שלי מת"א - הסודות של שלי ...

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123 6>
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
shellyssecret צפה בגלילה למטה
זוהתה טלפונית על ידי ההנהלה כבחורה !

הצטרף / הצטרפה: 20/-07-/2015
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shellyssecret ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: שלי מת"א - הסודות של שלי ...
    פורסם: 21/-07-/2015 בשעה 15:15
 חזרתי!!!מוחא כפייה
חלקכם מכירים אותי מדייט 69 
חלקכם ממייק לוב
בשנה וחצי האחרונות הייתי שם בטיפטופים... 
היום אני פה!!! ממוקמת, פרטית וכמו אז גם היום...
מחפשת אותך הג'נטלמן למילוי מצברים :)  
אני משאירה אותך אחרי פנטזיה ממומשת.. מחויך ומאושר! 
מאהבת ונאהבת לשעה קסומה...
לא רזה. (לא קציצה)  נשית עסיסית סקסית בטירוף עם תחת אלוהי ופנים יפות!!! 

אם עד כאן לטעמך...
שלח מייל ואחזיר תמונה 
Embarrassed
[email protected]

בחזרה למעלה
maximum צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-12-/2008
מיקום/איזור: Ireland
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט maximum ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2015 בשעה 20:33
היי שלי ברוכה הבאה
אכן אחת הטובות שיש, נותנת מה שמבטיחה
אף פעם לא מאכזבת 
והמציצה... אחת הטובות שהיו לי
אני ממליץ בחום היום בדיוק כמו אז (בפוסט שקישקשתא צירף)

בחזרה למעלה
mmdd צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-03-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט mmdd ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-07-/2015 בשעה 19:02
הייתי אצל שלי השבוע
היא יפה מקסימה וסקסית
לא אכנס לתאורים
אך אני מאד מאד ממליץ עליה
והמחיר מוצדק מאד
בחזרה למעלה
verble צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין על דרך המלך

מדווח סקס אמין על דרך המלך
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-04-/2008
מיקום/איזור: Lax
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט verble ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-08-/2015 בשעה 11:37
גם אני הייתי עם שלי, לפני די הרבה זמן. שנה, אולי שנה וחצי. מעולה. 
בטיפשותי לא שמרתי את הטלפון, שמח שראיתי את הפוסט הזה.

בהצלחה.
בחזרה למעלה
צעיר לנצח צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט צעיר לנצח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-08-/2015 בשעה 16:00
האמת?
למרות שאני אחד הצעקנים ביותר בנוגע למחירים המופרזים, אין לי שום בעיה עם שלי והמחיר שלה.
זאת זכותה המלאה לבקש כמה שהיא רוצה.
זה הגוף שלה ויש מחיר לשרות שהיא מוכנה לתת.

אני קורא כאןאת שלי, ולמרות שלא דיברתי איתה מעולם וגם לא כתבתי לה מסר, היא נראת לי בחורה לעניין, מודעת למה שהיא עושה ונשמעת לי גם אמינה בהבטחות שלה ללקוחות.

אני גם מעריך את זה שהיא כותבת כאן ומנהלת פוסט משל עצמה. מעריך את זה גם שיווקית וגם עסקית.

אין לי שום בעיה עם בחורות שיכתבו כאן ויקדמו את השרות שאותו הן מספקות. נהפוך הוא. אשמח שיותר בנות יכתבו כאן.

הבעיה שלי, היא דווקא עם כמה מדווחים, שבעיני לפחות הם חשודים כמדווחים "מטעם", וגם אם הם לא ממש בעלי הדירות, אז כמה מהם מקבלים מחירים מוזלים על מנת לקדם בחורות מסויימות.

שלי,
חזקי ואמצי ותמשיכי לתת שרות הוגן ללקוחות שלך.
אני בטוח שאת בחורה 10.
בחזרה למעלה
yellow-horny צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-08-/2011
מיקום/איזור: תל אביב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yellow-horny ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-08-/2015 בשעה 00:40

סוף סוף היה אומץ ללכת אל חדשה ולדגום אותה!!! אחרי שאתה כמה שנים, שאתה מתרגל לטוב ביותר אז אתה מוותר על הפינוק של האחרות. אני מאוד שמח שבחרתי דווקא להתחיל ללכת אליה, כי היא משהו מיוחד במינו! כל אחת והטירוף שלה!

אחרי באמת התלבטויות מצידי, האם ללכת או לא ללכת הלכתי מקסימום לא יהיה אני לחתוך למישהי מוכרת!

כמובן שהגעתי אליה מזיע כוס אמא של אלוהים!!!! לא יעול לחוס עלינו טיפה בקיץ!!!!

היא שאלה אותי אם אני רוצה למקלחת אמרתי לעצמי חייב מקלחת אומר תודה והולך להתקלח! תמיד אני שואל את עצמי האם באמת להתקלח כל הגוף או רק במקומות המיועדים.

המקלחת היה קטנה אך נוחה למי שמגיע! המים החמים מצד ימין לא משמאל כמו בלונדון!

אחרי המקלחת הקצרה התנגבתי במהירות עובר לחדר שלה דירה מאוד קטנה קצת מוזרה, באמת יש אפזור של סאדו! שאלתי אותה מה הפשר.

היא אמרה לי שהיא עושה לגברים שבאים אליה!!!!

אמרתי לעצמי אל תעצבן אותה אל תבטל אחרת היא תקום בך!!!!

אני תמיד אומר שאתה נותן כבוד למקצוע שלה נחמד נותן טיפה מעבר! היא תיתן לך כבוד של מלכים וכך היה! הרגשתי עליה, שהיא ככה כמו נערת ליווי על! סופר נחמדה, סופר ידידות, כל תנועה, כל בקשה, שאני ביקשתי, בלי תלונות, בלי מתי אתה גומר מאמי! (אני נורא מפחד מזה! ממש בפחד אלוהים! שמישהי תגיד לי את זה. זה יכול להביא לי את הסעיף ואז אני לא יודע מה אני יעשה!!!!) אבל בוא נחזור לעיקר

אחרי שיחה מה אסור מה מותר אפשר להתחיל נשכבתי על המיטה שלה! ישר נעמד לי חצי התורן! ביקשתי ממנה לפני שהיא תשגע אותו! (הזין) כמו שהוא שיגע אותי בכל שאר הימים שאני לא מאונן!

שהיא לא תאפשר לי לגמור היום! ברור שזה היה בצחוק היא חשבה שאני רציני

התחילה במציצה די חלשה ולא עמוקה. כבר הבנתי, לאיפה נכנסתי, (היה לוק של מישיהי של גרון עמוק עמוק). אמרתי לעצמי מה זה יש לי זין לא כל כך גדול שהיא תכניס אותו גרון עמוק! אני אפילו לא גומר להגיד את המשפט היא לוקחת אך הזין עד הגרון. גרון עמוק ביותר, הרגשתי טוב, היא יודעת איך לקחת לגרון! זה כבר מעודד עוד הפעם היא הייתה סופר דופר עדינה, כזאתי חמודה, כזאתי לא זאת שאתה מסתכל עליה ברחוב אומר היא בחיים לא תהיה נערת ליווי! ואתה חושב פאק היא נערת ליווי! וואלה מגניב!

היא התחילה! קצת לעשות טיזינג עם התחת שלה:)...

יש לה תחת די טוב חטוב די גדול לא גדול כמו של איב או של שחר אבל גדול! מפנק! אחרי הפינוק שהיא נתנה לי צריך להחזיר לה ובגדול גלגלתי אותה על הגב. התחלתי מלעלה נשיקות קטנות מגרות אחרי יורד לכיוון הבטן הקשה שיש לה:) קצת דגדג לה, היא פלטה צחוק קטן, ראיתי שישי לה אוסף לא קטן של דילדו, אז ביקשתי ממנה רשות היא אמרה בכיף מאמי היא הלבישה קונדום החדרתי לאט לאט היא התחילה לזוז עליו אמרתי לעצמי בגלל שהיא לא מקבלת הרבה צריך לפתוח אותה טיפה!.

אחרי זה ביקשתי ממנה קונדום בשבילי! הלבישה לי אותי עלתה עלי רכבה על עלי כמה שניות ראיתי שזה מוריד לי אז ביקשתי ממנה דוגי היא מאמי אתה בטוח אמרתי כן:) וואו לראות את הזין! ככה רפוי ולהכניס לה איזה כיף בלי ג'יל כזה כיף:) יבש וטוב! אחרי כמה פמפומים הזין התחיל להרגיש טוב עוד מכה פמפומים הרגשתי ממש טוב מתקרב לגמירה אמרתי לעצמי אני גומר לא אכפת לי איך! ופתאום בום בהפעתה גמורה, היא יוצאת אמרה לי, אתה היום לא גומר אמרתי לה, את זה שהייתי קרוב מאוד והיא תחזור בבקשה כמעט התחננת אליה מהר מהר מהר מהר כנראה לא הבינה אותי היא חזרה מהר מהר, קרבה את התחת שלה שאלתי אותה מהר לפני שאני גומר אם היא בטוחה שהיא לא עושה אנאלי אמרה שלא אז פשוט גמרתי בתוכה! איזה כיף להיפטר מהחרמנות!

תודה רבה לך מותק!

יחזור כמובן!

תודה רבה לך מכבי 2-2!

יאלללה מכבי יום שלישי! נראה למי אני ילך לפינאלה של הקיץ ואלי ליגת האלופות!!!

גם אם אתה חרמן! המוח צריך לעבוד!
בחזרה למעלה
הנסיך_הירוק צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 26/-07-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הנסיך_הירוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-08-/2015 בשעה 09:15
שלום ובוקר טוב לכולם!
זהו הפעם הראשונה שאני רושם בפורם!
אני לא מסוג אנשים שיפרט ויספר מה היה לי עם הבחורה!
אני רק יכול לציין לכם אחרי שקראתי פה... את מה שרשמתם
מי שהמחיר שלה לא מתאים לו מוזמן לדפדף ולמצוא לעצמו מישהי אחרת הרי לא חסר פה!
אני רק יכול להגיד לכם שהחוויה ששלי מעניקה! שווה הרבה יותר ממה שהיא מבקשת! (ואני חייב לציין שנפגשתי איתה בשלישי וחזרתי גם בחמישי)
ועדיין בא לי גם היום!
שבת שלום 
בחזרה למעלה
בריאן כוכב עליון צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 04/-01-/2015
מיקום/איזור: חולון
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בריאן כוכב עליון ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-09-/2015 בשעה 16:19
שלי מקסימה שלי !
הייתי עם שלי לא פעם ולא פעמיים, בדירה הנוכחית ובקודמתה.
שלי קודם כל בחורה מקסימה, עם רוח נעורים ושובבה. אני תמיד מחכה לראות את הפנים הזורחות שלה והצחוק המתגלגל.

מעבר לזה שלי פשוט בחורה סקסית ברמות. חזה מושלם וטוסיק עסיסי.

על מה שקורה  בינינו בכל מפגש אני לא ארחיב, למרות שהיא לעיתים "הרחיבה" לי.. חוויתי איתה חוויות שלא חוויתי אף פעם.

היא זורמת מאד, הכי שירותית שהכרתי, GFE שאין דברים כאלה. אני לא רואה בה "בחורה עובדת" כמו שאנו נוהגים לכנות אלא ידידה שלי על כל המשתמע מכך.  

לגבי המחיר- שווה כל שקל.

בצורה הכי אגואיסטית, אני קצת מצטער על זה שהיא הצטרפה לפורום וחושש, כי בחשיפה הזו היא עלולה להיחשף לבחורים פחות נחמדים ופשוט "להישחק"....

בקשה קטנה- אנא כבדו אותה והיא תכבד אתכם, תנהגו בה הכי יפה שאפשר, ותקבלו בחזרה כפליים.

שלי היא באמת פרח מיוחד. Heart היא לא ידעה שאני בפורום אבל עכשיו אולי לאור מה שכתבתי אולי היא תדע לקשר..

שלי מתוקה שלי- ניפגש לחגיגת יום ההולדת..:) 
always look on the bright side of life
בחזרה למעלה
MRPRFCT צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 21/-04-/2013
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט MRPRFCT ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-09-/2015 בשעה 23:25
הייתה לי חוויה מאוד מיוחדת אצל שלי, אפשר לומר אפילו מתקנת.
בפגישה ראשונה אין לדעת מה יקרה וכימיה זה דבר הכרחי, לפחות בשבילי. בחלק מהמקרים הכסף הולך לפח ואתה יוצא בתחושה קשה.
במקום שבו אחרות היו מאבדות סבלנות שלי לא וויתרה עלי וקיבלתי שעה מהסרטים.
כשהחוויה הטובה הזו ממשיכה ומלווה אותי גם כמה ימים אחרי, בזכרונות במחשבות וברגשות, זה אומר לי שהיא שווה את זה.

אני תמיד לוקח את מה שנכתב פה בפורום בערבון מוגבל ולכן גם ממעט להמליץ, מה שטוב בעיניי לא בהכרח יהיה טוב לכולם...
הפעם אני חורג ממנהגי ועל שלי אני ממליץ בלי להתלבט אפילו, במיוחד לחדשים יותר שחוששים מנפילות (אל תבהלו מהדילדואים וכו', זה לא יורו טריפ https://youtu.be/t9YhPp1Bwq4צחוק).

שלי, מקווה לראות אותך שוב, בקרוב. ועד אז שתהיה לך שנה טובה ומבורכת.

נשיקות
פרפקט
בחזרה למעלה
Tomm צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 17/-09-/2015
מיקום/איזור: male
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Tomm ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-09-/2015 בשעה 10:59

היי,

דיווח דיי מאוחר על פגישה שהתרחשה לפני חודש וקצת.

סוג של דיווח ראשון, פרסמתי בעבר סיפור תחת שם אחר (שכחתי את הסיסמא).

עומס חום

היה זה יום קיץ חם, אוגוסט בתל אביב. אתה רק יוצא מהבית ובא לך למות. אנשים מזיעים לימינך ולשמאלך. כמובן שההתרגשות שבלקראת הזיון לא עוזרת לזיעה. בכל מקרה, זה לא סיפור על זיעה וחולצות דריי-פיט אז נמשיך.

טיפסתי לדירה של שלי, הייתי קצת סקפטי לגביי המיקום, השעה והסביבה אבל משהו מבפנים אמר לי שיש פוטנציאל. 

פותחת לי את הדלת שלי, בחורה עם מראה קצת ערסי (סורי שלי, את חמודה אמיתית אבל אני לא בקטע של איפור) אבל עם עיניים שמשדרות סקס וזימה... לבושה בחוטיני ומעין תחרה שמחזיקה הכל.. כאן המקום לספר ששלי היא לא בחורה רזה, טיפה מלאה אבל מלאה במקומות הנכונים.. התחת של עסיסי, זקור ודורש ספאנקינג .. לכל חובבי הז'אנר וקים קרדאשין (תתביישו לכם) אתם הולכים להנות ...

מה שמוזר אצל שלי, או אולי מה שנעים ומשרה אווירה של חברה וותיקה הוא העובדה ששלי לא מבקשת את הכסף... אתה יושב על הספה, מתפשט, מביט בעשרות השוטים והדילדואים שתלויים על הקיר (כן היא בקטע של סאדו, אם חפצה נפשכם בזין בתחת – זה המקום!) לוגם ממים עם נגיעות לימון וניגש למקלחת, שלי דאגה למגבת נקייה והיתה סופר נחמדה דבר שעזר להרגיע את הפחד שמלפקוד נערה בתשלום ועורר את חבריקו ...

A little less conversation, more action please

התחלנו במלאכה. שלי תפסה פיקוד, השכיבה אותי על הגב והתחילה לנשק/לשרוט את הפטמות שלי עם יד אחת, עם היד השנייה במיומנות ואקרובטיות התחילה לטייל לי על הזין... תחילה על העטרה, דואגת שהיד שלה תהיה רטובה, מעבירה זרמים לכל הגוף, ואח"כ לעבר הביצים... תענוג של ממש... אני מבקש משלי שתרד לי. היא נעתרת לבקשה, מחייכת, מביטה בי עם העיניים הסקסיות שלה מבלי לפספס יניקה... מציצה מדהימה, שואבת את הזין בתאווה ולהט... מחדירה אצבע משומנת לישבן.. מזיינת אותי עם הפה והאצבע והכל במהירות ועוצמה לפי תזוזות הגוף שלי ... אני עומד לגמור אבל לשלי יש תוכניות אחרות.

"לא מאמי, אתה לא גומר עכשיו" היא פוקדת עליי. אני מחייך לעצמי, אני לא רגיל לאבד שליטה. לא רגיל להיות זה שמקבל את הפקודות במיטה ... סיטואציה מעניינת, אני מחליט לזרום איתה.

שלי מכריחה אותי לקחת נשימות עמוקות. 

אני מביט בקיר ליד, על הסטראפאונים. שלי קולטת את המבט שלי ודופקת לי חיוך מזמין.

שיט, אני חשוב לעצמי. עלו עליי.

רוצה לנסות? שלי שואלת. ובראש רצות אצלי מחשבות על "היי זאת שלי" מכל הפוסטים הארורים שמציפים לי את הפיד בפייסבוק.

הדברים שאני חושב עליהם שעה שאני עומד לבקש מבחורה לזיין אותי בתחת.

נו שויין.

"יאללה, בואי ננסה" אני אומר ומחייך לשלי בחזרה.

שלי שולפת סטראפאון שחור וגדול (איך לא), מעבירה עליו כמה מגבונים לחים ואומרת לי, אל תדאג, אני מנקה את כל הכלים שלי תמיד, לובשת אותו, מתיישבת לי על הפנים ומתחילה לשחק עם הדגדגן והכוס שלה.

תשמע איך אני רטובה רק מהמחשבות על לזיין אותך.. היא רוכנת ולחשת לי באוזן, הזין שלי נעמד כמו טיל, אני פותח את הפה ושלי מגישה אצבע מלאה בנוזלים המדהימים שלה, אני יונק בשקיקה...

שלי מקרבת את הסטראפאון לפה שלי, נותנת לי להרטיב אותו... כל הזמן הזה היא לא מפסיקה לשחק עם הזין שלי ולשגע אותי.

פתאום, שלי עוברת לפוזת מסיונרית שהיא למעלה, מעיפה לי את הרגליים למעלה ומתחילה לחדור עם האצבעות לאט לאט .. המגע שלה מדהים, רואים שיש לה ניסיון והיא יודעת בדיוק איפה הערמונית ... היא מתחילה לשחק שם ואני מרגיש תחושות בבטן של אורגזמה לא שגרתית מתקרבת.. שלי קולטת את המתרחש (שאפו לתשומת הלב העילאית שלה!) ומכניסה את הזין שלי לפה...

"חסר לך אם אתה גומר" היא לובשת שוב את כובע השליטה.

"תנשום עמוק, תרגע".

אני נרגע.. סוג של נרגע.

טוב, אני לא יכול יותר להחזיק, הביצים שלי מלאות ואני חרמן. אני מחליט שאני הולך לזיין את שלי. אני מתרומם, היא מנסה לרתק אותי אבל שום דבר לא הולך לעזור לה עכשיו. אני הופך אותה על הגב, מחבק אותה ומקרב את הפנים שלי אל שלה.

העיניים של שנינו נעוצות אחת בתוך השנייה..

שלי... אני חייב לזיין אותך. סורי.

שלי מחייכת אליי בערמומיות... "אני מתה שתזיין אותי" אומרת ומלבישה קונדום.

אני מרים את הרגליים שלה על הכתפיים שלי, חודר באבחה אחת חזקה ונשאר בפנים בלי לזוז, שלי משחקת עם הדגדגן שלה ולאט לאט אני מוציא את הזין.

וחודר שוב בבום. שוב,שוב ושוב ... עד שהקצב שלי נהפך יותר ויותר מהיר, שלי נותנת לי קונטרות מעולות ומכווצת את שרירי הכוס שלה ככה שאני מרגיש אותה גם מבפנים ! לאט לאט אני מרגיש רטיבות יתר שעוטפת את הזין שלי ואני לא מצליח להחזיק מעמד וגומר גמירה חזקה...

מקלחת.

מים בטעמים.

עומד לצאת ו... שלי עוצרת אותי.

"תן חיבוק, היה ממש כיף" היא אומרת. אנחנו מתחבקים... אני מנשק לה את הצוואר ותופס לה את התחת...

Fuck me that was good.

TLDR

סה"כ – מומלצת בחום. במיוחד לחסרי הניסיון.

GFE כמעט ומושלם. מבחינת הנשיקות, לא הכי זרמה לצרפתיות לוהטות. אולי בגלל השום שאכלתי לפני.

זה שאתה נושם לא אומר שאתה חי
בחזרה למעלה
שחור אדום צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 04/-09-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחור אדום ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-10-/2015 בשעה 16:56
תודה שלי על פגישה נהדרת באוירה נהדרת! בטח בשביל פעם ראשונה

לשואלים:
מקבלת ומשרה אוירה נהדרת, כבר אמרנו. 
דיסקרטיות מלאה מבחינת הבניין והכניסה
תאום קצר ויעיל במייל
נראית טוב, לא לאוהבי הדקיקות
אוהבת מה שעושה, איתי לפחות יצא שצחקנו לא מעט. עניין של גישה אני מניח.
לא הלכתי עם שלי למחוזות סאדו, למרות שנראה שלחובבי הזאנר לא ישעמם אצלה ;)

בברכת הנאה משותפת לכולם

אני לא משלם לה בשביל סקס, משלם לה בשביל שהיא תלך
בחזרה למעלה
Coolmen צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 12/-08-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Coolmen ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-10-/2015 בשעה 19:05
שלום לכולם. אני יודע שזה התעכב הרבה אבל הבטחתי ואני מקיים. אחרי חודשיים של תקשורת במיילים וקביעת תאריך, היום הייתי אצל שלי סוף סוף. אני חייב להודות, היו לי פרפרים בבטן מהרגע שקמתי בבוקר. למרות שקבענו לשעה שתיים וחצי, שעה מאוחרת יחסית מהבוקר, לא יכולתי לאכול כלום.
לאחר סידורי הגעתי אליה. צלצול אליה והיא כיוונה אותי לדירתה. בעניין של דיסקרטיות היא עשתה משהו שאינני נתקלתי בו : דירה אחרונה צמוד לגג. ככה מי שמגיע עד עליה מגיע למטרה מסויימת, וכל האחרים לא מתעניינים במה שקורה שם. אז טיפסתי והגעתי. שלי פתחה לי את הדלת עם לבוש שחור סקסי אשר הראה לעולם את כל אוצרות הטבע שלה אך השאיר מעט מקום לדימיון גם. היה מדהים לראותה כך. התמונות שהיא שלחה לי במייל אכן היו אמיתיות אך לפי דעתי היו רחוקות מלעשות עמה חסד. היא ישר התנפלה עלי בחיבוק חם ואוהב, וכך היינו מחובקים איזה דקה. היא הובילה אותי לחדר ממוזג בדירה ושם ישבנו ופטפטנו מעט. היה תענוג לשוחח איתה מעט, זה עזר לאזן את ההתרגשות לרמה חיובית ולא מוגזמת. אחרי מקלחת קצרה שלי שלי נשכבה במיטה ואני נשכבתי לידה. רק להיות בנוכחותה היה לי קסום אני מודה. התחלתי ללטפה ולנשקה והיא נהנתה מכך. לאחר ככמה דקות של מיזמוזים הדדיים היא התחילה לרדת לי. והיא יודעת היטב את העבודה. הרבה רוק, לעומק, משחקי ביצים, היה מעולה. אבל זאת לא הסיבה שאליה הגעתי והיא ידעה זאת.
לכן התחלתי באירוע העיקרי. התחלתי לנשק את צווארה תוך כדי שידי מגששת בפתח תאוותה הקדוש. תנועותיה הפכו ללא רצוניות וקולה התגבר לאיטו. כאשר היא הייתה מוכנה היא הנחתה את אצבעי לתוך הפתח ושם התחלתי לחולל פלאים. התחלתי עם אצבע אחת, לאט וברגוע. לאחר שווידאתי שתפסתי את תשומת ליבה המלא בתחושותיה הוספתי עוד אצבע והגברתי את תנועותיי. קולה המשיך לעלות בתענוג וגופה רקד מתחת לאצבעותיי. אחרי שהיא גמרה שלוש פעמים רצוף עם הפסקות קטנות באמצע, וזמננו שלנו כמעט נגמר, נכנסנו למקלחת משותפת נעימה, שיחה אחרונה בינינו, ויצאתי עם הבטחה לחזור שוב. אני יודע שעל שלי אני לא מוותר.
למרות שלא זיינתי אותה, אני אישית יצאתי מאוד מסופק. למוטב לציין שהיא הייתה נעימה, נחמדה, עדינה ומקשיבה לאורך כל המפגש. הרגישה אותי ואת תחושותיי וזרמה איתם בכיף. וזאת אחת הנקודות הכי טובות בה לפי דעתי. היכולת שלה להתאים עצמה לאדם שמגיע בטבעיות אמיתית. ביליתי אצלה שעה שלמה והייתי נשאר גם לעוד שלוש נוספות אם לא הייתי רוצה להשאיר לעצמי טעם של עוד.
אני ממליץ עליה בכל ליבי.
בחזרה למעלה
ניל מי צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 22/-01-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ניל מי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-10-/2015 בשעה 00:59

כתבתי מייל ושלחתי SMS לשלי וכמובן היא עונה במהירות ואף שולחת 3 תמונות
בתחילה לא הסתדר להגיע אליה
אבל אחרי זמן מה שלחתי שוב בקשה ושוב ענתה במהירות
קבענו פגישה ומיקום והגעתי וטיפסתי את הקומות עד שראיתי את הדלת וכשהיא פתחה
ראיתי לפני בחורה חמודה ומתוקה וקולה נשמע מתוק יותר

נכנסתי למקלחת שאכן קטנה אבל בסדר נקיה והזמנתי אותה כרגיל שתסבן אותי בכל הגוף היכן שהיא רוצה, נתתי לה הרגשה שהיא עושה מה שבא לה
וזה נתן לכימיה לעבוד, היא נכנסה לאמבטיה וסיבנה ואחר כך נכנסנו לחדר
לא ארחיב איך במיטה אבל היה שירות נפלא 

יש לציין שהשעה נגמרה דיי מהר אבל ..... בשעה היו 60 דקות מלאות מלאות שזה גם לאחרונה שווה הרבה

יש לה תחת די טוב חטוב די גדול, לא מדדתי בס"מ מול האחרות שהייתי אבל הוא גדול ונחמד, בתוספת שהיא ממש חמודה

לאחר שעה נפרדנו בנשיקות

בוודאי אבוא אליה שוב ובוודאי שהיא תסכים לכך........

תודה רבה לך מותק!

בחזרה למעלה
אוהב פינוק צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 30/-08-/2015
מיקום/איזור: שרון
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב פינוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-10-/2015 בשעה 07:47
אך אך שלי... את המלכה האמתית. בבוקר סוגר איתה במיל מפגש לערב יום חמישי. אין על מפגש במיוחד לפני משחקי מכבי.

בחורה מדהימה. מקבלת בחיוך קסום, סבלנות.
והסקרנות שלי על משחקי שליטה החלטתי לזרום איתה ושלי זרמה איתי :-)

והכל בסבלנות והיא יודעת ואיך שהיא יודעת.....

שלי כל הערב הייתי עם חיוך קסום במיוחד שמכבי קיבלה בראש....

ממתין כבר לשבוע הבא....

החיים יפים צריך לכייף בהם
בחזרה למעלה
הנסיך_הירוק צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 26/-07-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הנסיך_הירוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-11-/2015 בשעה 09:11
אז אחרי תקופה די ארוכה שלא ביקרתי את הגברת הלכתי לבקרה שוב!
לפני מספר ימים שלחה לי בטעות הודעת שרשרת.....
שכמובן התנצלה ולא התכוונה...
אני איך לא ישר פתחתי שיחה וקבענו להפגש ביום שלישי בשעה 19:00 בערב...
מגיע יום שלישי השעה 16:37 מגיע הביתה מתקלח מסתבן מגלח את מה שצריך לגלח שם קרם איפה שצריך לשים שם בושם ויוצא!
השעה 17:53 שולח לשלי הודעה יצאתי לכיוונך! ועוד הודעה אם אני זוכר נכון את הכתובת נענתי בחיוב לגבי הכתובת מגיע לצומת מסויימת!
שם וויז ומגלה שכנראה יש פקקים ואני יגיע רק ב 19:30 בערך...
שולח הודעה לשלי ומעדכן אותה!
מאשרת לי להמשיך ושהיא מחכה לי!
כמובן שהיו עוד הודעת בנינו שלא הפרט כאן.....
מגיע לכתובת מוצא חניה בשעה הזאת יש בשפע באזור שלה!
ומתחיל להתקדמם לבניין נזכר שיש שער עם קוד מבקש ממנה שתזכיר לי את הקוד אומרת לי השער פתוח תעדכן אותי שאתה עולה!!
רושם לה הסמס נוסף שאני עולה אבל לפני שאני נכנס חייב לעשות שיחה חשובה מדליק סיגריה במדרגות ומבצע את השיחה!
כעבור מספר דקות שולח לה הסמס נוסף אני מוכן!!
פותחת לי את הדלת עם שמלה שחורה.... ורשת באזור החזה נותנת לי נשיקה על הלחי ואמרת לי בוא....
מתקדמים לכיוון החדר כאשר היא מובילה ואני מסתכל על ישבנה עלתה בי המחשבה להפליק לה אבל ידעתי מה תהיה התגובה שלה!!
אז החלטתי לוותר!  (כמובן שתגובה שלה בקטע חיובי)
נכנסים לחדר שואלת אותי נעשן סיגריה אני כמובן מסכים מדליק סגריה ושלי אומרת לי שהיא בלי תחתון קופצת למיטה מפסקת את רגליה ואני נופל מרגליי.....
היא מבקשת שאני ישב לידה לעשן את הסיגריה
במהלך הסיגריה שלי מבקשת שהוריד את הזקט ואת החולצה ואז את מכנסיי ואז את תחתוני..... יעני עשיתי לה מופע סטרפטיז....מתיישב מסיים את הסיגריה מכבה אותה ושלי משכיבה אותי על מיטתה...
קושרת לי את ידיי ומבטיחה שהפעם אני לא השתחרר!! (נחיה ונראה עניתי לה) קושרת את רגליי
ומתחילה ללקק אותי מהצוואר חזה ולמטה שכל פעם אני מנסה לנשקה על צווארה או כל מקום אחר מתחמק בצורה מושלמת לגרות אותי יותר במהלך המציצה אני מצליח לשחרר יד אחת מהחבל של שלי ואמר לה את תצטערי על מה שאת עושה עכשיו כל הזמן שהיד שלי משוחררת שלי לא מודעת בכלל מזה מצליח לשחרר את היד השניה ומחזיק בחבל ששלי לא תדע!
אחרי מציצה מושקעת ביותר מצידה! מוציאה גומי ואומרת לי תהיה ילד טוב ותהיה ויברטור טוב תן לי לגמור סיבוב אחד!
ברגע ששלי מתיישבת עליי משחרר את ידייה מהחבלים מחבק אותה ואומר לה תני לי לגעת בך שלי מופתעת איך הצלחתי להשתחחר מהקשרים שהיא עשתה (יחידה מובחרת בצהל)
סקס מושלם בכל הבחינות יודעת לזוז לתת קונטרות מושלמות!
כל הסיפור היה כשעה ללא לחץ של זמן!
מסיימים מעשנים סיגריה נשכבים על המיטה מדברים קצת ואני מבקש לשטוף את עצמי שלי מבקשת לקלח אותי כמובן שאני לא מתנגד!!
הולכים למקלחת ומתאמים את הפגישה הבאה כבר!
אני מבקש משלי בפגישה הבאה אני רוצה משהו מיוחד סוגרים את הדברים נשיקה ולהתראות כמובן שיצאתי מרוצה ומבסוט וישנתי כמו תינוק אחרי הפגישה !
ממליץ ממליץ וכמובן שאחזור מחכה כבר לחמישי הקרוב!!!

גבר אמיתי יודע לכבד אישה!
בחזרה למעלה
ניל מי צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ניל מי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-12-/2015 בשעה 11:02
לפתע באחד הערבים אני מקבל תזכורת למייל הפרטי
הייתי בדרך לתל אביב
כמובן שמיד נדלקים לי כל הפיוזים
הגבעה עולה ויורדת במשך כל הנסיעה
הייתי חייב לסדר את הלו"ז הקצר שיהיה מקום גם בשבילה
את המקום היא לא הייתה צריכה להגיד לי כי כבר ידעתי מפעמים קודמות
אמרתי שאבוא בערב ולא קבעתי שעה

מתקשר אליה וכותבת לי "לא עידכנת.... כמה דקות מתקשרת להעלות"
כותב לה, "ואם אעלה עכשיו תרביצי או שאפגוש מישהו...."  תשובתה  "תפגוש"
בכל זאת לא עליתי.....

אחרי כמה דקות, כותבת שוב,  "הבחור ירד ומתקשרת אליך"
ואז אני רואה שאחד יוצא מהשער, בכל זאת לא עליתי, וחיכיתי שתתקשר, לאחר זמן קצר יורד עוד בחור, ואז היא מתקשרת
כמובן שהראשון לא היה אצלה אולי אצל מישהי אחרת....

כמובן נכנסים לחדר, כרגע חושבים רק על סקס, והכסף לא עולה כלל במחשבתינו
היא מורידה את הבגד אחד שלה, יותר אין לה......
ואז היא מתפנה אלי ומורידה לי את הבגדים מתכופפת ומורידה לי הגרביים והנעליים ואז נשארים שתינו במצב שווה .....
לוקחת אותי לאמבטיה והסבון והעיסויים מתחילים לעבוד בכל הכיוונים ובכל המקומות והמים חמימים וצבעוניים.... למי שמכיר

ואז חוזרים לחדר ומדברים ועובדים כראוי בכל מה שרק אפשר, מעבירים חוויות נעימות
תוך כדי זיון עמוק היא עוד מקבלת עיסוי בדגדגן היא מוציאה סיגריה [בהסכמתי] ומעשנת עד שלפתע מגיע הלחץ של הדגדגן לעיצומו וככה ממשיכים עד בלי להסתכל על השעון, אבל כנראה שהבנות מרגישות היטב את הזמן
למרות שאמרתי לה שמצידי לא איכפת לי להיות שלש שעות

לבסוף חוזרים לאמבטיה ואז קודם מתקלחים במקלחת זהב..... [לפעמים אין שליטה...] וממשיכים במקלחת הצבעונית שמתחלף לה הצבע שם כל הזמן

מתלבשים היא בגד אחד ומסיימת מייד, וממשיכה להלביש אותי תוך כדי שהיא בודקת שהרגל השלישית מכוסה היטב...

הבחורה לא בוחלת בכלום
היא אחת הבחורות הנעימות וכייף להיות איתה

לבסוף נזכרים שיש עוד ענין שלא טופל והוא הכסף מקבלת ולא סופרת כלל בטוחה בלקוח הוותיקקריצה שלא יטעה במיספור
נפרדים תוך כדי נשיקות

בחזרה למעלה
אוריאל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 07/-02-/2010
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוריאל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-01-/2016 בשעה 08:28
הייתי אצל שלי..
חמודה מאד, חייכנית, נותנת שירות מעולה מכל הלב. מציצה אליפות.
שלי בחורה מיוחדת ומאד חשוב לה שתצא מסופק.
הדבר היחיד שפחות התחברתי, זה לדירה ולאזור..
מעדיף דירה רגילה ונורמטיבית ולא סוג של חור בדרום ת"א.
אבל אין ספק ששלי עצמה מחפה על החיסרון.

נ.ב. בנוגע לדירה, שלי מתחזקת אותה יפה ונקי.. דיברתי על סגנון הדירה שלא התחברתי.
בחזרה למעלה
הופה היי צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 21/-10-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הופה היי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-02-/2016 בשעה 17:12
כבר הרבה זמן אני בונה על ביקור.
הרבה - בגלל שאני גר בדרום ולא ממש מגיע רציף לאיזור המרכז.

אתמול הגעתי. כבר מהרכבת שלחתי מייל ושאלתי אם תהיה זמינה. לא יכולתי לדבר - בכל אופן רכבת...
השיבה שבעיקרון כן ושאתקשר לתאם כשאגיע.
התקשרתי. ושוב. אין תשובה... התייאשתי ותיאמתי עם מומלצת אחרת. על כך בתגובה נפרדת בשרשור שלה (שני/ויקי).

פתאום טלפון משלי. מתנצלת כי לא שמה לב. בטח שזמינה. תבוא עכשיו?

באתי. רחוב הומה, כניסה צדדית לבניין וטיפוס במדרגות לגג. כאילו - אם לא בגללה לפחות נתנשף מהעלייה במדרגות.

שלי יפה. גוף נשי. היא לא רזה ומי שמחפש דוגמנית - שלא יטפס...

נשיקה קלה, תיאום ציפיות ושיחה חביבה. אשת שיחה. מתקשרת היטב ומשרה אוירה נינוחה.

הדירה זה סוג של מבוך, מחדר לחדר. חשוך, תאורת קישוט עדינה וצבעונית  של חג מולד. מוזיקה מדליקה של מועדוני אנדרגראונד.

על האקט עצמו אני לא אפרט יותר מידי. זה ביני ובינה.
אבל אציין שהחוויה ראויה לשבח. היק קשובה, פתוחה לרעיונות (לא אנאלי ולא נשיקות. כל השאר - תלוי בפרטנר), מקבלת את הלקוח כמו שהוא ויודעת את העבודה. קיבלתי את ההרגשה שהיא נהנית מלספק, ומסופקת גם היא...

הבנתי שישנה פקידה בדירה, אבל לא שמעתי אותה.

מיקום - 6
דירה - 9 
זיון - 9
חוויה - 8.5

אין מצב שלא חוזר!!
בחזרה למעלה
avud צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 17/-06-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט avud ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-09-/2016 בשעה 10:55
שבוע טוב לכל החרמנים באשר הם !!

ושבוע טוב לשלי הסקסית המטריפה !!

ביקרתי שוב את שלי. הפעם במעונה החדש.

היתרון המשמעותי מבחינתי במקום החדש, הוא החניה. אין שום בעיה והכל בחינם. במקום הקודם היה זוועה !!!

מבחינת שאר הדברים אני לא רואה הבדל גדול. אולי החדר קצת קטן יותר, אבל זה באמת לא משמעותי.

הבילוי שלי עם שלי היה קסום.
כמו בפעמים הקודמות כמובן, אך ככל שמכירים יותר, הוא משתבח.
כי המעלה הגדולה של שלי, מלבד היותה אשה סקסית בטירוף, היא שהיא ממש מתחברת לגבר שאיתה (אני מתכוון אלי כן? צחוק).
היא מרגישה ויודעת מה הוא צריך ומה הוא רוצה בלי שיגיד. וגם להגיד זה כיף, היא פשוט משתפת פעולה בזרימה מדהימה.
היא מבינה שסקס זה שני אנשים....

מיניך - לא מבין למה צריך פירוט של הפעילות הגופנית... כתוב בבירור מה היא עושה ומה לא (ואם לא ברור, תמיד חפוזי ישמח להבהיר לך, בעיקר את מה שהיא לא עושה וכמה עולה מה שהיא לא עושה בכי). יש גם תיאורים של המראה שלה.
כל מה שחסר לך, זה לקפוץ למים. אני מבטיח לך שתהנה כמו לקפוץ לאמבטיה של גלידה ביום קיץ מהביל.

שלי חמודה, בהזדמנות הראשונה שתהיה לי, אני קופץ לעוד ביקור.

שבוע טוב לכולם !!
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shellyssecret ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-10-/2016 בשעה 16:41
Heart
בחזרה למעלה
איצטגנין צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איצטגנין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-10-/2016 בשעה 17:41

מה פשר פרץ היחצ"נות הזה?...

המגביה עוף - ירחיק ראות
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shellyssecret ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-10-/2016 בשעה 18:04
גמר חתימה טובה 
לא יחצנות יקירי פוסט פרסומי נקי רק עם דיווחים של חבריך לפורום
בלי כל הקשקשת ברשת..  
הפוסט הקודם אמור להימחק כל רגע קריצה
בחזרה למעלה
sababafor צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 04/-05-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט sababafor ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-10-/2016 בשעה 23:12
היום ביקרתי את הנסיכה יחצנות או לא היא מספר 1 נהנתי מכל שנייה איתך!!!
שתיהיה גמר חתימה טובה לכולם..
בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל

מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס
חבר של כבוד בהיכל קשקשני ישראל

הצטרף / הצטרפה: 23/-08-/2011
מיקום/איזור: בבית של פיסטוק
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-10-/2016 בשעה 08:32
טעות, טעות, טעות!
זה נראה כל כך מגוחך ולא יפה לעין.
לא יותר פשוט לנקות את השרשור הישן מהודעות בלתי רצויות?
הפני את האדמין או אחד מהמנהלים להודעות של החפוז המכני ושאר ההודעות שהינך מעוניינת להסיר ובקשי מהם להסירן.
האלטרנטיבה שבחרת נוראית.

===========================

תוקן , rd06קריצה
כשאתה מת אתה לא יודע את זה. זה רק קשה לאחרים !
אותו דבר כשאתה מטומטם !
בחזרה למעלה
איצטגנין צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איצטגנין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-10-/2016 בשעה 09:52

מצטרף לדעת קישקשתא.

יותר נכון ויותר פשוט לנקות את השרשור הקיים.

וכדאי לעשות כך גם בכל השרשורים בפורום. לנקות, לנקות, לנקות...

המגביה עוף - ירחיק ראות
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shellyssecret ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-10-/2016 בשעה 11:48
היי יקיריי
 הורדתי את הפוסט הקודם שלי ולכן בכדי שלא אאבד את כל הדיווחים שלכם וחבריכם כאן החלטתי לשרש אותם פה בפוסט החדש
אין פה שום דבר יחצני אלא פרסומי בלבד. 
 הכל נבדק בהנהלה וכמובן אושר ע"י אדמין. 
כן אני מפרסמת את עצמי ועובדת באהבה רבה והשקעה שתיהיו מרוצים וכן שהדיווחים יהיו נעימים לכם ולי כמובן. 
אנא נסו להבין ולכבד את הפוסט שלי כמו שאני מכבדת כל אחד ואחד מכם.  
וכמו שכתבתי פה למעלה..  אתם הכוכבים שלי!! Xoxo
בחזרה למעלה
החפוז המכני צפה בגלילה למטה

פורום סקס
**

הצטרף / הצטרפה: 21/-12-/2014
מיקום/איזור: הזיינים 69
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-10-/2016 בשעה 11:57
אם כך, למה מצנזרים את כל מי שמעז לכתוב משהו שלילי עלייך? קצת סותר את ההצהרה שלך שאין פה שום דבר יחצני...
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shellyssecret ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-10-/2016 בשעה 12:38
לא מצנזרים כיתוב שלילי עלי  מי כמוך יודע חפוזי שכל מילותיך נרשמו בלי סוף בפוסט הקודם..  וכל זאת עוד מבלי להכיר אותי! האמן לי שיהיה דיווח רלוונטי על מישהו שהיה מילותיו יישארו לנצח פה! ולא רק דיונים על מה אני כן או לא או אולי.. :) 
בחזרה למעלה
המשוטט האדום צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח

משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
פורום סקס
המשתמש 'אמריקאי' לשעבר

הצטרף / הצטרפה: 17/-05-/2013
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט המשוטט האדום ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-10-/2016 בשעה 12:53
כשאני כתבתי על מלכת הפורום עם הרגליים הלוהטות אמרו לי שאני עושה יחצנות
והנה פה זה כנראה מותר
קישקשתא?????

אולי אני נוסע בסקודה
אבל אני בטוח דופק את אוקטביה
בחזרה למעלה
עקרב שחור צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 12/-03-/2009
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט עקרב שחור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-10-/2016 בשעה 15:51
במקרה מצאתי עוד מודעה עם תמונות זהות לחלוטין

האם היא גם הגבירה אנג'ל?

http://www.sexadir.co.il/place.asp?AdvertiseID=9173

מישהו יכול לאשר?

אגב אם את קוראת את ההודעה, אז שלי יותר מתאים לך, יותר סקסי
גם השם וגם הדמות
בגדול... תחשוב גדול, בקטן תיהיה לעניין !

בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shellyssecret ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-10-/2016 בשעה 16:58
היי עקרבוש אכן זו אני:) 
שלי זהו שמי 
ואנג'ל זה הניק שלי בעולם השליטה הנשית(פנטזיות) Tongue
בחזרה למעלה
yellow-horny צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-08-/2011
מיקום/איזור: תל אביב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yellow-horny ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-10-/2016 בשעה 01:49
שלי אני מאוד כועס עליך!!!! אמרתי לך 100 אם יש לך מישהי לצרף איתנו בפגישה שלי תגידי לי!!!!!

גם אם אתה חרמן! המוח צריך לעבוד!
בחזרה למעלה
עקרב שחור צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 12/-03-/2009
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט עקרב שחור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-10-/2016 בשעה 16:53
יש אפשרות לחצי שעה?
בגדול... תחשוב גדול, בקטן תיהיה לעניין !

בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shellyssecret ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-10-/2016 בשעה 17:36
אכן כן:) 
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט sababafor ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-10-/2016 בשעה 16:40
אחי גם שעה לא מספיק איתה .... ממליץ לך בחום שעה
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shellyssecret ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-10-/2016 בשעה 23:45
היי בויז שבוע קסום אהוביי 
הייתי בסופ"ש יומהולדת אז לא כ"כ הייתי זמינה. . 
חזרתי ומחכה לחגוג איתכם יקירי 
לא לשכוח שעון חורף מתחיל היום : ) 

סבבה שלי אני שרופה עליך! ! תודה ! ! 
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט sababafor ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-10-/2016 בשעה 16:10
מזל טוב....כמו שאמרתי אני לא טוב בכל החרא הזה של הברכות חחח
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shellyssecret ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31/-10-/2016 בשעה 16:12
חחח טנקיו נסיכוש שלי xoxoHeart
בחזרה למעלה
החפוז המכני צפה בגלילה למטה

פורום סקס
**

הצטרף / הצטרפה: 21/-12-/2014
מיקום/איזור: הזיינים 69
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-11-/2016 בשעה 10:34
במקור פורסם על ידי shellyssecret

מזל טוב שלי! [<:o)]
בת כמה את?
בחזרה למעלה
rd06 צפה בגלילה למטה
עוזר-מנהל

עוזר-מנהל
פורום סקס
המדווח הוותיק ביותר בפורום

הצטרף / הצטרפה: 02/-01-/2007
מיקום/איזור: Worldwilde
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט rd06 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-11-/2016 בשעה 22:27
במקור פורסם על ידי החפוז המכני

במקור פורסם על ידי shellyssecret

מזל טוב שלי! [<:o)]
בת כמה את?

מצטרף לברכות . 
*חפוז , לא נהוג לשאול אשה בת כמה היא .
הכי כיף ? לזיין ולרוץ לספר לחבר'ה
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shellyssecret ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-11-/2016 בשעה 09:20
טנקיו Embarrassed
בחזרה למעלה
Coolmen צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Coolmen ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-11-/2016 בשעה 09:35
שלי המקסימה שלנו,
ברכות חמות לכבוד יום הולדתך,
ושתתברכי בעוד רבים בעתידך.

מאחל לך שמחה, אושר, ופינוקים,
כי לך מגיע את כל החיים.

שתזכרי תמיד את הרגעים הטובים,
ומהרעים תקחי רק את הלקחים.

לבסוף אגיד לך מזל טוב שוב,
ותשמרי תמיד על אופטימיות, זה חשוב.
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shellyssecret ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-11-/2016 בשעה 09:43
כפרוני סי יו סון Heart
בחזרה למעלה
ניל מי צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ניל מי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-11-/2016 בשעה 08:31
והנה הגיע היום ההולדת של שלי
באתי לבקרה בדירתה החדשה בתוך שכונה יפה בתל אביב

קיבלה אותי במאור פנים ובחיוך רחב
הורידה ממני לאט לאט את הבגדים שהיו לי עם חיבוקים ומזמוזים
ונכנסנו לאמבטיה ואחר כך עברנו לחדר היפה שלה
שילבנו קצת סאדו וקצת סקס
חפרה לי עמוק והשפריץ לי בלי סוף

לקראת סיום עוד עשינו סקס והמשכנו שוב לאמבטיה
לעוד כמה וכמה דברים
והכל מתוך הרגשה של אהבה וחשק רב

כייף להיות איתה

השעה התארכה ל- 70 דקות ויותר לא כל אחד מקבל את זה

לבסוף לפני היציאה אמרתי משהו בנוגע לשטרות
אמרה לי תשאיר לי כמה שאתה חושב שמגיע לי ולא ספרה לפני שיצאתי
אלא עוד נשיקה חמה ועוד נשיקה

היה משהו משהו שלא אשכח 
בחזרה למעלה
Coolmen צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Coolmen ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-11-/2016 בשעה 12:01
כיף לשמוע שנהנית איתה ניל :)
בחזרה למעלה
ניל מי צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ניל מי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-11-/2016 בשעה 21:52
למה שלא אהנה אצלה
בחזרה למעלה
Coolmen צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Coolmen ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-11-/2016 בשעה 00:31
אין סיבה בכלל. אבל זה עדיין משמח אותי לקרוא תגובות כאלה. שמחה של אחרים גורם לי לשמחה פשוט
בחזרה למעלה
avud צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 17/-06-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט avud ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-11-/2016 בשעה 17:57
שלי הסקסית והמקסימה,

מזל טוב ומיליון ברכות ליום ההולדת !!

כמעט חודש לא הייתי בפורום, אז מתנצל על האיחור..בכי

(ניל כותב על מעונך החדש - זה במקום שאני מכיר או שעברת בינתיים?)

נשיקות ומקווה להגיע בקרוב Heart
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shellyssecret ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-11-/2016 בשעה 18:06
טנקיו אבודוש  שלי ואכן כן הינך מכיר את הדירה:) 
ניל חיוך יפה שאתה איזה כיייףףףף היה!! 
וקולמן אוף שיגיע כבר רביעי
Xoxo בויז
בחזרה למעלה
Colombo צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 17/-11-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Colombo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-11-/2016 בשעה 10:20
מה אמרנו המיקום + עלות? (חסר תפריט..)
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123 6>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz