 20/-08-/2009 בשעה 11:00
בחזרה למעלה
elandr צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-07-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט elandr ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-08-/2009 בשעה 14:04

ידוע למישהו אם היא מקבלת בשישי/שבת? לא משיג אותה בטלפון

תודה

בחזרה למעלה
זיינפלד צפה בגלילה למטה

150->

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט זיינפלד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-08-/2009 בשעה 14:11
לא, רק באמצע השבוע.
בחזרה למעלה
איב. צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איב. ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-08-/2009 בשעה 10:48

זיינפלד יקירי אני עובדת גם ימי שישי מ 9 עד 14

אפשר לתאם מראש

בחזרה למעלה
פשוט צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 09/-07-/2008
מיקום/איזור: Austria
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פשוט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-08-/2009 בשעה 12:28
איב היא מותק אמיתית. תתייחסו אליה יפה ובעדינות ותקבלו בתמורה בחורה מתוקה שיודעת ורוצה - סקס!

בחזרה למעלה
maxmax צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט maxmax ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-09-/2009 בשעה 20:31
אני מתבייש לספר שעד היום עוד לא הייתי אצל איב.
מוטב מאוחר מאשר אף פעם.
איב כבשה אותי בקסם שלה ובילינו ביחד שעה איכותית של סקס רטוב ולוהט.
בכל הנוגע ליכולות הלשוניות (והגרוניות), איב מקבלת את מדליית הזהב.
איב היא ג׳ינג׳ית לוהטת והפינוק איתה הוא סוף סוף הדרך.
זה נכון שיש בנות שיש להן נתון כזה או אחר יותר מאיב אבל עם איב אני פשוט
נורא נורא נורא נורא נהניתי.
איב מאמי, אני כל כך שמח שנפגשנו.
אני מאחל לך שתהיה לך שנה מתוקה מדבש ואני מאחל לעצמי לפגוש אותך שוב.
שלך,
maxmax

נערך על ידי maxmax - 02/-09-/2009 בשעה 20:37
בחזרה למעלה
almoniani צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 04/-02-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט almoniani ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-09-/2009 בשעה 20:31

אכזבה גדולה!!!

לא יודע מה יש לי עם המקום הזה דיזינגוף 93..

חוסר הצלחה של ממש.

הייתה לי תקרית הברזה עם ניקול והיום עם איב!!

דיברתי ב 10 בבוקר עם איב וקבעתי איתה ל 13:00

הגעתי 10 דקות לפני השעה המדוברת וצלצלתי , נאמר לי להמתין כי אני מקדים את הזמן האמור.

המתנתי .. 10 דקות ..

צלצלתי שוב.. ונאמר לי " מותק , מתנצלת עוד 10 דקות."

ושוב פעם המתנתי.. מצלצל לאחר 10 דקות נוספות " מותק סליחה אבל בחור פה מתעכב" ואז היא אומרת לו..

" בחור תזדרז אתה כבר הרבה זמן פה.." " עוד כמה דקות".

ושוב ממתין השעה 13:25 .

ב  13:35 צלצלתי שוב ואז הדבר הראשון שאמרה היה " רונן" ואמרתי לה לא  ואז את שמי ולפתע יש לה בעיה

בפלאפון והיא לא שומעת אותי.. ככה זה היה 3 שיחות.

אני בינתיים ממתין בחוץ ופתאום אני רואה מישהו נכנס אליה !! מישהו שראיתי אותו גם ממתין בחוץ.

אתם קולטים את הצחוק שהיא עושה ממני??

החלטתי לצלצל ולפתוח עליה פה כמו שאומרים , אבל כבר לא הייתה תשובה כנראה שרונן עשה חיים..

לבריאות אחי אם הנך קורא זאת זה ממש לא קשור אליך.

בכל אופן הבחורה חולירע . אומר זאת בשם עצמי כמובן. לא מתכוון לדרוך אצלה שוב.

אגב.. אני אדם די סובלני ולא נוטה לשלול מהר.. אבל היא עברה כל גבול עם החוצפה.

בחזרה למעלה
וילי צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 28/-01-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט וילי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-09-/2009 בשעה 19:14

בגלל לחץ אישי היתנתקתי מעט מהפורם,שכה אני אוהב לגלוש בו.

אחרי פרק זמן ארוך החלטתי לבקר את איב,כמו שהיא בעצמה מעידה,היא לא דוגמנית מסלול והיא לא הכפילה של בר רפאלי,א ב ל.......כנראה שהיא מענגת יותר ממנה.

אני לא זוכר מתי כה נהנתי ממגוון הביצועים של איב,כמעט כל מה שהדמיון מעלה,היא עשתה לי.

הדבר היחידי שהיא נמנעת ממנו זה אנאלי,אבל בשבילי זה לא הכרח.

אני לא נוהג לתאר כל תנועה מהפגישה,אך אומר חד משמעית שקיבלתי את מלוא התמורה על כל אגורה ששילמתי.

לאחר חזרתה מחו"ל אבקר אצלה שוב ובטוח שלא אתאכזב.........

וילי 69
בחזרה למעלה
אחים שלו גברים צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 13/-04-/2008
מיקום/איזור: Anguilla
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחים שלו גברים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-09-/2009 בשעה 12:23
היינו עם איב בעבר, הגענו חרמנים עם הרבה מטען ומצויידים בהמלצה חמה עליה ולכן התעלמנו מהמראה שלה.
המספר הראשון היה מהיר יחסית עקב המטען שהצטבר אצל אח שלו גבר גבר הקטן וכאשר סערת החרמנות שוכחת  נופלת עלינו ההבנה שאנחנו עם אשה לא מושכת במיוחד אנחנו בהחלט בעד שדיים קטנים כמו שאהובותינו התאילנדיות מצויידות בהן ואין לנו בעיה עם נשים בוגרות ובשלות(25 זו הגזמה יפה) אבל משהו אצל איב לא הסתדר לנו.

כיום היינו מבקשים סליחה ממציאים פגישה דימיונית שפתאום נזכרנו בה ונפרדים מהגברת אבל אז היינו חסרי ניסיון וניסינו לךהמשיך למספר שתיים אבל הסיטואציה הייתה פשוט לא מגרה וכל הניסיונות כשלו.

לזכות איב יאמר שהיא נייסתה לתת שרות טוב ואילולי חוסר המשיכה שלנו למראה שלה אז בהחלט היינו נהנים אבל כשמצפים לGFE אז צריכה להיות גם משיכה לנותנת השרות ולנו לא הייתה כזו.
בחזרה למעלה
זיינפלד צפה בגלילה למטה

150->

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט זיינפלד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-09-/2009 בשעה 08:39

באחד מימי הקיץ המהבילים כשחשקה נפשי בפינוק משובח, החלטתי לחזור ל-איב , זכר לטעם המתוק שנשאר מהפעם הקודמת.

אינני יודע אם זה בגלל הכימיה המצוינת שקיימת ביני לבין איב או רצונה העז לשמר לקוחות נאמנים / חוזרים / קבועים (כנראה שבמקרה דנן זה שילוב של שניהם...) אבל אחזור באותן המילים מהדווח הקודם. שעה עם איב זו שעה נטו של שכרון חושים.

כרגיל, איב מקבלת את פניי בחיוך כובש ומתוק וישר נצמדת לסידרת נשיקות צרפתיות חושניות.

קצת שיחה קולחת לחימום האוירה , מקלחת משותפת עם חיכוך גוף אל גוף (טוב, המקלחון שלה מאד צר... ) במהלכה שמוליק כבר מקבל את המנה הראשונה... ומשם למיטה.

לא אכנס לתיאור הסצינות שהלכו שם. למעט חדירה אנאלית נעשה שם כל מה שהדמיון יכול רק להעלות. סדום ועמורה מוחלטת.

ושוב יצאתי ממנה עם חיוך של סיפוק מאוזן לאוזן עד העונג הבא.

איב היא בהחלט בין הפרטיות הבודדות שנשארו שתודעת שירות מן הגבוהות הקיימות כיום בצירוף GFE מעולה שנותן תחושה של מאהבת אמיתית. ולמרות החזה הקטן (את שמוליק זה כלל לא מענין) עוד אחזור ואחזור !!

בחזרה למעלה
איב. צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איב. ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-09-/2009 בשעה 16:52

שלום  שלום לכם חזרתי  מיחופיש !!     מחכה לכולם  מי ים ראשון אד  חמישי  מי10 -19         ןגם  מחר  מי 10 אד 15      

בחזרה למעלה
דון פדרו צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דון פדרו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-09-/2009 בשעה 16:10

רציתי להוסיף תגובה לשרשור  הקיים (זה שנפתח ע'י יוניקורן)  אך  הנושא  נעול

הייתי אצלה  אתמול (זו כבר  הפעם השניה)  ומאוד  נהניתי ,  בחורה מאוד  שירותית , רגועה  ומרגיעה.

עמדה יפה  בשעה שקבענו  וגם  התקשרה לוודא שאני  מגיע...

אין מה להגיד.  בעניין  הדמיון שלה  לניקול קידמן  היא  מטיבה  להתלוצץ ,היא  טוענת שניקול קידמן דומה  לה.

היא  מצויינת , השירות עולה 400 , לא  עושה  אנאלי בשום אופן ,  תבלו  ותיהנו.....

טל'  0549723169

בחזרה למעלה
איב. צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איב. ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-10-/2009 בשעה 21:02
שלום לקולם  אני מחר מי 9-00 אד 21-00מחכה
בחזרה למעלה
דגיג צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דגיג ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-10-/2009 בשעה 12:41

איב,

הייתי איתך אתמול .

את מהממת.

ניפגש שוב בקרוב.

בחזרה למעלה
menice צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-06-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט menice ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-10-/2009 בשעה 23:38

לצערי הרב אני חייב לפתוח דיווח זה באופן שלילי לחלוטין

דון פדרו אתה לא מעודכן לחלוטין. לא איב דומה לניקול קידמן ולא ניקול קידמן דומה לאיב.

איב ניראת בדיוק כמו האחות הכוסית של מיי פיינגולד וכמו שמיי יודעת לשיר, איב יודעת להזדיין.

הערב נפגשתי עם איב בפעם הראשונה. אני לא מסוגל להגיש לבחורה רשימת דרישות. אני מעדיף להפגש עם 10 בחורות, להתאכזב 9 פעמים אבל להאמין (אף פעם אי אפשר לדעת)  שהבחורה העשירית נהנית מהמפגש ובאמת שמחה שאני מגיע.

המפגש התחיל בנשיקות מהוססות על הלחי והגיע בשלב מתקדם יותר לתחרות מי יכניס את הלשון שלו עמוק יותר לתחת של השני. נראה לי שאיב ניצחה אבל אין לה סיכוי במפגש הבא, אני אגיע מאומן.

אני לא אפרט את כל התנוחות שבהן הזדיינו כי הן היו מגבלות רק במידת הגמישות (המעטה) שלי. בס"כ הכל היה מדהים.

למען הגילוי הנאות נתתי לאיב טיפ מראש ולמען הגילוי הנאות שכחתי לתת לה טיפ אחרי ואני נאלץ לחזור לאיב בקרוב כדי לסדר את החשבון.

אני מתנצל שאני לא מנצל את כל הגודל שאפשר בפונטים בפורום ולא את כל הסמיילים אבל  במילה אחת,    אל איב אני אחזור(לפני)  

שלך,

משה

למיי פיינגולד

בחזרה למעלה
איב. צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איב. ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-10-/2009 בשעה 13:42

זה מילמד דבר אחד:מתי כיף לי אם לקוח כיף לכם יותר

תודא רבה

נשיקות.איב.

בחזרה למעלה
מתוקי צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 15/-05-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מתוקי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-10-/2009 בשעה 22:13

שלום חברים,

נפגשתי עם איב ואני מעביר לכם את רשמיי מהמפגש:

עם קול מתוק וידידותי הפנתה אותי לדירה שבה היא מארחת.

המיקום לא הכי דיסקרטי שבעולם, אך הגעתי בשעות הערב כך שיחסית היה בסדר.

היא פתחה לי את הדלת עם לבוש שהצליח להביא אותי לסף חרמנות גבוה יותר ממה שהיא הגעתי אליה... לבושה בשמלת מיני שקופה בצבע ורוד, ומתחתיה חוטיני שחור בולט וחזיה שחורה...מממממממ...מדליק בטירוף...מבחינת פנים: עיניים ירוקות..שיער ג'ינג'י מדליק..לדעתי מתוקה מאוד ומשדרת סקס כפי שגם תיווכחו בהמשך..

אומרת לי:שלום מתוקי...וואוו אתה באמת נראה מתוק...ומנשקת אותי נשיקה חושנית בשפתיים ואני כורך את זרועותיי מסביב לאגנה שמתחיל לנוע בחושניות...היא נצמדת אליי לעוד סדרה של נשיקות לוהטות ואנו מתקדמים כך מחובקים לעבר המיטה...

אני נאלץ להפסיק אותה כדי לעבור למקלחת והיא חוזרת למחשב לקריאת הודעות בפורום...

המקלחת קטנה ובהחלט בסדר...סבונים נוזליים ריחניים ואני מנקה היטב את המקומות האסטרטגיים (למרות שהתקלחתי לפני הגעתי אליה, מקלחת נוספת תמיד נותנת לי הרגשה טובה יותר ובטח לבחורה שאני איתה).

יוצא מהמקלחת והיא עומדת מול המחשב שלה ומתכתבת...אני רק רואה את החוטיני השחור המדליק שלה מתחת לשמלתה השקופה וכבר הדגל מונף לראש התורן ומאותת לכבוש אותה.

אני נצמד אליה מאחור ומתחיל לנשק אותה והיא נענית בחיוב ובכיף, מתנועעת בחושניות עם הטוסיק שלה קדימה ואחורה על הזין שהחוטיני הצמוד מפריד בינינו,..מסתובבת אליי ומנשקת בלהט..אני מפשיט אותה לאט לאט...נשכבים על המיטה..והיא יורדת דרומה לכיוון הזין שעומד כמו טיל ממנה.

היא מפשקת את רגליי ...מעמידה אותו כלפי מעלה ומתחילה לינוק אותו..בהתחלה לאט ואח"כ בקצב הולך וגובר..מכניסה את כולו לפה..(אכן גרון עמוק כמובטח בפוסט שלה..) בזמן שכולו בפיה היא מעבירה את לשונה על הכיפה מבפנים וההרגשה...ממממ וואוו...אם לא די בכך היא מפשקת את רגליי לפישוק רחב יותר ומתחילה ללקק את הביצים ואח"כ יורדת דרומה יותר לרימינג חזק ..סיבובי לשון מסביב לחור הישבן ואח"כ מתחילה לקדוח עם לשונה לתוך ישבני ובמקביל מלטפת לי את הזין עם היד שלה...וואוו...הרגשה מעולה...

אני גונח מביצועיה ובכל פעם שהיא שומעת קול ממני, היא מרימה את ראשה ומסתכלת אליי עם עיניים חושניות וסקסיות, מחייכת ומוציאה לשון מחוץ לפיה ומעבירה את לשונה מסביב לשפתיה בחושניות...לחרמן אותי עוד יותר...

שאלתי האם ניתן לגמור לה בפה והיא: אהה, כן מאמי...ואני לא חושב פעמיים ממשיך להתחרמן ממנה עד לגמירה חזקה לתוך פיה. היא הולכת לאמבטיה ..יורקת..שוטפת את פיה וחוזרת למיטה.

נו מתוקי איך היה? ואני עונה: וואוו היה מעולה...ואת נהנית? ברור מאמי אני מאוד אוהבת למצוץ...

היא מציעה מסאג'..אני נשכב על הבטן...היא מתחילה לעסות אותי ואנחנו מדברים על הפורום וצוחקים בכיף..היא מתוקה מאוד ונותנת הרגשה כיפית...

לאחר כ-10 דק' של מסאג', שאלתי אותה האם אפשר מציצה תאילנדית כי לא ניסיתי מעולם והיא מצהירה על מומחיותה בנושא והיא ענתה: בכיף מאמי...והלכה להביא מים חמים...

היא מניחה את הכוס על השידה שלידינו ואנו חוזרים להתנשק נשיקות לוהטות ומחרמנות...היא מוציאה קולות של הנאה שמחרמנות עוד יותר..

לאחר מכן איב לוקחת לגימה ארוכה מהכוס ובעוד המים החמים בפיה היא יורדת דרומה ומכניסה את כל הזין לפיה..ואני? מתחיל לרעוד מהחום הלוהט שבפיה..חברים...ההרגשה עילאית...

ממשיכה לינוק אותו ולמצוץ עד הסוף ותוך כדי..מבטים טיזריים מחרמנים..ושוב לוקחת לגימה ארוכה ו...שוב החום המדהים הזה שבפה שלה מכסה את הזין שלי...מדהים.

לוקחת קונדום, מלבישה אותו באמצעות פיה, נשכבת על הבטן..מפסקת רגליה ואני נכנס בעוצמה אבל היא מתחילה לזיין אותי לא פחות משאני אותה...היא מפעילה ממש קונטרות חזקות כלפיי כדי שהזין שלי ייכנס אליה חזק ועמוק יותר וזה מדליק..תוך כדי כמובן נשיקות ומבטים מחרמנים שלה...המיטה ממש חורקת...

והיא גונחת...כן כן..זה טוב...ממממ...ואוו...כן..חזק..חזק ...חזק..עוד ...עוד..

עוברים לדוגי - שגם כאן קונטרות אחוריות שלה כלפיי עד לגמירה חזקה לתוך הקונדום.

לסיכום: איב בחורה כיפית, שנותנת מעצמה וחשוב לה שתהנה ושלא תרגיש מתוקתק. היא נראית סבבה מבחינתי (לא כוסית על כמו אנג'לינה, אבל היא מדליקה בדרך שלה). היא אוהבת סקס, זה מורגש ונותן הרגשה כיפית.

איב, היה לי כיף, את משקיענית ומדליקה, מקווה ומאמין שגם את נהנית.

מתוקי.

בחזרה למעלה
איב. צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איב. ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-10-/2009 בשעה 00:39
מתוקי אני גם נהינתי אתא במת מתוק.......
בחזרה למעלה
איב. צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איב. ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-10-/2009 בשעה 13:51
היי מתוקי אתה מחליף את   unikorn?
בחזרה למעלה
maxmax צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט maxmax ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-10-/2009 בשעה 17:20
ל Unicorn אין מחליף!
בחזרה למעלה
מתוקי צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 15/-05-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מתוקי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-10-/2009 בשעה 22:49

איב- תודה על המחמאה, אך בהחלט הצדק עם maxmax. גם לדעתי יוניקורן מס' 1!

בחזרה למעלה
איב. צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איב. ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-10-/2009 בשעה 01:02
100 %
בחזרה למעלה
Benni צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-06-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Benni ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-10-/2009 בשעה 13:34

יש כבר שכנה חדשה לאיב??

מעניין מי הבאה בתור....

בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123 14>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz