שדרוג האתר והפורום

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123>
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
administrator צפה בגלילה למטה
פורום סקס - הנהלת הפורום

פורום סקס - הנהלת הפורום

המנהל הכללי של הפורום

הצטרף / הצטרפה: 01/-10-/2003
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט administrator ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: שדרוג האתר והפורום
    פורסם: 12/-04-/2016 בשעה 12:14
חברים יקרים!!!

אנחנו מעוניינים לבצע שיפורים באתר אשר יועילו לכם כגולשים ויהפכו את הגלישה בפורטל שלנו לנעימה יותר.
נשמח אם תקדישו לנו כמה דקות ותענו על השאלות הבאות:

- האם חסרה לכם קטגוריה מסוימת בפורטל שלנו?
- האם בכניסה לאתר מהנייד שלכם הכל עובד תקין?
- האם ישנה פעולה שהייתם רוצים לבצע במסגרת הפורום וכעת חסרה לכם?
- מהן עשרת הקטגוריות הכי נחשקות מבחינתכם בסרטי פורנו ?
- נשמח לשמוע הצעות לשיפור וייעול האתר והפורום.
הודעות פרטיות להנהלה יש לשלוח רק ל: Administrator
לחצו כאן לשליחת הודעה להנהלה
בחזרה למעלה
charmer צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 30/-01-/2015
מיקום/איזור: צפון
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט charmer ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2016 בשעה 12:51
קודם כל כל הכבוד על הניסיון, בכללי הפלטפורמה מעולה ונוחה, וגם נותנת סוג של בית למשתמשים לפרוק ולכתוב ולדבר עם אנשים בעלי תחביב זההצחוק

1 - לטעמי לא
2- כן
3 - אולי לפתוח צ'אט פרטי עם כמה חברים או לשלוח הודעה אחת לכמה אנשים (כלומר אם 10 אנשים מבקשים ממני מספר לשלוח לכולם את אותה ההודעה בבת אחת)
בנוסף, הייתי שמח אם היה מדד דירוג דיווח (כלומר כמה הדיווח הועיל לך מ1 עד 10, ע"מ לדרג את דיוחי חברי הפורום ולזהות את התורמים הגדולים שזכאים לקרדיט ופרגון מצד המשתמשים והן ההנהלה)
4 - אנאלי, מילף, GFE, גאנגבאנג, אסיאתיות, ודי כל הבא ליד מלבד שמנות ושחורות.Tongue
5 - הצעתי בפורום דברו עם ההנהלה - לעשות מפה אינטראקטיבית שניתן יהיה להיכנס למקום כלשהו בעולם ע"ג המפה ולראות את הדיווחחים הרלוונטיים.
בחזרה למעלה
backtalker צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 25/-07-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט backtalker ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2016 בשעה 13:02
בתור מי שעוסק בין היתר גם בעולם האינטרנט - ממליץ בחום לשדרג את הפלטפורמה המיושנת עליה בנוי האתר.
יש שלל מערכות לניהול תוכן שיכולות לתת מענה מצוין לכל הדרישות של ההנהלה והמשתמשים ולשפר פלאים את חווית הגלישה.
את התוכן הישן וגם את מבנה הקישורים מיתן לייצא למערכת החדשה וכך לשמר את ההיסטוריה ואת דירוג האתר בגוגל.
בראייה קדימה זה מהלך בלתי נמנע.
בחזרה למעלה
Coolmen צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 12/-08-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Coolmen ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2016 בשעה 13:40
מהלך מבורך לכולנו. כל הכבוד על הרעיון!!!

1. אני חושב אולי אפשרות לצאט יכולה להיות חביבה שבה נוכל לדבר אחד עם השני בזמן אמת.

2. מהנייד אכן הכל עובד תקין.

3. הייתי שמח (אם זה אפשרי) לאפשרות ליצור מערכת שתאפשר לי לשמור את הדיווחים שאני מעוניין לגישה מהירה בלי הצורך לשמור אותם במועדפים שלי בדפדפן.

4. milf, ebony, petit, asian, squirt, orgesm, compaletion, lesbian, bbw, plump.

5.  אני מודה שהרעיון של צארמר נשמע גאוני אם הוא יהיה אפשרי. חוץ מזה אין לי רעיונות לשיפור כרגע.
בחזרה למעלה
neil צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 13/-06-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט neil ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2016 בשעה 14:17
אופציה לראות כמה ראו את ההודעה שלך, לא את השרשור כולו אלא רק את ההודעה.
עוד דבר שדובר עליו בעבר, אפשרות ל LIKE
גבר שלא קיבל בתחת זה לא גבר אמיתי (מדונה)
בחזרה למעלה
Korb צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 18/-04-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Korb ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2016 בשעה 14:26
לייק ואנלייק להודעות, כמו שיש בפורומים אחרים יהיה מאוד שימושי. 
בחזרה למעלה
פטישחשמלי צפה בגלילה למטה
מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל

מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-10-/2009
מיקום/איזור: כפר עין תות
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פטישחשמלי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2016 בשעה 15:16
לפתוח את האופציה לתגובה על מודעה פרסומית...
אם אין אני לי תני לי ...
בחזרה למעלה
Manich_man צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 30/-12-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Manich_man ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2016 בשעה 15:47
כל הכבוד על היוזמה והרעיון !

לטעמי להוסיף צאט 

לפתוח פורום נושא לאיזור הדרום באר שבע , אשקלון , ואילת , מכיוון שהרבה מפרסמים בבמה המרכזית ושואלים לגביי באר שבע ולפעמים גם לגביי אשקלון

ודבר נוסף במודעות פרסומיות שתהיה את האפשרות ללחוץ לא אהבתי ולא רק אהבתי כמו שקיים כרגע....
בחזרה למעלה
דר פאק צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 31/-03-/2016
מיקום/איזור: מרפאת ד"ר פאק
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דר פאק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2016 בשעה 15:50
 1.להוסיף עוד סמיילים ( כמו שיש בווצאפTongueקריצהבכיחיוך גדולצחוקDeadEmbarrassedמבולבלמוחא כפייהכועסOuchStarShockedSleepy2. שיהיה אפשר לערוך כותרת של הנושא.
3. כפתורים של לייק ואנלייק.
4.להוסיף עוד דרגות.
ד"ר פאק - בעל תואר שני בזיונים 🎓
בחזרה למעלה
פידרוס צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-05-/2009
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פידרוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2016 בשעה 16:03
הי,
לדעתי יש להפריד את פורום BDSM ויחסי שליטה מפורום קוקסינליות וכו'
מדובר בקטיגוריות שונות לחלוטין ואנשים שמחפשים דברים שונים.
מעבר לזה הדבר היחידי שמפריע באתר זה מנוע החיפוש הפנימי שמאוד קשה לחפש ולמצוא בו משהו...חוץ מאלא האתר .... נהדר :)
הכשלון האמיתי מתחיל כשמפסיקים לנסות
בחזרה למעלה
איצטגנין צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איצטגנין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2016 בשעה 17:01
1. להחזיר את מנגנון החיפוש בפורום לתכונותיו בעבר.
2. לבטל את האיסור הלא חד-משמעי לפרסם מספרי טלפון של זונות מפרסמות.
3. לבטל את המנגנון המשבש קישורים ("אין לקדם אתרים"....)
4. להפעיל את מנגנון רישום התגובה בתחתית כל מודעה של המפרסמות.
5. לרענן ולתוסף את רשימת המורשים לפורום 'בנות פרטיות ועצמאיות'.

בעצם, כל 'שידרוג' מפחית מביצועי האתר ומשבש..
אז אולי לא כל-כך כדאי.....

הערה:
סמיילים - זה ממש לא חשוב....
לייקים - זה ממש לא חשוב....

המגביה עוף - ירחיק ראות
בחזרה למעלה
x69x צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 19/-12-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט x69x ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2016 בשעה 18:23
לעשות אפליקציה אם זה אפשרי ולעשות דירוג של כל מי שעובדת ממקום ראשון עד מקום עשר או יותר והדבר החשוב כל זונה נוכלת או  רמאית לא לאפשר לה לפרסם מודעה 
All in
בחזרה למעלה
אפרודיזאק צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אפרודיזאק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2016 בשעה 18:47
הי,
להפריד את פורום BDSM מפורום קוקסינלים !!! נאמר כבר עשרות פעמים, בהזדמנויות שונות, ע"י משתמשים שונים !!!
לקשר בין מודע של מפרסמת לדיווחים עליה !!!
לא רק להתיר, אלא לחייב לךהכניס מספר טלפון בכל דיווח, הוא יהפוך למזהה חד חד ערכי ובהקשה עליו ניתן יהיה לעבור לכל הדיווחים הקיימים של אותו מספר.
להחיר את הפונקציונאליות של פלטפורמת החיפוש כפי שהיתה בעבר.
הכל מכל כל....
בחזרה למעלה
סופר לה טיב צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 18/-11-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סופר לה טיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2016 בשעה 18:52
להחזיר את מנגנון החיפוש בפורום לתכונותיו בעבר.

תוך מתן דגש לאפשרות להגביל חיפוש לפי תאריכים, כולל התייחסות לפי תאריכים גם להודעות חדשות בכלל ובתת-פורומים בפרט.

בחזרה למעלה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אפרודיזאק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2016 בשעה 18:53
******והכי הכי חשוב******
יש לייצר הבחנה בין דיווח ותגובה שהם דיווח (מעללי עם עם נערה עובדת) אמיתי,
לבין תגובה אחרת (יקר/בוא נעשה חרם מחירים/קללות/חפירות).
וכמוכן להוסיף כפתור שבלחיצה אליו ניתן יהיה לראות רק מה שהוא בבחינת דיווח אמת ! 
הכל מכל כל....
בחזרה למעלה
צעיר לנצח צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט צעיר לנצח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2016 בשעה 21:32
אהבתי את הרעיון של לראות רק מה שהוא דיווח אמת

נראה לי שאני מתחיל לעבוד על טכנולוגיית של פוליגראף דיגיטלי במדיות חברתיות.
לרגע חשבתי להציע את זה למנהלי הפורום, אבל במחשבה שניה נראה לי שאחרי הפיתוח אני רץ לפייסבוק עם הרעיון!!!
אז אחרי שפייסבוק משלמים על הפטנט, אני דואג לסעיף קטן ג' 3, שמאפשר לי לתת למנהלי הפורום הזה את הטכנולוגיה בחינם.
בחזרה למעלה
charmer צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט charmer ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-04-/2016 בשעה 00:07
באתרים אחרים יש תגובות על מודעות (אולסקס ודומיו) פרסומיות, למרות שלדעתי האישית ואחרי שדגמתי חלק, התגובות ממומנות או מטעם הבחורה/הסרסורון.
אמנם יש אינטרס פרסומי כלכלי חזק, אך כן הייתי מציע על כל לינק פרסומי לאפשר תגובות (למשתמי פורום בעלי ותק של חצי שנה ולפחות 100 הודעות ו-7-8 דיווחים שונים), שיאפשרו לנו להתייחס למודעות באמינות שמגיעה לה, וגם ימשוך לקוחות לבנות שמפרסמות.
ציון עפ"י קרדיטים כמו אצל המתחרים נגיד שירות מראה דיסרטיות וניקיון ושקלול כללי כלשהו.
בחזרה למעלה
bubu6699 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 17/-08-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט bubu6699 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-04-/2016 בשעה 06:27
היי, ראשית תודה על הכל!!!!!! 
מהנייד ישנה בעיה עם הרבה ג'בריש שמופיע (אנדרויד)
שליחת הודעות לקבוצה וצ'אט כפי שצ'ארמר הציע בהחלט ישדרגו את החוויה. 
אם אפשר אולי לחלק את פורום חיפה לתת קטגוריות כמו עיסוי,  ליווי,  זולות,  פרטיות ומכונים. ... לדעתי ישדרג את רמת החיפוש וההתמצאות בפורום. ב
תודה מראש, 
בובו

תזיין ותרוץ לספר.... לפורום!!!
בחזרה למעלה
טייגר וודס צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 06/-09-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט טייגר וודס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-04-/2016 בשעה 07:04
מבחינת קטגוריות אולי לעשות איזור השרון (זכרון- הרצליה)
הייתי שמח אם בפורום הייתה אופציה של צ'אט כמו מסנג'ר בפייסבוק ובנוסף אופציה לדירוג דיווחים או לייקים או חץ אדום חץ ירוק.
קטגוריות הפורנו האהובות עלי (לא לפי סדר): שחורות, חזה גדול, סטודנטיות, עיסוי, MILF, אנאלי, ליהוק, אסיאתיות, לסביות ומורות.
תודה ובהצלחה
תבלו

טייגר וודס כי אין חור שאני לא משחיל
בחזרה למעלה
carlosbrownhit צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-12-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט carlosbrownhit ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-04-/2016 בשעה 10:50
אופציה לשמור דיווחים מועדפים או תגובות מועדפות!
בחזרה למעלה
tarzan צפה בגלילה למטה

¿*משתמש בכפל זהויות ramos

הצטרף / הצטרפה: 23/-07-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט tarzan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-04-/2016 בשעה 11:04
לאפשר לבעלות במודעה אופציה של להציג את המודעה או חא להציג.
אני מתכוון לבנות
כך כאשר הו לא עובדות הן יורידו את המודעה ונראה רק מי פעילה כרגע
בחזרה למעלה
administrator צפה בגלילה למטה
פורום סקס - הנהלת הפורום

פורום סקס - הנהלת הפורום

המנהל הכללי של הפורום

הצטרף / הצטרפה: 01/-10-/2003
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט administrator ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-04-/2016 בשעה 12:23

אתם אלופים - תודות רבות!!!

מוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייה

תמשיכו...
הודעות פרטיות להנהלה יש לשלוח רק ל: Administrator
לחצו כאן לשליחת הודעה להנהלה
בחזרה למעלה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אפרודיזאק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-04-/2016 בשעה 17:52
כדי לפתור את סוגיית דיווחי האמת לעומת קשקושים, אפשר שכל צופה בפוסט יוכל לתת לו ציון, ע"י לחיצה על כפתור, שייבחר בין דיווח לחפירה.
ואז, בהתאמה, לעשות אפשרות סינון רק למה שקיבל לפחות X ניקוד שמדובר בדיווח ולא בחפירה.

דבר נוסף, המטרה של האתר היא כמובן, בראש ובראשונה, לספק רווח למפעיליו.
לכן עולה כל הזמן הסוגיה של אם נשאיר דיווח לפרסום והדיווח יהיה שלילי המפרסמת לא תרצה לפרסם.
הדבר, כמובן , נכון.
אבל......
רק לטווח הקצר, זה נכון שלטווח הקצר מפרסמת עלולה לבקש להוריד את הפרסום,
אבל לטווח הארוך הפורום יוכל להיות עוגן לדיווחי אמת, מה שידרוש מהמפרסמות לתת שירות הוגן, מה שיגרום לצופי הפורום לקבל מידע אמין ונכון, מה שיכניס יותר צופים לפורום, מה שייגרום למפרסמות שעזבו להתחנן לחזור..... (אתה הבנת את זה שטקר ?)
הכל מכל כל....
בחזרה למעלה
zcv צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 05/-12-/2013
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zcv ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-04-/2016 בשעה 20:16
להסיר את מנגנון אישור הפרסומים זה ממש מקשה על אנשים לדווח בזמן אמת.  לדעתי מנגנון הדירוג משתמשים  ע"י אחרים יאפשר לדעת מי מדווח מספיק אמין כדיי לאפשר לו להגיב חופשי ולמי לא. 
כלומר אם לאדם מסוים יש מספיק דירוגים אמינים הוא יכול לקבל אישור לפרסם חופשי ולא רק לאחר אישור  מנהל
בחזרה למעלה
beer- sheva sh צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 25/-03-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט beer- sheva sh ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-04-/2016 בשעה 16:17
שלום למנהלי האתר, בתור באר שבעי נכנס לפורום אני מוצא את עצמי לפעמים צריך לחפש המון זמן בכדי למצוא דיווח על העיר באר שבע מכיוון שרוב ההודעות ההן מהמרכז והסביבה..אני חושב שיהיה נכון לחלק את הפורום לפי אזורים..זהו דבר שיקל משמעותית על כולם כולל על המדווחים מהמרכז.
בחזרה למעלה
מתיעץ צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 05/-11-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מתיעץ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-04-/2016 בשעה 01:20
שלום לאדמין,
הבעיה שמציקה לי היא איך לברור את הבנות שהן באמת פרטיות ולא עובדות דרך משרד.
וזאת בכל הקטגוריות הרלוונטיות גם של עיסוי וגם של יחסי מין מלאים.
כולנו אני מניח מכירים את המודעות של פרטיות שמתברר שהן קשורות למשרד או מתחלקות בדירה ומעסיקות
פקידה ואין שום קשר בין התמונות בפירסום למציאות.
לכן אני מציע להוסיף נושא שבו יפרסמו רק פרטיות בכל שרות שהן נותנות והמודעות יאומתו על ידי האתר.
וכמו כן שיהיה ניתן להגיב ישירות בחוות דעת בתוך הדף הנפתח שמקליקים על ההודעה שזה פחות מסורבל מלעשות חיפוש.
הגיע הזמן לתמוך בחוק אמינות בפרסום מהסיבה ששרותי המין הולכים ומתייקרים ולכן רבות האכזבות מהפירסומים על
פרטיות שאינן כאלה ומתמונות שבחיפוש מהיר ופשוט ברשת ברור שלא שייכות למפרסמת.
עדיין ישנן בודדות פרטיות ששמות תמונות אמיתיות, וזה בכל הקטגוריות אבל מספרן זעום ופוחת והולך כאשר אנו הצרכנים
משלמים במטבע הישראלי האמין והאמיתי ולא למשל בכסף של מונופול.
כמו כן לא ברורה לי הסיבה שאי אפשר לרשום לינקים מאתרים אחרים בטענה שאין לקדם אתרים אחרים. בעולם של ימינו
זה נראה לא לעניין ומיותר. לדעתי ביטול התקנה הזאת יועיל לאתר ויגדיל את מספר הנרשמים.
ןאחרון חביב. הרוב הגדול של הבנות מכירות את האתר. לדעתי יש ליצור קטגוריה של גברים ונשים שמחפשים/ות משהו מסוים
ולתת אפשרות לנשים העובדות להשיב להם.
בשורה התחתונה אמת בפרסום זה שם המשחק ןלדעתי האתר והפורום ימשכו עוד הרבה קהל ככל שהאמינות וההשגחה של מנהלי האתר
והפורום על אמינות הפרסום, תגדל. אין מקום לכך שתמונות יפורסמו כאמיתיות ללא אישור האתר.
תודה
בחזרה למעלה
isz1 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 27/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט isz1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-04-/2016 בשעה 02:51
כשאני גולש בסלולרי אני לא מצליח לשים בהודעות סמיילים
אני גולש באמצעות כרום באייפון אם זה רלוונטי
בחזרה למעלה
charmer צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט charmer ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-04-/2016 בשעה 11:25
עוד הצעה: אפשרות לתייג מס' מצומצם של חברים בשרשור כמו בפייסבוק.
הצורך: נניח ואני כותב סיפור מין בהמשכים/מדווח מס ימים אחרי שהבטחתי לכמה אנשים שאדווח/רושם דיווח שיכול לעניין משיהו מסוים שאני יודע שמבקר הרבה במדינה הזרה/עיר הזו וכו'.

בחזרה למעלה
מדווח המין צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 18/-02-/2016
מיקום/איזור: מרכז
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מדווח המין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-04-/2016 בשעה 11:42
אמנם יש את כללי השימוש בפורום כפי שנכתבו על ידי RD,אבל כדאי שהם יורחבו ושכל משתמש חדש יופנה אליהם.נכון שאני נאיבי ושישראלים לא קוראים הוראות כי הם יודעים הכל,אבל אפשר לנסות.
רק אידי-אמין     לשעבר   ALEXXX
בחזרה למעלה
quicksilver7 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-04-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט quicksilver7 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-04-/2016 בשעה 12:39
1 -  לא חסרות קטגוריות                                                                                                                                   2 -   הכל תקין מהנייד                                                                                                                                     3 - צאט מתקדם , ולאפשר לפרסם מספרי פון כמו שהיה לפני מספר שנים .                                                                       
בחזרה למעלה
טייגר וודס צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 06/-09-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט טייגר וודס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-04-/2016 בשעה 06:39
דרך אגב.... הייתי ממליץ לאפשר קריאת דיווחים רק לחברי הפורום ולאשר הרשמה רק למי שמוסר דיווח כזה שיעמוד במספר קריטריונים
טייגר וודס כי אין חור שאני לא משחיל
בחזרה למעלה
חובבן מקצועי צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 29/-06-/2013
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חובבן מקצועי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-04-/2016 בשעה 07:38
מה שלי אישית הכי מפריע זה עודף הספאם בפורום פה
צריך איכשהו לאכוף את מניעת הספאם או לתת את היכולת לפלטר רק דיווחים על דגימות
בחזרה למעלה
nx3suj5 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-03-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט nx3suj5 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-04-/2016 בשעה 23:41
אפשרות למיין הודעות בפורום מסוף להתחלה
בחזרה למעלה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אפרודיזאק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-04-/2016 בשעה 07:16
עוד רעיון שעלה לי, אולי להגביל את כמות המילים בדיווח ?
חלקנו חשים כסופרים מתוסכלים ומתפייטים על פני מאות מילים,
נראה לי שעדיף ונכון יותר "לצייץ דיווחים" לא ?
בכל אופן זו רק דעתי האישית
הכל מכל כל....
בחזרה למעלה
Colombo צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 17/-11-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Colombo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-04-/2016 בשעה 08:02
וואה גרמת לכמה החסרות פעימה טובות לליבו הקדוש של רבינו ;)
בחזרה למעלה
tomer31 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 18/-08-/2014
מיקום/איזור: new york
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט tomer31 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-04-/2016 בשעה 13:54
מוחא כפייה
אין כמו ריצה 10 קמ כל יום !
בחזרה למעלה
מיסטר גולד צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 10/-03-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מיסטר גולד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-04-/2016 בשעה 17:59
לוקח הרבה זמן עד שמאשרים חבר חדש, ועד שהוא ראוי לכתיבה שוטפת, לוקח המון זמן עד שמאשרים -אם בכלל- תגובה של מישהו חדש. חבל שלא תמיד יש מצב להשאיר בפורומים מס' טלפון של נותנות השירות. ההצעה שלי ; תפעילו כאן מתנדבים תמורת פיצוי כלשהו.
תודה רבה
בחזרה למעלה
homeless צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 13/-04-/2015
מיקום/איזור: north
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט homeless ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-04-/2016 בשעה 22:47
במקור פורסם על ידי מיסטר גולד

לוקח הרבה זמן עד שמאשרים חבר חדש, ועד שהוא ראוי לכתיבה שוטפת, לוקח המון זמן עד שמאשרים -אם בכלל- תגובה של מישהו חדש. חבל שלא תמיד יש מצב להשאיר בפורומים מס' טלפון של נותנות השירות. ההצעה שלי ; תפעילו כאן מתנדבים תמורת פיצוי כלשהו.
תודה רבה

ראשית, הדברים נעשים בפורום הרבה יותר מהר מבעבר... בזמנו המתנתי חודשיים לאישור הרשמה ולאחר מכן כמה שעבועות לפרסום של הדיווח הראשון.
לגבי הפעלת מתנדבים... היות ומרבית האנשים בפורום מעוניינים להשאר אלמוניים ולהנהלת הפורום ישנן גם מטרות רווחיות, כיצד אתה מציע לבנות צוות מודרטורים (עורכים) ?! ונושא הפיצוי עוד יותר מסובך... במה לדעתך יפצו את העורכים ?! בכוכבים ליד שם משתמש ?
בחזרה למעלה
LevZahav צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-05-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט LevZahav ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-04-/2016 בשעה 22:52
להפריד את פורום BDSM ויחסי שליטה מפורום קוקסינליות :)
בחזרה למעלה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אפרודיזאק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-04-/2016 בשעה 07:50
במקור פורסם על ידי LevZahav

להפריד את פורום BDSM ויחסי שליטה מפורום קוקסינליות :)

מוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייה
הכל מכל כל....
בחזרה למעלה
מיסטר גולד צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 10/-03-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מיסטר גולד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-04-/2016 בשעה 10:50
לא חסר פנסיונרים, ואפילו חברים מוכרים וותיקים, שיהיו מוכנים להתנדב בחינם למען הקהילה ולמען הכיף.
כמדומני שיש כאן פורום סגור ותגובות לא מעטות שהוסרו עקב בקשות של נותנות שירות למיניהן, לא יזיק אם לכמה מתנדבים מסורים -יהיה גישה לזה.
כמובן, אפשר לפצות את המתנדבים בסכום סימלי -כדי שיהיה להם חשק לעבוד.
ההצלחה של הפורום מתורגם הרי בכסף, ולא מהנמנע שפורום אחר שכן מפרסם מס' טלפונים חופשי יצבור גובה, והפורום הזה ישקע, ולכן 3 מתנדבים מסורים שיעבדו היטב ויזיזו עניינים - יועילו לפורום בענק !
בחזרה למעלה
עיסוי_קצף צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 10/-05-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט עיסוי_קצף ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-04-/2016 בשעה 15:49
לא הכל עובד תקין מהנייד. העתקת קישור מהודעה בפורום ופתיחתה בלשונית חדשה בדפדפן כרום באנדרואיד מובילה לעמוד הראשי של האתר ולא לשירשור שהועתק.
יש להוסיף קטגוריות לפי מיקום. מה שעשו ב-wikizona זה יפה מאוד ובכיוון.
יש להפריד בין דיווחים על פרטיות לבין מכונים למיניהם. אני לדוגמא לא טורח כלל לקרוא דיווחים על תקתוקיות בעוד אחרים מחפשים רק מכונים כי הם מחפשים מבחר בחורות ובילוי זול.
יש חברים ותיקים בפורום (כמוני) שמאוד רוצים גישה לפורום הסגור של הבחורות הפרטיות.
בפורום חול, סינון לפי מדינה בתיבה נגללת. אין לי טעם לקרוא מאות הודעות על כל מדינות העולם אם אני מחפש הודעות רק על מדינה מסויימת. לצערי ישנם בפורום חו"ל הודעות עם כותרת כללית שאינה מכוונת למדינה מסויימת כגון "מבקש המלצה" או "מחפש שותפים לטיול".
במנגנון הדואר, להוסיף כפתור "העבר".
לבטל את כפתור מחיקת כל ההודעות בתיבת הדואר הנכנס, גרם ויגרום עוגמת נפש להרבה אנשים !
יחס גורר יחס
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט עיסוי_קצף ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-04-/2016 בשעה 15:54
להסביר את מנגנון הדרגות ומה התנאים לקידום.
להסביר מדוע שירשורים נעלמים סתם כך.
לאחד את כל השירשורים על אותה נותנת שירות.
לתת ל-rd06 קידום, הוא עושה עבודה נפלאה !!!
מנגנון שמירה אוטומטית כל מספר שניות ב-cockie או בכל טכנולוגיה אחרת. יעזור מאוד למי שכותב פוסטים ארוכים אבל באמצע נתקל בתקלה כלשהי ואז כל מה שכתב יורד לטימיון.
יחס גורר יחס
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט עיסוי_קצף ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-04-/2016 בשעה 15:57
לתקן את מנגנון החיפוש הפנימי. אני מזמן התייאשתי ממנו ועברתי לחיפוש על ידי השיטה של גוגל: מילת חיפוש site:www.sexadir.co.il
יחס גורר יחס
בחזרה למעלה
charmer צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט charmer ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-04-/2016 בשעה 16:13
במקור פורסם על ידי עיסוי_קצף

להסביר את מנגנון הדרגות ומה התנאים לקידום.
להסביר מדוע שירשורים נעלמים סתם כך.
לאחד את כל השירשורים על אותה נותנת שירות.
לתת ל-rd06 קידום, הוא עושה עבודה נפלאה !!!
מנגנון שמירה אוטומטית כל מספר שניות ב-cockie או בכל טכנולוגיה אחרת. יעזור מאוד למי שכותב פוסטים ארוכים אבל באמצע נתקל בתקלה כלשהי ואז כל מה שכתב יורד לטימיון.

אחלה רעיונות עיסוי קצף הביא פה...מנגנון שמירה חשוב מאוד וכמו שקולומבו הציע דיווח עלחסימת ספאם לפני ולא אחרי כתיבה.
הייתי מוסיף גם אולי מנגנון ששומר את מה שמוגדר בתור הצפת הודעות ואז אחרי רבע שעה אושעה או לא משנה ניתן לשחרר מחסימה.

חוץ מזה - אולי לפי דרגות או רמת דיווחים וכו' הייתי מבטל טת החסימה לגמרי.
בחזרה למעלה
homeless צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 13/-04-/2015
מיקום/איזור: north
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט homeless ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-04-/2016 בשעה 19:22
מממ, אני חיפשתי חלופות לפורום, בזמן שהמתנתי לאישור הרישום שלי, אך לא מצאתי משהו ראוי.
גישה לפורום סגור יכולה להיות תגמול הולם עבור "מתנדבים"
בחזרה למעלה
shpongle9 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 01/-04-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shpongle9 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-04-/2016 בשעה 00:07
קודם כל,
עם כל הטענות והתלונות שכל הזמן צפים בין הדפים - זה עדיין הפורום הכי טוב !!! אז תודה לעוסקים במלאכה

ולעניינו -
1. להחזיר את פונקציות החיפוש שהיו בעבר (טווח תאריכים למשל)
2. להתאים לדפדפנים חדשים ולתצוגה בסמארטפונים
3. מה העניין עם פורום בנות פרטיות ועצמאיות? איך מתקבלים לקבוצה הסגורה?
4. אולי לשכלל את מנגנון הסקרים שיופיע בגרפחקה אחרת ולא עוד דיווח?
5. צורה קלה יותר להדבקת קישורים וכדו' שנעשית עכשיו בקודי הפורום

חג אביב שמח לכולם!!!!
הפורום הוא ביתך - שמור על בטחונו!
אל תחשוף אותו לאזני ועיני הקדושות (קדושות ככל שיהיו)
בחזרה למעלה
eranxxxxxx צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 04/-05-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט eranxxxxxx ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-04-/2016 בשעה 13:42
אולי יש צורך להוסיף איזור דרום בקטגוריות.
אין הרבה נותנות שירות בדרום,
אבל יקל עלינו בחיפוש בכל הקטגוריות של דרומיות..
לא משלם יותר מ400
בחזרה למעלה
charmer צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט charmer ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-04-/2016 בשעה 15:21
עוד רעיון שעלה לי - להוסיף פורום חיפוש שותפים לנסיעות לחו'ל/למסיבות זיונים בארץ וכו'...
בחזרה למעלה
cfc030 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 03/-04-/2015
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט cfc030 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-04-/2016 בשעה 05:23
הייתי מעוניין בפורום לווי של בחורות שריריות וחטובות :)
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz