רביעי בערב 25.4 ממשיכים לחגוג במפגש מטריף נוסף :))

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  <1 91011
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
נבי1982 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-01-/2018
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט נבי1982 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: רביעי בערב 25.4 ממשיכים לחגוג במפגש מטריף נוסף :))
    פורסם: 08/-04-/2018 בשעה 16:44
מה לגביי מפגש צהריים נוסף?
עד עכשיו עוד החיוך מרוח לי על השפתיים...
בחזרה למעלה
nani צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 13/-01-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט nani ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-04-/2018 בשעה 20:51
במקור פורסם על ידי חולה על סקס

ושלישי בערב בשעה 21:00 מפגש באותו סגנון 
עם ישראלית פצצה Tongue
מפגש אינטימי וכיפי שמיועד ל 5 משתתפים בלבד...
המפגש באזור המרכז בעלות של 450 ש"ח בלבד 
לשעתיים של הנאה וכיף מוחא כפייה
מי שמעוניין להצטרף נא להשאיר הודעה פרטית 
עם טלפון ונתאם...
תודה רבה.

שוב אנה?? ....אתה עושה עבודה מבורכת אבל חייב גיוון
בחזרה למעלה
חולה על סקס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 10/-08-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה על סקס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-04-/2018 בשעה 14:54
מעדכן לגבי המפגש מחר בערב בנוסף לישראלית הפצצה 
מצטרפת גם הכושית המדהימה שלנו מוחא כפייה
אז במפגש יהיו 2 בנות מהממות,העלות מתעדכנת 
ל 600 ש"ח ומיועד ל 7 משתתפים בלבד !
המפגש מחר בערב יום שלישי בשעה 21:00 באזור המרכז.
מי שמעוניין להצטרף נא להשאיר הודעה פרטית עם טלפון ונתאם.
תודה רבה.
בחזרה למעלה
החפוז המכני צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך

פורום סקס
**

הצטרף / הצטרפה: 21/-12-/2014
מיקום/איזור: הזיינים 69
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-04-/2018 בשעה 15:10
חולה על סקס, הבחורות שלך מקבלות גם בנפרד?
בחזרה למעלה
Altazuzu צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 11/-03-/2018
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Altazuzu ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-04-/2018 בשעה 18:18
סליחה מראש וייתכן שאין לי טאקט ואולי שאלו לפניי. אני פשוט מאוד רוצה להגשים פנטזיה של אורגיה כזאת או משהו בסגנון מועדון FKK ארופאי .. לא יצא לי בחיים ואני כבר מתכנן רק בשביל זה נסיעה.
במה שמאורגן כאן בחישוב זריז יוצא ככה: 2 בחורות לשעתיים מחיר 600 שקלים לנוכח 7 נוכחים. זה אומר 17 דקות ברוטו למשתתף בערך 8 דקות לזיון פר בחורה וזה בחיתוך זמנים מדוייק. לי לדוגמא לוקח לגמור יותר זמן אפילו אם זה במספר הראשון ממש הייתי רוצה להשתתף בחוויה אבל אם כל מה שכתבתי נכון עד עכשיו אז נראה לי שאני פשוט לא אהנה בכלל ואתאכזב.
בחזרה למעלה
zzz צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 13/-11-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zzz ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-04-/2018 בשעה 18:29
ALTAZUZU 
כאחד שהיה אצל מוסטפה בברלין, אולי לא הייתי בתקופה טובה אבל יש שם מלא גברים על בחורה היא פשוט מוקפת גברים ובקושי ראו אותה שלא לדבר על לחכות בתור ואז אתה לא ממש איתה כי יש מסביב יותר מידי גברים גם אם יש כבוד הדדי .. אולי גם נפלתי על מקרה קיצון כי הייתי ביום של מישהי שגם שיחקה בכמה סרטים והיא הסיבה שהגעתי אהבה שפריצים לפנים ולצערי גמרתי לפני בכוסית גרמניה אחרת .. בכל מקרה מניסיון אחד שהיה לי במפגשים של חולה על סקס בתקופה של אנה ומאשה לא היתה לי הרגשה של אין לי זמן להיות איתן ..הייתי עם כל אחת מהן כמה שבא לי ולא היה שום לחץ היה ספייס היתה אווירה טובה היו הרבה גברים שהסתכלו מהצד ונחו אחרי הסיבוב הראשון שלהם .. נכון שצריך לפעמים לחכות לתור אבל לא לשכוח גם שנשים בשונה מגברים יודעות לעשות יותר מדבר אחד באותו הזמן ;) ואתה מבין כבר לאן אני חותר עם זה .. זו האינפורמציה שאני יכול לשתף מהניסיון שלי אתה כמובן תחליט מה מתאים לך 
בחזרה למעלה
ממי צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 26/-07-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ממי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-04-/2018 בשעה 00:13
אחי יש לך שתי בחורות, אז זה 240 דקות... 34 דק למשתתף ו17 לבחורה... אם זה אומר משהו בכלל כל החישובים האלה. בכל מקרה גם אם אתה מתכוון לנסוע לחו"ל במיוחד בשביל זה או לא, כדאי לך להצטרף לאחד המפגשים של חולה על סקס, גם ייתן לך הכנה טובה גם חוויה וגם תפגוש אחלה חברה כולל חע"ס. 
בחזרה למעלה
newaor צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 20/-12-/2012
מיקום/איזור: חדרה
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט newaor ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-04-/2018 בשעה 10:08
שכחת לעשות קוסינוס
יוצא 18 דק'...
בחזרה למעלה
בנצי8 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 28/-03-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-04-/2018 בשעה 16:26
וואוו. זה ממש שאלה לבגרות במתמטיקה 5 יחידות:
" חולה על סקס מארגן אורגיה עם כושית, בלונדינית וישראלית.
 כל אחד משמשתתפים משלם 700 ש"ח עבור המפגש והמפגש יארך 3 שעות ו 15 דקות.
הישראלית מסכימה להעשות בדוגי ובו זמנית למצוץ. שתי האחרות מקבלות רק אחד אחד בלבד.
הכושית נמצאת בהפסקה של 25 דקות באמצע, הישראלית והבלונדינית לוקחות הפסקה של 18 דקות.

חשב:
 כמה זמן יוצא לכל משתתף להיות עם הכושית ?
מה עלות לכל דקה שיש לכל משתתף עם הבלונדינית. חשב כמה מתוך הסכום ששילם שולם בעד הבלונדינית, כמה דקות הוא איתה,
בצע פעולות החילוק הנחוצות.
התשובה לשאלה היא 25 נקודות מהמבחן.
מי שיקבל מעל 90 יקבל שעה חינם עם הכושית."
וברצינות, הקטע באורגיה/גאנג באנג הוא פסיכולוגי ולא ענין של חישובי תועלת, עלות זמן/מחיר

בחזרה למעלה
Danran צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 20/-03-/2018
מיקום/איזור: Tal Aviv
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Danran ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-04-/2018 בשעה 19:20
חחח גדול
אבל יותר פשוט שתעשה טור פורייה
ואז תגזור בשלישית
ותכפיל בפאי
ואז זאת התוצאה המדוייקת
החיים קצרים תנצלו אותם
בחזרה למעלה
Danran צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 20/-03-/2018
מיקום/איזור: Tal Aviv
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Danran ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-04-/2018 בשעה 19:25
חברים ההודעה לעייל הייתה
בבדיחותא ללא כוונת פגיעה
כמו שאתם יודעים הפורום מלא אנשים מגוונים
וצריך לנסות להבין גם את הצד השני
גם אני מבין שלפי חישוב עלות-תועלת-כסף
עדיף ללכת לבד
אבל צריך להבין שכמו שלא משווים תפוחים לאגסים
אותו דבר פה
סוג החוויה שונה ולכן מבחינתי לא ניתן לחשב זאת כך
ושוב תודה לחו״ס על האירגון שלו למפגשים כאלה
החיים קצרים תנצלו אותם
בחזרה למעלה
llll צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 01/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט llll ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-04-/2018 בשעה 23:04
מספיק עם המתמטיקה - איפה דיווחים על המפגש?קריצה
בחזרה למעלה
Altazuzu צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 11/-03-/2018
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Altazuzu ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2018 בשעה 01:32
בנצי השמיני וdanran החמודים.
מאוד נהניתי ואין כמוני הנהנה מבדיחות בסגנון מתמטי.
נסכם בכך שמבחינתי בזמן שכל אחד מבעלי המניות מתנהל בmodified cash basis של 600 שקלים בעוד המדד שלlabor efficiency variance הוא משתנה שנראה בסקאלת ריווח הפסד כבלתי צפוי כשהבחינה נעשית אינדיבידואלית בניצול סכומי המניות לפי אג'נדות שונות. מה שמביא לסטיית תקן גדולה בין מצב אופטימאלי של רווח לabnormal lost units כך שיוצא שמהשקעה יצאנו לכדי הימור מפני שערך הclosing costs מול בחינת ריווח והפסד אינה ידועה.
מה שבתחלס אפילו לא הייתה הבעייה בשבילי להשתתף כי אני הכי בעד חוויות חדשות הבעייה העיקרית אצלי הייתה הדיסקרטיות.
מקווה שגם אלגוריה חשבונאית יותר מאשר מתמטית תצחיק אתכם גם.
בחזרה למעלה
בנצי8 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 28/-03-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2018 בשעה 17:11

חחחח :-)
בחזרה למעלה
mark112233 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 09/-01-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט mark112233 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2018 בשעה 18:10
מכל המתמטיקה והסיבוך אפשר להתחיל דיון על סטטיסטיקה ופילוסופיה במקום על סקס.
בקיצור - האם מתוכנן מפגש לזמן הקרוב? והאם יש דיווחים שיוסיפו גירוי ולא רק ידע אוניברסיטאי?
המצפון אינו מונע מעשים רעים, הוא רק מקטין את ההנאה מהם.

בחזרה למעלה
zenon7 צפה בגלילה למטה

•ק•• J

הצטרף / הצטרפה: 24/-11-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zenon7 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2018 בשעה 18:34
מוזר שלא דיברתם על הסתברות בינומית וניסויים ברנוליים! כמו כן יש מקום לחשב עקומת תמורה והקצאת משאבים...
חברים.. הגינות בבקשה..
מפגש זה = פגישה עם אנשים טובי + נישנושים ושתייה + צפייה הדדית + בילוי נעים..
החישוביות כאן מזיקה לנושא.
בחזרה למעלה
tetris צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 04/-06-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט tetris ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2018 בשעה 20:53
אנשים... לא אהבתי את המילה כושית.... 
אפשר להגיד פשוט שחורה וזהו למה לנבל את הפה... 
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה על סקס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2018 בשעה 23:04
אחרי עוד מפגש מוצלח השבוע פנינו למפגש 
המרכזי שבוע הבא...
חוגגים עצמאות מוקדם במפגש מטריף ביום שלישי 
בצהריים ה 17.4 בשעה 13:00.
ומה בתפריט,3 בנות מהממות :
הישראלית הפצצה שאין דברים כמוה Heart
הכושית המהממת מוחא כפייה
ומשתתפת חדשה ויפהפייה באחריות משהו נדיר Tongue
וילה מפוארת עם ג'קוזי ובריכה באזור המרכז אצבע למעלה
כיבוד ואווירה מעולה חיוך
משך המפגש שעתיים והעלות למפגש המיוחד הוא 
750 ש"ח ומיועד ל 10-8 משתתפים בלבד.
מי שמעוניין להשתתף נא להשאיר הודעה פרטית 
עם טלפון ונתאם.
תודה רבה :)
בחזרה למעלה

פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2018 בשעה 23:42
במקור פורסם על ידי החפוז המכני

חולה על סקס, הבחורות שלך מקבלות גם בנפרד?
בחזרה למעלה
אוהב לאהוב צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 18/-03-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב לאהוב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-04-/2018 בשעה 09:56

כל הכבוד
נשמע שהולך להיות מפגיש מיוחד כולל חויה מיוחדת של בריכה וג'קוזי
חע"ס שמור לי מקום
וחברה עכשיו צריך לעדכן את המשואות המתמטיות
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה על סקס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-04-/2018 בשעה 15:04
תזכורת למפגש מחר בצהריים בשעה 1 עם שלוש בנות מהממות 
בוילה באזור המרכז ,מי שמעוניין להצטרף למסיבה החגיגית מוזמן:) 
נא להשאיר הודעה פרטית עם טלפון ונתאם בוואטסאפ, תודה רבה חיוך
בחזרה למעלה

פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-04-/2018 בשעה 16:58
חולה על סקס, איך יוצרים קשר עם הבנות שלך?
בחזרה למעלה
Harmanalhazman צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 18/-02-/2018
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Harmanalhazman ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-04-/2018 בשעה 02:58
בואנה חייב לציין שהמפגש הקרוב נשמע אגדי...כרגע אני קצת קצר בתזרים המזומנים ולפני חודש וחצי הייתי על הקשקש מלהגיע למשגל עם הכושית/שחורה שבאמת נראית מדהים בתמונות ששלח לי חע''ס  אבל השתפנתי ברגע האחרון ובכל מקרה מקווה לשמוע  דיווחיםמהאגדה הקרבה ובאה ועוד דבר שאני חייב לציין זה שהרבה זמן לא צחקתי ככה מהתגובות פה על חישובי עלות על בסיס זמן וגורמים וההצעות לשאלות בגרות וואו זה היה טובבבבב! 
בחזרה למעלה
נבי1982 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-01-/2018
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט נבי1982 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-04-/2018 בשעה 20:35
וואוו
זכיתי להיות פעם נוספת במפגש ושוב אין מילים לתאר .
היה ממש קטלני כולל אחלה של מיקום .
חולה על סקס שאפו!!!!

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה על סקס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-04-/2018 בשעה 07:47
במקור פורסם על ידי נבי1982

וואוו
זכיתי להיות פעם נוספת במפגש ושוב אין מילים לתאר .
היה ממש קטלני כולל אחלה של מיקום .
חולה על סקס שאפו!!!!

אח יקר כיף גדול שבאת תודה רבה באמת היה מושלם חיוך
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה על סקס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-04-/2018 בשעה 07:54
לגבי המפגש עצמו היה מושלם! 
המקום המעולה, החברים המדהימים שבאו והבנות המהממות הפכו 
את המפגש של אתמול לאחד הטובים שהיו לנו מאז תחילת המפגשים. 
האווירה היתה נפלאה הכל זרם,סקס ללא הפסקה בשני חדרים נפרדים, 
היה ממש ממש כיף חיוך
תודה רבה לכל מי שבא והשתתף, לבנות המהממות מוחא כפייה
חג עצמאות שמח לכולם:) 
בחזרה למעלה
buskils צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-03-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט buskils ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-04-/2018 בשעה 00:55
איזה כייף לקרוא דברים כאלה שמח בשבילכם ומקנה רציתי לקחת חופש כדי לבוא אבל לא אישרו לי ליפני העצמאות מקווה שיהיה שוב בקרוב מפגש כזה
בחזרה למעלה
NIR04 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 15/-11-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט NIR04 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-04-/2018 בשעה 14:42
בואו נארגן משהו באיזור הצפון?? אני מוכן לעזור לארגן.  
בחזרה למעלה
חרמן123 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 08/-11-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חרמן123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-04-/2018 בשעה 15:09
בתור אחד שהיה באחד מהמפגשים האלו אני ממליץ ללכת
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה על סקס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-04-/2018 בשעה 12:27
הערב מוצ"ש בשעה 22:30 מפגש עם הישראלית
שאוהבת גאנג באנג,בחורה נחמדה מאוד נורמטיבית 
שבעניין ונהנית מזה.
המפגש בצימר באזור המרכז בעלות 300 ש"ח 
להשתתפות בהוצאות,מיועד ל 5 משתתפים.
מי שמעוניין להצטרף נא להשאיר הודעה פרטית ונתאם.
תודה רבה אצבע למעלה
בחזרה למעלה
א. צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 05/-08-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט א. ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-04-/2018 בשעה 23:53
האם הישראלית עושה גם מפגשים פרטיים אני פשוט לא מתחבר לאורגיות עם גברים נוספים (ניסיתי פעם לא נהנתי בכלל )
בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-07-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-04-/2018 בשעה 16:54
אז תורי לדווח, כאחד שפוקד את הגאנג בנג בגרמניה לפחות 6 פעמים בשנה  חששתי מהמפגש  בארץ, הן מהזמן, הן מהבנות והן מגאנג בנג ישראלי, להפתעתי  החששות התבדו במהרה.

הגעתי למקום, שעה 21:00 אציין שהמקום דיסקרטי,   אנה אוקראינית הבלונדינית הגיעה, הורידה בגדים ואז נגלה אלי מחזה אלוהי של גוף מושלם מכל הבחינות ומכל החורים, ניראה כמו גנטיקה טובה, בעוד שאחרים  פקדו את השחורה  אנה ירדה לגבר ישראלי ואני בזמן שהיא על 4 יורד לה  וחברים יצא לה משם דבש  אין לי מושג, אבל היה לה כוסססססס מתוק, פשוט טעים,מצאתי את עצמי פשוט אוכל לה דבש מהכוס במשך כמה דקות, ואז מישהו זיין אותה בדוגי והיא ירדה לי כמו גדולה  מציצה, גרון עמוק, העבירה את הזין מצד לצד  עושה רעשים מדליקים עם הלשון, אני בלב אומר וואו היא ברמה של ברלין לא פחות, התחלתי לזיין אותה בדוגי, הקונדום קטן לי בכל אופן, אז העדפתי לתת לה למצוץ וגמרתי לה בפה כשהיא שואבת את הכל באהבה כאילו זה פרוזן יוגורט מאנדריי ביפו.

משם עברתי לשחורה, ישבן קטן שפתיים יפות, מציצה נחמדה זיינתי אותה בדוגי 10 דק אבל כל הזמן הראש והזין חשבו על אנה אז אמרתי שלום בנימוס וחזרתי לאנה, משום מה הזין עמד כאילו הוא לא גמר לפני 10 דק וזיינתי אותה שוב בדוגי ואז התחלפנו זיינתי לה תפה וחבר מהפורום זיין אותה בכמה תנוחות לאחר חצי שעה היא כבר התייאשה הזיעה  והלכה להתקלח כמובן שרצתי למקלחת להתקלח איתה, חוויה כשלעצמה.... 

כשחזרה מהמקלחת שכבתי במיטה וחיכיתי כמו ילד טוב היא ירדה לי לפחות רבע שעה ואז גמרתי שובבבבב, שאבה הכל כמו גדולה, לא נשארה טיפה, חוויה מטורפת, בדיעבד כולם גמרו תרתי משמע ב 22:45 ככה שהזמן שעתיים זה מספיק בהחלט, חששתי שלא יספיק אבל זה בדיוק  הזמן שצריך.... 

פגשתי הרבה חברים מהפורום שזיהו אותי חחח מהדיווחים הקודמים זה בכלל היה חוויה... 

לגבי גאנג בנג ישראלי, היוזמה מבורכת, הישראלים יותר מתורבתים מהגרמנים אף אחד לא דוחף, לא לוחץ, אצל מוסטפא אם אתה מזיין 5 דק ישר מבקשים ממך להחליף, הפתעה נעימה, במחשבה לאחור, זה אני החוצפן בברלין שקופץ מחור לחורלחור בכל פעם שפנוי.... 

כיבוד: סבבה לגמרי היה גם אלכוהול, בירה קורונה.. 

קונדומים: ממליץ להביא מהבית במידה גדולה יותר לפחות 56 מידה. 

מחיר: יקר אבל שווה בהחלט!!!!

לשאלת הזמן, כולם הספיקו ונהנו, הרבה היו עסוקים בלצפות במשחק של ליברפול ככה שהיה מספיק זמן לכולם, אני באופן אישי זיינתי יש מצב שלפחות שעה. 

המארח, הוא קסם של בחור, מנומס, שלוו ורגוע, התשלום בסוף. 

לשאלה אם נחזור לשם? ברור שכן... 

חסרונות: קונדום קצת לחץ. 

יתרונות: אנה אנה ואנה. 

חווית גאנג בנג ייחודית בישראל. 

לסיכום: השאיר טעם של עוד, אנה היא פשוט אלה רוסיה שיודעת לפנק לפנק לפנק, הייתי לוקח אותה לפרסומת של בנק לאומי... 

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה על סקס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-04-/2018 בשעה 17:15
במקור פורסם על ידי שחר סגל

אז תורי לדווח, כאחד שפוקד את הגאנג בנג בגרמניה לפחות 6 פעמים בשנה  חששתי מהמפגש  בארץ, הן מהזמן, הן מהבנות והן מגאנג בנג ישראלי, להפתעתי  החששות התבדו במהרה.

הגעתי למקום, שעה 21:00 אציין שהמקום דיסקרטי,   אנה אוקראינית הבלונדינית הגיעה, הורידה בגדים ואז נגלה אלי מחזה אלוהי של גוף מושלם מכל הבחינות ומכל החורים, ניראה כמו גנטיקה טובה, בעוד שאחרים  פקדו את השחורה  אנה ירדה לגבר ישראלי ואני בזמן שהיא על 4 יורד לה  וחברים יצא לה משם דבש  אין לי מושג, אבל היה לה כוסססססס מתוק, פשוט טעים,מצאתי את עצמי פשוט אוכל לה דבש מהכוס במשך כמה דקות, ואז מישהו זיין אותה בדוגי והיא ירדה לי כמו גדולה  מציצה, גרון עמוק, העבירה את הזין מצד לצד  עושה רעשים מדליקים עם הלשון, אני בלב אומר וואו היא ברמה של ברלין לא פחות, התחלתי לזיין אותה בדוגי, הקונדום קטן לי בכל אופן, אז העדפתי לתת לה למצוץ וגמרתי לה בפה כשהיא שואבת את הכל באהבה כאילו זה פרוזן יוגורט מאנדריי ביפו.

משם עברתי לשחורה, ישבן קטן שפתיים יפות, מציצה נחמדה זיינתי אותה בדוגי 10 דק אבל כל הזמן הראש והזין חשבו על אנה אז אמרתי שלום בנימוס וחזרתי לאנה, משום מה הזין עמד כאילו הוא לא גמר לפני 10 דק וזיינתי אותה שוב בדוגי ואז התחלפנו זיינתי לה תפה וחבר מהפורום זיין אותה בכמה תנוחות לאחר חצי שעה היא כבר התייאשה הזיעה  והלכה להתקלח כמובן שרצתי למקלחת להתקלח איתה, חוויה כשלעצמה.... 

כשחזרה מהמקלחת שכבתי במיטה וחיכיתי כמו ילד טוב היא ירדה לי לפחות רבע שעה ואז גמרתי שובבבבב, שאבה הכל כמו גדולה, לא נשארה טיפה, חוויה מטורפת, בדיעבד כולם גמרו תרתי משמע ב 22:45 ככה שהזמן שעתיים זה מספיק בהחלט, חששתי שלא יספיק אבל זה בדיוק  הזמן שצריך.... 

לגבי גאנג בנג ישראלי, היוזמה מבורכת, הישראלים יותר מתורבתים מהגרמנים אף אחד לא דוחף, לא לוחץ, אצל מוסטפא אם אתה מזיין 5 דק ישר מבקשים ממך להחליף, הפתעה נעימה, במחשבה לאחור, זה אני החוצפן בברלין שקופץ מחור לחורלחור בכל פעם שפנוי.... 

לשאלת הזמן, כולם הספיקו ונהנו, הרבה היו עסוקים בלצפות במשחק של ליברפול ככה שהיה מספיק זמן לכולם, אני באופן אישי זיינתי יש מצב שלפחות שעה. 

לסיכום: השאיר טעם של עוד, אנה היא פשוט אלה רוסיה שיודעת לפנק לפנק לפנק, הייתי לוקח אותה לפרסומת של בנק לאומי... 

אלוף Hug
תודה רבה שבאת היה תענוג להכיר,לשמוע חוויות ולראות אותך בפעולה מוחא כפייה
בטוח שניפגש שוב באחד המפגשים הקרובים אצבע למעלה
בחזרה למעלה
yellow-horny צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-08-/2011
מיקום/איזור: תל אביב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yellow-horny ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-04-/2018 בשעה 18:46

<span style="font-size: 12px;"></span>

כיף לקרוא שזה מצליח כל הכבוד לך חולה...

גם אם אתה חרמן! המוח צריך לעבוד!
בחזרה למעלה
gta3 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 18/-11-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gta3 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-04-/2018 בשעה 20:37
באיזה אנה מדובר? אנה מהמפגשים?
בחזרה למעלה
buskils צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט buskils ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-04-/2018 בשעה 21:07
ערב טוב האם הערב יש משהו או שסתם הכותרת מכוונת על מוצש? 
בחזרה למעלה
buskils צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט buskils ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-04-/2018 בשעה 21:10
קיבינימט כל פעם שאני רוצה לבוא יוצא לי איזה תרוץ מפגר אחרכועס
חועס עשה טובה ימי ראשון ושלישי בשעות הערב עם בנות רזות ויפות קריצה
פלייייייזזזז
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה על סקס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-04-/2018 בשעה 15:06
רביעי בערב בשעה 21:00 ממשיכים את חגיגות עצמאות
במפגש מטריף נוסף עם 3 בנות מהממות :
ישראלית חדשה ומהממת שפעם ראשונה מגעה למפגשים Tongue
הכושית המהממת שמטריפה את כולם Hug
והמשתתפת החדשה שבאה פעם קודמת והיתה מדהימה מוחא כפייה
אז יהיו 3 בנות מהממות באותו מקום בוילה הנפלאה 
באזור המרכז עם חדרים וג'קוזי ובריכה אצבע למעלה
העלות 750 ש"ח למפגש מטורף של שעתיים !!!
מי שמעוניין להצטרף נא להשאיר הודעה 
פרטית עם טלפון ונתאם.
תודה רבה :)

בחזרה למעלה

פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-04-/2018 בשעה 16:15
חולה על סקס, אני שואל שוב: האם אפשר להיפגש עם הבנות שלך לבד? ואיך יוצרים איתן קשר?
בחזרה למעלה
חרמן123 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 08/-11-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חרמן123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-04-/2018 בשעה 16:37
החפוז המכני...לשאלתך התשובה היא כן.
בחזרה למעלה
א. צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 05/-08-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט א. ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-04-/2018 בשעה 17:21
איך מגיעים אליהן באופן פרטי ?
בחזרה למעלה
חולה חזה עומד צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

מיקום/איזור: גבעתיים
מצב מחובר: מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה חזה עומד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-04-/2018 בשעה 19:21
חלוה על סקס גם אני מצטרף לבקשה איך יוצרים איתם קשר באופן פרטי
חזה בינוני עומד עושה לי את זה
בחזרה למעלה
MR. PIT צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 11/-06-/2017
מיקום/איזור: ירושלים
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט MR. PIT ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-04-/2018 בשעה 23:28
חברים יקרים ולא"ס במיוחד 
אני רק רוצה להבין האם במפגשים האלה מקיימים גם סקס אגרסיבי כמקובל באורגיות כמו למשל חדירה כפולה בו זמנית ואפי' בפה וכיוצב'... או שזה מפגש של 7-10 חברה שעומדים בתור מלפנים ומאחור ?
פשוט מנסה להבין את התמונה לפני שמקבל החלטה גורלית שכזו.

כמה אני חם מאחד עד חמש הייתי אומר חמש חם-אש
בחזרה למעלה
שחר סגל צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-07-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחר סגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: אתמול בשעה 19:23
במקור פורסם על ידי MR. PIT

חברים יקרים ולא"ס במיוחד 
אני רק רוצה להבין האם במפגשים האלה מקיימים גם סקס אגרסיבי כמקובל באורגיות כמו למשל חדירה כפולה בו זמנית ואפי' בפה וכיוצב'... או שזה מפגש של 7-10 חברה שעומדים בתור מלפנים ומאחור ?

אף אחד לא עומד בתור, בטח כשיש 3 בנות עם 7 גברים.... 

החלטה גורלית? חיים פעם אחת תהנה, הם מפנקות בטירוף  
בחזרה למעלה
חולה חזה עומד צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

מיקום/איזור: גבעתיים
מצב מחובר: מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה חזה עומד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: אתמול בשעה 19:42

במקור פורסם על ידי MR. PIT

חברים יקרים ולא"ס במיוחד 

אף אחד לא עומד בתור, בטח כשיש 3 בנות עם 7 גברים.... 

החלטה גורלית? חיים פעם אחת תהנה, הם מפנקות בטירוף  
שחר ענית לו רק על חצי שאלה, החצי השני יותר מעניין מה עם חדירה כפולה, אגרסיבי, זיון פה וכדו'? 
חזה בינוני עומד עושה לי את זה
בחזרה למעלה
נאמן למקור צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-01-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט נאמן למקור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: היום בשעה 09:46
שחר , חולה סקס
על איזו אנה מדובר?
זו שהייתה במפגשים הראשונים?
אנה ממפגשי הגאנג באנג?
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  <1 91011

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz