על משכבי בלילות...............................

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
roni golan צפה בגלילה למטה
עוזר-מנהל

עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

הצטרף / הצטרפה: 20/-02-/2015
מיקום/איזור: בית הרב
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: על משכבי בלילות...............................
    פורסם: 22/-07-/2017 בשעה 19:08

..."וכאשר יענו אותו, כן ירבה, וכן יפרוץ"...

בראשית דבריי אינני שופט איש על מעשיו גם לא את מי שמחק את הפוסט: 'על משכבי בלילות'...

אני אף מאחל לו הרבה בריאות, אריכות ימים, והרבה שנות "ותק" בפורום.

כמובן שאני אכתוב את הפוסט שוב ! ומעז יצא מתוק !!!

האדמיניסטרטור הצדיק שלנו שוקל להוציא את הפוסט לאור כספר.

לכל אורך חיי האמנתי שהדרך לליבם של בני אדם היא לדבר איתם בשפתם, ובגובה העיניים.

לגעת באנשים היכן שבאמת כואב להם. זו אחת הסיבות שהפסקתי את הטיפול הפסיכולוגי שלי.

משום שהבנתי שהפסיכולוג לעולם לא יוכל להבין מהיכן נובע כאבי, משום שמעולם לא צעד בדרכי.

לכן החלטתי לכתוב את הפוסט :'על משכבי בלילות' ולספר בפוסט את כל התהליך הקשה שעברתי.   

מצעירותי בתחילת התמכרותי ועד עצם היום הזה.

במילותיי אני משדר עוצמה, אך אני אדם פצוע רגשית, וכל בוקר מדמם באיבריי הפנימיים.

אין יום בו אני לא סובל ממעשים וזיכרונות שעשיתי בעברי, או על מעשים שאני עושה בהווה.

בני אדם לא שוכחים שני דברים בחיים: רוע וטוב.

*כאשר מישהו עשה להם משהו רע, או כאשר הם עשו למישהו רע.

*כאשר מישהו עשה עבורם משהו טוב, או כאשר הם עשו עבור מישהו משהו טוב.

אבל בין שני המקרים מבדילה תהום עמוקה.

הגעתי אל הפורום הקדוש לפני יותר משנתיים, בפורום היו 12.500 חברים רשומים.(כיום 22.100)

הבודדים שכתבו כאן בתחילת דרכי באופן יום יומי היו: "החפוז המכני" "פינוקיו" "אשי" ו"איצטגנין"

העמוד בבמה המרכזית היה מתחלף אחת ל-15 ימים (כעת אחת ליומיים שלושה).    

בבמה המרכזית היו באון ליין בין 20-40 חברים בממוצע בכל רגע נתון(כעת בין 80 ל 120).

כבר בהתחלה התאהבתי בפורום, ועשיתי ככל יכולתי להעיר ולהאיר את המקום הזה.

תמיד כתבתי לאדמין עוד בתחילת דרכי בפורום:

לפתוח את הפורום לחברים חדשים.

לתת לכל אחד לכתוב את כל אשר על ליבו.

להפסיק את האלימות המילולית בפורום.

אני חושב שכולנו רואים את התוצאות בכל יום ויום החברים החדשים העירו והאירו את הפורום.  

כל עוד אני נמצא בפורום אני לא אתן לאיש להחזיר אותנו לאחור.

כמובן שאיש אינו מזלזל בחברים הוותיקים בפורום, כבודם במקומו מונח. וכבודם ישמר לנצח.

האדמיניסטרטור שלנו בתחילת דרכי לא חיבב אותי ואף חשד בי, רוב החברים בפורום חשדו בי.

אך עם הזמן כמו כל שלב במהלך חיי: הצדק והאמת תמיד נצחו. והאדמין סומך ובוטח בי בכל צעדיי.

אני אוהב ומכבד כל אדם כל איש וכל אישה. ואני אעזור ואסייע לכל אדם בכל דבר בו אוכל לסייע לו.

יש לי הרבה זמן פנוי, אני לא עובד קשה, יש לי עודף און, ומעט הון. והפורום עבורי הוא המקום הנכון.

אני עושה הכל באהבה, לא מקבל שכר, ולא טובות הנאה בהיותי עוזר לאדמין בפורום. נהפוך הוא !

אני מסייע לאדמין ללא שום תמורה באישור ואיחוד הודעות, סידור הפורום ומענה בפרטי לכל שאלה.  

מעולם לא שכבתי עם זונה פרטית, או זונה מהתאגידים ומכל הסוגים הקיימים ללא תשלום.

מלבד סווטה בולעת החרבות שהייתה מאוהבת בי קשות (עשתה לי הנחה 50% זיין מתמיד).

אני נכנס יותר מ 10 פעמים ביממה לפורום לאשר ולאחד דיווחים, ולבדוק שהכל בסדר.

אני עושה זאת ללא רעשי רקע מיותרים, בשקט, ובלי התלהמות ואלימות מיותרת.

עניתי עד כה לעשרות אלפי הודעות ! מבקשות למספרי טלפון של זונות, עזרה בשאלות אישיות.

ועד בקשות שונות ומשונות. לא קיים אפילו חבר פורום אחד שלא קיבל ממני תשובה לשאלתו.

אני מסייע באופן אישי לעשרות חברים צעירים בפורום.(לא בזונות אלא בעזיבת עולם הזנות).

אחד החברים הצעירים אותו אני מלווה בשנה וחצי האחרונות יישא את בת זוגו לאישה בעוד חודשיים.

הבטחתי שאני אגיע לחתונתו ואני אגיע.  

אני אמשיך לכתוב ולעזור בפורום כל עוד אתם רוצים אותי כאן. (וכמובן האדמיניסטרטור).

ביום שתרגישו שמיציתי אני אקום ואלך. אני לעולם לא נאחז בקרנות המזבח.

תודה לכם על שאתם קוראים את שאני כותב כאן.

תודה לכם על המילים החמות על התמיכה והאהבה הנדירה.

תודה לאדמיניסטרטור על האמון והתמיכה.

תודה גם לזונות שבלעדיהן אצטרך לכתוב רק על קיום מצוות.

כל התורה כולה: "ואהבת לרעך כמוך"..."אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך"..."יהי כבוד חברך חביב עליך כשלך"

עַל-מִשְׁכָּבִי בַּלֵּילוֹת בִּקַּשְׁתִּי אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי................
בחזרה למעלה
עוזר-מנהל

עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2017 בשעה 19:09

*פרולוג*                                                         בס"ד

"על משכבי בלילות ביקשתי את שאהבה נפשי, ביקשתיו ולא מצאתיו, אקומה נא ואסובבה בעיר,

בשווקים וברחובות, אבקשה את שאהבה נפשי, ביקשתיו ולא מצאתיו, מצאוני השומרים הסובבים

בעיר: את שאהבה נפשי ראיתם, כמעט שעברתי מהם עד שמצאתי את שאהבה נפשי.

אחזתיו ולא ארפנו עד שהבאתיו אל בית אימי ואל חדר הורתי. השבעתי אתכם בנות ירושלים:

בצבאות או באיילות השדה, אם תעירו ואם תעוררו את האהבה עד שתחפץ".(שיר השירים ג').

שיר השירים הוא שירו המשובח ביותר של שלמה מכל שיריו, שיר המלווה אותי לכל אורך חיי.

בילדותי נהגתי לזמר את שיר השירים בבית הכנסת בכל ערב שישי ביחד עם אבי זצ"ל ואחיי שיחיו.

ועד עצם היום הזה מלווה אותי שיר השירים בימים ובלילות בחיפוש ובכמיהה לאהבה.

כבר בצעירותי בנבכי ליבי ידעתי והבנתי מהו ייעודי בחיים : א ה ב ה ...........................

באתי לעולם ממעשה אהבה, אני חי ונושם למען האהבה, ואלך מן העולם בשם האהבה.

חייל של אהבה אנכי, כל שחפצה נפשי היא רק אהבה............

אהבה ללא תנאים או עם תנאים, בתשלום או בחינם, עם תחושה או בלי תחושה, בידיעה או שלא בידיעה.

האהבה מחיה אותי, האהבה סחפה אותי למקומות שלא חשבתי שאגיע אליהם לעולם.

מארצות רחוקות גדולות ומדהימות, ועד לכפרים נידחים שמסביבם עצים עצומים.

ועד לדירות מעופשות שבתוכן זונות, פגשתי נשים חזקות, יפות, ומדהימות, ואף נשים חלשות ונבולות.

לא הייתי משנה בעברי אפילו יום אחד, לא מהטוב ולא מהרע, לא מהקשה ולא מהקל.

אינני מתחרט על דבר מעברי מלבד דבר אחד : ערבבתי בין קודש לחול, ובין אהבה למעשה זימה.

ורק על כך אני מצטער, על דרך שהחלה בהארה ובאהבה גדולה וכמעט הסתיימה בחשכה.

וכעת הבנתי: "וראיתי אני שיש יתרון לחכמה מן הסכלות כיתרון האור מן החושך"(שלמה).

מאיגרא רמא לבירא עמיקתא......עשרה פרקים על החיים בצל ההתמכרות לנשים.....

על משכבתי בלילות...........
כל התורה כולה: "ואהבת לרעך כמוך"..."אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך"..."יהי כבוד חברך חביב עליך כשלך"

עַל-מִשְׁכָּבִי בַּלֵּילוֹת בִּקַּשְׁתִּי אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי................
בחזרה למעלה
עוזר-מנהל

עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2017 בשעה 19:10

"הנך יפה רעייתי הנך יפה, עינייך יונים מבעד לצמתך, שערך כעדר העיזים שגלשו מהר גלעד,

שינייך כעדר הקצובות שעלו מן הרחצה, שכולם מתאימות ושכולה אין בהם, כחוט השני שפתותייך,

ומדבר נאוה, כפלח הרימון רקתך מבעד לצמתך, כמגדל דויד צווארך בנוי לתלפיות.

שני שדייך כשני עופרים תאומי צבייה הרועים בשושנים, כולך יפה רעייתי ומום אין בך".(שיר השירים ד')

...בית אישה זונה, "הרחק מעליה דרכך, ואל תקרב אל פתח ביתה" (משלי ה')...

על משכבי בלילות, פרק א':

אהבה, היא המילה בעלת המשמעות החזקה ביותר בחייו של אדם. לא קיים אדם שאינו זקוק לאהבה.

מוות, היא המילה בעלת המשמעות המרתיעה ביותר בחייו של אדם. לא קיים אדם שלא חושש מהמוות.

זונה, היא המקצוע העתיק והיציב בעולם. לא קיים אדם שלא תהה או חשב אי פעם על זונה בחייו.

אהבה ומוות הם שני הדברים המלווים אותנו מתחילת דרכנו בעולם הזה, ועד לכתנו מן העולם הזה.

עיסוק בזנות וצריכת מין בתשלום היא מחלה ממארת שאט אט מתפשטת בכל רחבי העולם.

ואף ישנן מדינות בהן ההורים מייעדים ומחנכים את ילדיהם לעסוק בזנות.

זונות היו מאז ומעולם, לפני הספירה ואחרי הספירה ועד עצם היום הזה, לנצח תהיינה זונות.

אך כמות הזונות הקיימת כיום בעולם שברה את כל השיאים בכל הזמנים.

אך לא בזונות אנו עסקינן היום. אלא בגברים המכורים לזונות ומין בתשלום.

כבר במאה ה15 לפני יותר מ 500 שנים דובר על מיסוד הזנות באירופה.

רבי יהודה בן אליעזר הלוי מינץ כתב אז באיטליה: (כאילו נכתבו המילים היום בבוקר בעיר בת ים).

"שרבו עלינו פריצי הדור בעוונותינו הרבים באופן שבדינינו בדין ישראל.

אי אפשר מלרעות זונות. ולא זו בלבד, אלא שמשכירות להן בתים ברחובותינו.

ויש פרץ ויש צווחה מצדינו בחוצותינו ואין משגיח. כי יד הפריצים תקפה עלינו.

ואימתן מוטלת על הבריות, והרבה פעמים רצו יראי ה' לגדור גדר על ידי ערכאות של גויים.

בסוד על ידי החוקרים ודורשים, ולא יכלו להשיג, בסיבה שנראה לערלים שהדבר הזה מצווה להושיב

זונות בשוקים וברחובות ובכל פינות הבתים, כדי להצילם מעבירה יותר חמורה, מאיסור אשת איש". 

רבות נכתב על נושא ההתמכרות למין אך מעט אנשים מכורים כתבו בעצמם את סיפורם.

לאחר מחשבות רבות עם עצמי החלטתי לכתוב בגילוי לב על הצד השלילי בחיי : 'אני מכור למין'.

התמכרות מתחילה מתוך הרגל, ועם הזמן הופכת לדחף בלתי נשלט לצרוך ולבצע מין בתדירות גבוהה.

ההתמכרות למין בניגוד להתמכרויות אחרות היא גם רגשית. ומובלת על ידי תשוקות ופנטזיות מיניות. 

והופכת עם השנים לנושא העיקרי בחייו של המכור, ואף לכוח המוביל ביותר בחייו.

ההתמכרות למין גורמת נזקים עצומים למכור, והורסת כל חלקה טובה בחייו.

פוגעת בנפשו, בממונו, במשפחתו, בזוגיות נוכחית, ובזוגיות עתידית.

כמובן שישנו הבדל מהותי בין אדם מכור, לבין אדם שסתם נהנה מתחביבים מסוימים.

לדוגמא: אדם האוהב לשתות יין, הוא קורא בהנאה את מרכיבי היין, תאריך הייצור, מקום הייצור וכו'.

כשאדם מכור לאלכוהול לא מעניין אותו ממה עשוי האלכוהול הוא שותה לסיפוק הדחף ולא להנאתו.

אדם האוהב אישה הוא מקשיב לה ומעניק לה חום ואהבה, מתאים עצמו אליה ועושה עמה אהבה בהנאה

כשאדם מכור לזונות לא מעניין אותו דבר, הוא מחפש אישה לצורך סיפוק הדחף ולא בשם האהבה.

ההתמכרות למין היא מסוכנת. היא הרסנית. ובמקרים רבים אף לא ניתנת לתיקון.

כמו ההתמכרות לאלכוהול, סמים, או הימורים, התמכרות למין בתשלום פוגעת בגברים מכל הסוגים.

ומכל רבדי החברה, עשירים ועניים כאחד, אך ככל שאתה עשיר יותר אתה מתמכר ונסחף מהר יותר.

מי הם הגברים הצורכים מין בתשלום ?

*גברים שאינם יודעים דבר על מהות האהבה, ומעולם לא היו במערכת יחסים רצינית עם אישה.

*גברים שנפגעו על ידי אישה, או כאלו שנבגדו על ידי אישה אהובה, ובכך נוקמים את נקמתם באישה.

*גברים המודעים לכך שבאמצעות מילים לא יוכלו להשיג את מה שהם משיגים באמצעות מזומנים.

*גברים נשואים שאינם מאושרים מחיי הנישואים ומחפשים ריגושים בלרעות עם זונות בשדות זרים.

*גברים מבוגרים האוהבים נשים צעירות אשר בנסיבות אחרות עליהם כלל לא היו מביטות. 

* בחורים צעירים הרוצים לשבור את מחסום הבתולים, ומושפעים חברתית על ידי חברים שביקרו זונות.  

* גברים החיים בהזיה שהזונה היא הדרך הקלה, המהירה, והזולה לעשות אהבה עם אישה.

*גברים מכורים למין ומוגדרים חולים קשים ! אלו הם הגברים המכורים ביותר למין בתשלום.

ללא קשר למצב משפחתי או מצב פסיכולוגי.  

לרוב מדובר באנשים בעלי ממון ואמצעים. הכסף לא משחק תפקיד משמעותי בחייהם.

הם נמצאים במצב המסוכן והאבסורדי ביותר, והם הגברים המכורים ביותר למין.

הם צורכים מין בתשלום באופן יום יומי, ובעיניהם הסקס הוא הפתרון לכל תחושת מועקה שהם חשים.

ועד שלא באים על סיפוקם, לא מוצאים מנוחה. ולאחר שבאו על סיפוקם מיד מתכננים את הביקור הבא.

מי מוגדר מכור למין: אדם המבקר זונות באופן קבוע, בין אם פעם אחת בשבוע או 3 פעמים ביממה.

המכורים הקשים זקוקים לסקס בכל יום, ואף למספר פעמים ביום והם אלו החווים את הסבל הקשה  

ביותר, לצערי הרב אני משתייך לחולים המכורים והקשים ביותר.

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל

עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2017 בשעה 19:11

מי זאת עולה מן המדבר מתרפקת על דודה תחת התפוח עוררתיך.

שימני כחותם על ליבך, כחותם על זרועך, כי עזה כמוות אהבה, קשה כשאול קנאה,

רשפיה רשפי אש שלהבתיה, מים רבים לא יוכלו לכבות את האהבה ונהרות לא ישטפוה,

אם ייתן איש את כל הון ביתו באהבה, בוז יבוזו לו". (שיר השירים ח').

... "ולא תתורו אחרי לבבכם ואחרי עיניכם אשר אתם זונים אחריהם" (במדבר טו)...

על משכבי בלילות, פרק ב' :

מסכת אבות פרק ג': "הסתכל בשלושה דברים ואין אתה בא לידי עבירה:

דע מאין באת ! ולאן אתה הולך ! ולפני מי אתה עתיד לתת דין וחשבון......

מאין באת- מליחה סרוחה....

ולאן אתה הולך- למקום רימה ותולעה....

ולפני מי אתה עתיד לתת חשבון- לפני בוראך"...(וגם לפני ילדיך ובני משפחתך).

לא לחינם מטבל אנכי את מילותיי בדברי תורה.  

לתורה חלק גדול בהבינותי את החיים, חונכתי על פי דרך תורה, ינקתי תורה מילדות.

למדתי ושמעתי מוסר אבי ולא נטשתי לרגע את תורת אמי.

בתחילת התמכרותי לזונות חיפשתי תשובות בתורה לגבי התייחסות ההלכה לזונות.

ללא צל של ספק התורה וחז"ל אוסרים ללכת לזונות, אך בדבריהם יש מעין עצימת עין.

כאילו חשוב יותר לא לקיים יחסי מין עם האישה בנידה, או חלילה לבעול אשת איש.

ובכלל הדת כמעט ולא מתייחסת לנושא האתנן לזונה, אלא מתייחסת יותר למעשה המין עם זונה.

משום שהתורה אוסרת על קיום יחסי מין עם אישה שאיננה אשתך על פי הדת וההלכה.

על פי התורה, עיסוק בזנות, וביקור אצל זונות הוא ביזוי התורה, האישה, והמשפחה ונקרא: 'פריצות'.

על פי החוק הפלילי בישראל חל איסור לשידול אישה לזנות או סרסרות.

בחודשים האחרונים אני עובר ימים קשים, החלטתי לעשות מעשה ולהעמיד עצמי במבחן.

ימים ארוכים חלפו ולא דרכו רגליי, ולא נגעו ידיי, ולא בא איבר מגופי במגע עם אישה, זונה, וזימה.

ימים קשים אני עובר, זעקות אילמות עולות מנשמתי, צלקות נסתרות על כל רמ"ח איבריי.

זאת הפעם הראשונה בחיי שלא באתי במגע עם אישה/זונה תקופה כה ארוכה.  

בשבוע הראשון בכל שעה משעות היום והלילה בהן הייתי ער חשתי תחושת רעב בכל רמ"ח איבריי.

כמעט ולא הצלחתי לתפקד, הייתי טרוד כאילו תקף אותי שד, כאילו אנכי תינוק רעב המחפש שד.

בלילות זעקתי השמימה, בימים הבנתי את גודל הטרגדיה שהתחוללה בחיי ב35 השנים האחרונות.

בימים האחרונים בכל יום ויום חזרתי אחורה במחשבותיי וניסיתי להבין איך הגעתי אל המצב הזה.  

איך במשך יותר משלושים וחמש שנים עשיתי את מה שאהבתי עד שכמעט אבדתי.

בכל יום נסעתי עבור נשים וזונות לבת ים ,תל אביב, באר שבע, חיפה, קריית שמונה וחוזר חלילה.

בכל יום הרגשתי  שיצרי חזק ממני, מוביל ומוליך אותי כבובת חוטים חסרת שליטה עצמית.

אין לי יום, ואין לי לילה, אין לי נחמה רק תחושת תבוסה, אף החלומות בלילות מסתיימים בבתי זונות.

חצי ממני מאושר וחצי אומלל, האושר הפך לעוד זיון אומלל, כל תבוסה במחשבה מסתיימת אצל זונה.

זונה הפכה לשותפה סמויה המלווה אותי שנים לכל מקום. ליבי הפך כלי ריק, ונשמתי דלה ושכוחה.

נואשתי לחפש את האשם העיקרי משום שהאשם העיקרי בהתמכרות למין וזונות הוא: אני!

האשם השני הוא: הטכנולוגיה והאינטרנט, הם שינו את העולם ללא הכר בנושאים רבים, כגון:

פורנוגרפיה/הימורים/ זונות/ תקשורת בין אנשים/אתרי הכרויות/פורומים/ וכו'.................

האתרים הללו גרמו להרס עצום בקרב מאות מיליוני בני אדם בעולם, הרס הנקרא: "התמכרות"  

התמכרותי למין החלה עוד לפני שהבנתי את משמעות המילה מין, ומשמעות המעשה הנקרא: 'סקס'.

בצעירותי מעולם לא נחשפתי לפורנוגרפיה, משום שלא היה בביתנו מחשב, טלוויזיה, או אפילו עיתון.

הכל התחיל בתוך ראשי הקודח, מחשבות על נשים תפסו חלק גדול ממחשבותיי עוד בצעירותי.  

בכל פעם שחלפה לידי אישה או נערה ריחה כבש את יצרי, הרגשתי כאילו רוח הקודש סובבת אותי.

כבר במהלך הלימודים בישיבה פיתחתי שיטה בה עסקתי באוננות בכיתה במהלך הלימודים.

כשאני לבוש כמובן, ולא בא בשום מגע עם ידיי באיבר מיני, רק על ידי חיכוך איבר המין בין שתי ירכיי.

כך הצלחתי להביא עצמי לסיפוק מיני ואף לשפיכה ללא מגע יד רק על ידי חיכוך.

כאן בעצם החלה ההתמכרות שלי לאוננות ופנטזיות על נשים וסקס במשך שעות ארוכות ביממה.

עם הזמן פיתחתי שליטה מלאה על השפיכה והייתי יכול לאונן להנאתי שעות ארוכות ללא שפיכה.

אז בנוסף לקשיי הלמידה מהם סבלתי בצעירותי, נוספה ההתעסקות המחשבתית על סקס ונשים.

מהרגע שקמתי בבוקר ועד לכתי בלילה לישון, אפילו חלומותיי נסובו סביב סקס ונשים.

בשלב מאוחר יותר בחיי הצלחתי להיגמל מן האוננות, ואני לא מאונן כבר יותר מעשרים שנים.

אך הדחף לשכב עם נשים סחף אותי שוב ושוב למקומות הזויים מעבר לים ועד לעיר בת ים.

מזונות רחוב ועד ליווי, מזונות בדירות מחולקות, ועד תיירות, והמון נשים רגילות.

שכבתי עם נשים מכל הסוגים ומכל המינים, בכל הגילאים מכל העדות מכל הצורות והגדלים.

מלבד קטינות/קטינים/ובעלי מגבלות שכלית. שכבתי עם כל סוגי הנשים הקיימות בעולם.

לא בחלתי במילים ותרגילים, המטרה קידשה את כל האמצעים, ממיליוני מילים ועד מיליוני שקלים.

חשוב לציין, בכל שלב בחיי תמיד חיפשתי אהבה במקביל לחיפוש ריגוש מפגישה עם זונה.  

הבעיה הגדולה הייתה שלאחר שמצאתי אהבה, לא החזקתי מעמד ושוב יצאתי לחפש זונה.

עם השנים הזונה הפכה לחלק בלתי נפרד מחיי, ולא משנה אם הייתי נשוי או רווק.

עד היום קשה לי להסביר מדוע גם כשהייתי נשוי לנשים מדהימות ביופיין הלכתי לזונות.

היום הבנתי עד כמה עצומה וחזקה התמכרותי לזונות, למרות הסכנות הכרוכות במפגש עם זונות, 

למרות הגועל, למרות הנזק העצום שהן גורמות לחיי, כאילו אינני מעונין להיפרד מהן לעולם.

אני חייב להודות שאין לי יכולת לחיות מבלי לבוא במגע עם נשים וזונות.

אני מודה שבתוך תוכי ובעומקי ליבי אני אוהב נשים ובמיוחד אוהב זונות אנכי.

אילו הייתי צריך להסביר במילים אחרות את תחושותיי הרגשיות כלפי זונות:

הייתי מצטט את חנוך לוין ז"ל מתוך המחזה: "מתאבל ללא קץ" 

את מעיקה עלי, מפחידה אותי, זרה לי, מאיימת, לא מובנת, מצמררת,

פנייך מעבירים בי חלחלה, קור, רצון להסתתר מתחת לשמיכה, לברוח, לקפוץ מהחלון, למות.

ובלבד שלא להיות במחציתך אפילו רגע, ובשלוש מילים : 'אני אוהב אותך' ".

בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל

מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס
חבר של כבוד בהיכל קשקשני ישראל

הצטרף / הצטרפה: 23/-08-/2011
מיקום/איזור: רוממה
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2017 בשעה 19:17
אלוף, תותח
רק אם אפשר - חלאס עם הקטע של להפנות את הלחי השניה - זה כבר לא במקום
בחזרה למעלה
geva צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 18/-02-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט geva ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2017 בשעה 19:27
וואהו.. רוני, שבוע טוב..

שבוע טוב לכולם..

תודה .
בחזרה למעלה
yoni love צפה בגלילה למטה

מושעה !!!

הצטרף / הצטרפה: 24/-09-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yoni love ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2017 בשעה 20:59
היי רוני, הפנמתי את דבריך. תודה לך.
בחזרה למעלה
עוזר-מנהל

עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2017 בשעה 21:41

"כשושנה בין החוחים, כן רעייתי בין הבנות, כתפוח בעצי היער, כן דודי בין הבנים,

בצילו חימדתי וישבתי ופריו מתוק לחיכי, הביאני אל בית היין ודגלו עלי אהבה,

סמכוני באשישות, רדפוני בתפוחים: כי חולת אהבה אני, שמאלו תחת לראשי וימינו תחבקני".

..."על מי תתענגו על מי תרחיבו פה תאריכו לשון, הלא אתם ילדי פשע זרע שקר" (ישעיהו )...

על משכבי בלילות, פרק ג'...

אף אדם אינו נולד מכור ! האדם מתמכר ! ההתמכרות מעידה על חולשה וכניעה ליצר הרע.  

מי מאיתנו חשב בצעירותו ובתחילת דרכו על זונות ? רימינג ?השפרצה לגבות ? וכו'.....

כל שרצינו הוא : שעלמת חן תלך עמנו יד ביד בשדרה, זאת הייתה הבקשה היחידה של כל עלם בעולם.

הרבה דברים בחיינו מתחילים מתוך סקרנות, ממשיכים מתוך התרגלות, ומסתיימים בשם ההתמכרות.

כמו הסיגריה הראשונה שעישנו רק בכדי להוכיח לחברים בשכונה שאנחנו גברים.

כמו כוסית האלכוהול הראשונה ששתינו עם החברים בכדי להוכיח שאנחנו מסוגלים.

כמו הזונה הראשונה שהלכנו משום שחשבנו שזה מעשה עם תבונה שיספק לנו את התובנה הנכונה.

הלכנו לזונה מתוך אי הידיעה וגם מתוך הידיעה בזה ששכנענו את עצמנו שזאת הבחירה הנכונה.  

התחלנו רק עם 'זונה אחת', ומאז הקושי להפסיק רק הלך ונעשה קשה יותר והחולשה מנצחת תמיד.

ואנו מוצאים את עצמנו לאחר שנים ארוכות עדיין מכורים לאותו מסלול הליכה לבית הזונה. 

כל אדם יכול להתמכר למין בתשלום !

אין חסינות לאיש ! לא לעשיר, לא לעני, לא לחכם ולא לטיפש. התמכרות למין לצערי היא נחלת הכלל.

מכור למין עושה את המעשה בסתר, הוא מתבייש במעשיו גם לאחר הפעם האלף.

מכור למין רואה בפגישה עם זונה את הפתרון לכל הבעיות הרגשיות שיש בחייו.

המפגש עם הזונה מרגש אותו בכל פעם מחדש עד אבדן חירותו ועצמאותו.

הוא מאבד סבלנות, הוא עצבני, הוא טרוד כאילו זאת הפעם הראשונה בחייו שהוא הולך לזונה.

לאחר שהמכור למין משוחח ישירות עם הזונה הוא מאמין שהזונה מחבבת אותו ומחכה רק לו.

מכורים למין נוטים להתאכזב מזונות. הם באים עם לב פתוח לזונה במחשבה רגשית וחיובית.

ואינם מבינים שהזונה נמצאת בעבודה, היא איננה מאמינה באהבה. היא עצמה בבעיה גדולה.

זונה אינה חלופה לאישה ורעיה, מין עם זונה אינו תחליף לאהבה.

מין עם זונה רק מעמיק את החשכה ,המועקה, והבריחה מחיי חברה.

זונה לא אוהבת אתכם ולא ממתינה לכם באמת. היא מכורה בדיוק כמוכם.

הגברים השנואים ביותר בחייה של זונה הם לקוחותיה !

היא רואה בלקוחותיה אנשים חולים עלובים ומסכנים.

ורק זונה באמת יודעת מכל האנשים בעולם כמה אנחנו עלובים ומסכנים.

אנו את חיינו מסכנים ,רק בכדי לשכב עם זונה על סדינים מסריחים.

ועוד משלמים על כך באלפי שקלים. ריח הזרע בדירות המחולקות ילווה אותי לאורך כל חיי.

שלושים וחמש שנים אני עבד לנשים, שלושים וחמש שנים אני חי בעולם רדוף שדים ונשים.

בכל לילה המתנתי שהשחר יפציע וירפא מעט את הפצע, ויאיר בעבורי מעט את החשכה.  

אך בכל יום עם עלות השחר, שוב הכל עולה מחדש כאילו מעולם לא פגשתי אישה.

תמיד ידעתי והרגשתי שגופי מכיל שני אנשים שונים, שני אנשים הנלחמים  אחד בשני.

האחד: שמח, סובלני, קשוב, הרפתקן, ידען, יציב, מיושב, ומאהב.

השני: עצוב, חסר סבלנות, חסר שליטה, עצבני, מתקשה להקשיב, רודף שמלות, חולה זונות.

ושניהם נלחמים אחד בשני ולא משנה מי מנצח אני תמיד נפגע, משום שהיצר גובר וידו על העליונה,

ואני שוב מתחיל ומסיים את היום אצל זונה, ויוצא ממנה בתבוסה וכניעה עד המלחמה הבאה.

תמיד ניסיתי להילחם בשדים וברוחות, אפילו ניתקתי עצמי מהמשפחה ומהסביבה הקרובה.  

לאחרונה אני שומע רעשים בוקעים, כאילו מרגיש איך הפצעים הפנימיים שבי מגלידים ומתרפאים.

אך הגעגועים קשים עד בלתי נסבלים. לעיתים אני רואה עצמי חוזר למסלול המוכר לבתים הישנים.

אין ביכולתי להעריך את הנזק הנפשי והכלכלי שגרמתי לעצמי בעשרות שנים עם זונות ונשים.

מיליוני שקלים שירדו לטמיון בביבים וחדרים מטונפים, ועד הסכמי גירושין ואיבוד נשים יקרות לליבי.

אני רק תוהה איך תמיד ברגעי קושי ומשבר, כל שאני רוצה זה להיות שוב מחובק עם זונה בחדר קטן.

ואלו הם הרגעים בהם אני מתקשה להסביר לעצמי את הצורך בהפסקת צריכת מין אצל זונות.

ושוב משהו פנימי דוחף וסוחב אותי בכל הכוח כאילו כל חיי תלויים במפגש הבא עם זונה.

קשה היא ההתמכרות למין קשה עד כאב !

לעולם לא  אשכח את הקושי הראשוני שלי בפגישות עם זונות.

איך בפעמים הראשונות שביקרתי זונות המתגוררות ברחובות על שמם של רבנים חשובים.

שבזכותם למדתי כל כך הרבה על החיים, הדבר היה מזעזע אותי הרגשתי בושה וחוסר נוחות.

בשנים האחרונות איבדתי את הבושה, אני רץ מזונה לזונה ללא בושה מחייך לשכנים כאחד הדיירים. 

ולצערי הרב במצבי הנוכחי כיום, הייתי אפילו הולך לזונה המתגוררת ברחוב על שם אבי.  

רק בכדי להמחיש במעט את עולמו של המכור קצת מספרים :

כלכלית:

בין מאה וחמישים למאתיים אלף שקלים בשנה רק על מין בתשלום.

חמישה כרטיסים בכל אחד מאתרי ההכרויות המוכרים בגילאים שונים ותמונות שונות.

נפשית:

מהרגע בו אני מתעורר בבוקר ועד הרגע בו אני הולך לישון אני מתעסק בנשים וזונות.

רוב היום עצבני, טרוד, כל דבר שאינו קשור לנשים רק מטריד את מנוחתי. 

גם אם שכבתי ביום אחד עם שלוש נשים רגע לפני שהלכתי לישון חשבתי שוב על נשים.

חברתית:

שופט ומביט על נשים רק דרך עיניים של מכור למין, הכל נמדד על פי נתונים חיצוניים ומיניים.

כל פגם באישה נראה לי כמו מגפה משן שחורה ועד קעקוע בגבה. 

התרחקות מחברים ומהמשפחה, הסתגרות והתבודדות. 

חוסר רצון לטפח זוגיות עם אישה נורמטיבית.

והכל מתחיל מזונה אחת קטנה ! מה שאומר שזה יכול לקרות לכל אחד ואחד מכם.

לא לעולם חוסן............................

בחזרה למעלה
צמצם צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך

הצטרף / הצטרפה: 08/-01-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט צמצם ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2017 בשעה 21:46
מלך רוני אוהבים אותךHug
בחזרה למעלה
dandan818 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 11/-09-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט dandan818 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2017 בשעה 22:18
רוני.
מאחל לך שבמוקדם תעזוב את עולם הזונות.
ואני רוצה להגיד, באותה נשימה, שאת הפורום אל תעזוב לעולם!
כי אתה מצפן עבור רבים כאן, קול שפוי, חד , חכם וכנה ששם את המציאות על השולחן כהוויתה. אתה מביא איתך רוח אחרת והפורום הזהקיבל משמעוץ אחרת מאז כניסתך!
אבל. ואבל גדול. ברור שאם תעזוב את עולם הזונות תצטרך לעזוב גם את הפורום הזה.
אני לפחות, אצטער, כי אתה שם לי מראה.. וואחדל מראה... ומצד שני, וזה החשוב, אשמח מאד בשבילך!!!
רוני. אין עליך!
ת ו ד ה !
בחזרה למעלה
2rabbit צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-01-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 2rabbit ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2017 בשעה 22:57
רוני איש יקר,
מציע לך לקרוא (שוב כנראה) את הספר כוחו של התת מודע. בעיון רב כולל בין השורות. וכולל דילוג על השטויות.
יש שם דרך לפתרון. לא קל לבצע. אבל נראה לי שאתה בדיוק במצב שזה מתאים. 
אולי כדאי אצלך שתחליף את המילה תת-מודע במילה אלוהים.
ב ה צ ל ח ה ! אצבע למעלה
בחזרה למעלה
yellow-horny צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-08-/2011
מיקום/איזור: תל אביב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yellow-horny ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-07-/2017 בשעה 09:59
איזה כיף:). 

גם אם אתה חרמן! המוח צריך לעבוד!
בחזרה למעלה
עוזר-מנהל

עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-06-/2018 בשעה 16:44

"קול דודי הנה זה בא, מדלג על ההרים מקפץ על הגבעות, דומה דודי לצבי או לעופר האילים,

משגיח מן החלונות, מציץ מן החרכים, ענה דודי ואמר לי: קומי לך רעיתי יפתי ולכי לך,

כי הנה הסתיו עבר הגשם חלף הלך לו, הניצנים נראו בארץ, עת הזמיר הגיע., וקול התור נשמע.

התאנה חנטה פגיה, והגפנים סמדר נתנו ריח, קומי לכי לך רעיתי יפתי ולכי לך (שיר השירים).

..."וכי יפתה איש בתולה אשר לא אורשה, ושכב עימה- מהור  ימהרנה לו לאישה" (שמות כב)...

על משכבי בלילות, פרק ד' (חלק א')...... 

לפני שלושה חודשים כתבתי את המילים הללו, ולאחר כתיבתם לא יכולתי להמשיך עוד....

...לעולם לא יהיה ניצחון של האדם על היצר כל עוד היצר שולט באדם...

...אהבה זה בראש לא בלב... זונה זה בזין לא בלב ולא בראש...

...החינוך- הוא הדרך. האדם- הוא המטרה. הזונה-היא מעידת האדם בדרך אל המטרה...

"אדם מועד לעולם: בין שוגג, בין מזיד,בין ער, בין ישן"

"דמום ישבתי לפני הספר, והספר התיר פיו וגילה לפני דברים שלא שמעתי מעולם.

וכשהייתי יגע מן הלימוד חשבתי מחשבות הרבה. וזו אחת מהן, לפני כמה דורות כתב חכם ספר,

והוא לא היה יודע על אותו אדם שיושב כאן ולבסוף כל דבריו נמצאים מכוונים לו."

עוד ערב נעים יורד על העיר, זוגות מבלים בנעימים, נערים ונערות לומדים את שפת החיזורים.

ענני המלחמה וקולות הרעמים נטשו את השמיים. האביב בפתח, השלכת החלה וברקע קולות אהבה.

ורק אתה שותק ! מביט בהשתקפותך בשמשה. כולך חדור אמונה מבוית כחייל מלחמה על המטרה.

אתה מחפש פורקן ליצר שלא נותן לך מנוח. אתה מחפש רק לגמור ולנוח.כאילו נגמר לך הכוח.

האשליה הפכה למטרה והאהבה לסכנה. העולם סובב סביבך ואתה סובב רק סביב עצמך.

אתה ממתין בכל ערב לרדת החשיכה, החושך מסווה את פניך, ואתה כמו צל חסר גוף ונשמה.

אתה חושב שהכוכבים זוהרים בחשיכה רק עבורך, כמו הנשים בסודות הכמוסים שלך.

אתה יוצא בכל ערב אל רחובותיה של עיר מזוהמת מריחות שתן זרע וזיעת אדם.

כל ערב חוזר אותו עצב, כל לילה חוזרים אותם החלומות, כל יום מתנפצות להן עוד תקוות.

אתה נושם נשים באוויר הנכנס לגופך. אתה חולם נשים בחלומות שלך. אתה חי בחלום.

אתה נודד ממקום למקום, מתקדם מתבלבל לרגע בולם, לרגע דומם, ושוב חולם.

המחשבות בראשך שואלות אותך שאלות שאין לך עליהן תשובות.

השאיפות שלך מסתכמות בנשים בתמורה למספר שקלים. השגיאות שלך הורסות אותך.

יש לך רצונות, אך הקפת אותם בחומות גבוהות. אתה חושב שכל דבר ניתן לקנות.

הפכת את העיקר לטפל ואת הטפל לעיקר. והכל בעיקר בכדי לרצות את הרצונות הטפלים בחייך.

הנאות חייך מסתכמות בשתיקה ארוכה, בשתייה קרה, ואישה חמה, וחלילה לא להפך !

אישה הפכה בעיניך למוצר צריכה. ואהבה הפכה ללהבה היוצרת כוויה.

אתה לא רוצה לחשוב פעמיים, אתה רק רוצה שייקחו אותך הרגליים לאישה שפותחת רגליים.

אתה לא יכול להתאפק, אתה שוב על דלתה מתדפק, ליבך בקצב מתגבר דופק.

הדלת נפתחה והיא נעמדה בשמלה קצרה, אתה מכיר את התסריט כמו זמר את השיר בתקליט.

אתה רואה שהיא לא יפה, ולא עפה לך הגבה, אך גופה מטריף את חושיך.

אתה מנשק אותה בחוזקה היא נכנעת לכוחך כמו גבינה לטמפרטורה גבוהה.

אתה מפשיט אותה בפראות כפרוצה מתוך סצנה בהצגה בהבימה.

אתה מוריד אותה על ברכיה כמו רוצה לערוף את ראשה, ומפמפם את גרונה עד כמעט אובדן הכרה.

אתה יושב על פניה והיא מכבסת את כל חלקי גופך ומרעומך.

אתה הופך אותה לחומר ביד היוצר. ואתה מרגיע בכך את היצר.

היא נשמעת לך, היא נכנעת לך, היא משפילה את עצמה בכדי לרצות אותך.

כל סימן לכניעתה, רק מגביר את תשוקתך ואת ניצחונך עליה כמו חייל במלחמה.

אתה מסמן טריטוריה כמו גבר. מתיז זרעך לכל עבר, הזרע על כל פניה ועל קירות החדר.

אתה עוזב את דירתה בתחושה אדירה. כאילו הגשמת לעצמך פנטזיה נדירה.

אבל אתה יודע שתחושת הריקנות תגיע אליך עוד לפני שתסיר את המסכה שעל פניך.

אתה יודע שהלב שלך קרוע לגזרים. אתה יודע שאין בליבך מקום לאהבת נעורים.

אתה מנסה להכניס אהבה לליבך, אך מוצא אותה לפנות בוקר זרוקה חבוטה על הרצפה.

אתה שבוי כמו עכבר הלכוד במלכודת. אך אין בך פחד, אתה חוגג עם פיסת הגבינה המונחת בכלובך

אתה כמו שטן המגיע עם חיוך קטן לנחם את משפחת הנפטר שאותו זה עתה הרגת במו ידיך.

אתה האויב הכי גדול של עצמך. אתה מרעיל את עצמך בשיקוי אהבה האסור לשתייה.

אתה לעולם לא תדע אהבה. אתה מכור לתשוקה אסורה המעבירה אותך על דעתך.

"זה באוויר שאתה נושם, בחלומות שאתה חולם, ברצונות שאתה חוסם,במחיר שאתה משלם"

יותר משלושה חודשים נעתקו המילים מפי ודבקה לשוני לחכי.

יותר משלושה חודשים אני רוצה לצעוק, אך לא יכול לצעוק- וזוהי הצעקה הגדולה ביותר.

יותר משלושה חודשים לא באתי אל משכנות האהבה הזימה והזונה.

שלושה חודשים ארוכים חלפו להם ואני חש לעיתים זך וטהור, נשמתי משילה עורה ומתחדשת מדי יום.  

ליבי מדמם בדממה חרישית, לא מפסיק לפעום לרגע ולא רק בכדי להזרים את הדם.

עם הזמן הבנתי שבכל מלחמה מנצחים המתמידים והמאמינים בעצמם. ולא החזקים.

לכן אני מתמיד ועומד בהצלחה בכל המבחנים הקשים שאני חווה בכל אחד מן הימים.

זונה היא תרופה למחלה קשה שתופעות הלוואי שלה חמורות יותר מהמחלה אותה היא אמורה לרפא.

תהליך הגמילה הוא ארוך קשה ומלא ייסורים ומכאובים רבים.

נשמתו של המכור למין חווה גלות וייסורים קשים ללא צורך במילים.

כמו אדם המתרוצץ ממקום למקום ללא תועלת, ומעביר ערימת אבנים מנקודה מסוימת לנקודה אחרת.

ושוב מחזיר מנקודה אחת לנקודה אחרת, וחוזר חלילה עד בלי די..................

גם כשאדם בונה את ביתו ומשפחתו הדבר דומה לאדם המעביר ערימת אבנים מנקודה אחת לאחרת.

אך הוא מחבר אותן אחת לשנייה, ובכך בונה את ביתו ומספק את צרכיו ואת עצמו ותכליתו לו ולמשפחתו.

אף שהקושי הפיזי בשני המקרים זהה, אדם המעביר אבנים למען זוגיות סובל פחות בוודאות.

המחבר סטיבן פולדר כתב:

"בעד אהבה צריך לשלם, היא לא סוג של מעדן גורמה שאפשר לקבל בכל רגע שאנחנו רוצים.

אנחנו משלמים עבורה בכך שאנו חורשים בהתמדה את שדות היחסים שלנו, כדי שהאהבה תוכל

לצמוח, הכבוד שאנו חשים ומשדרים לאדם האחר, הבנת הצרכים והחיים שלו, הקשיים והכאב שלו.

היכולת לשים את עצמנו במקומו-כל אלה הם חלק מטיפוח האהבה".

ההתמכרות למין הופכת את האדם לרודף נשים ולרדיפה אחר שקר החן והבל היופי.

והוא מחפש לעצמו אישה יפה משום שהתמכר ליופייה המשקר של הזונה המצויה.

יופייה של אישה נמדד אך ורק על פי אהבתך אותה ולא על ידי שום מדד אחר.

כאשר גבר בוחר אישה רק על פי יופייה, הוא תמיד ירצה לשנות את בחירתו לבחירה מוצלחת יותר.

אפילו אם בחר באישה היפה בעולם. משום שברגע שיראה אישה יפה ממנה תאבד עליונותה.

אחת הטעויות הכי קשות ונפוצות שגברים עושים בחייהם היא: בחירת בת הזוג הלא נכונה להם !

רובנו לא חיים עם בת הזוג שבאמת מתאימה לנו, אלא עם האישה הראשונה שחייכה אלינו.

תמיד האמנתי שלכל אדם מחכה אהבה, אולי מעבר לפינה, אולי בראש פינה, ואולי אף באוקראינה.

לכל אדם יש מקום בעולם ! כל אדם ראוי לאהבה ! גם אם הוא עקום, מכור, או אפילו סתום.

לכל אדם יש בת זוג מושלמת עבורו ,לעיתים יש צורך להתחתן מספר פעמים בכדי למצוא את האחת.

לכל אורך חיי מעולם לא ביקשתי מהאל עושר או דבר חומרי כזה או אחר.

תמיד התפללתי למצוא אהבה, למצוא אישה שתוכל להבין ולהכיל את כל הצרכים המיוחדים שלי.

יום אחד תפילתי נענתה,רק שכחתי שכאשר ברכה מתגשמת ואנו מתעלמים ממנה היא הופכת לקללה.   

וזאת הטעות הקשה ביותר שעשיתי בחיי ולעיתים עולות בי מחשבות שקוללתי בשל כך על ידי האל.

משום שערבבתי לראשונה בחיי, אהבה אמיתית עם מעשה זימה.

השעה 12:00 בצהריים, השנה 1995

המקום: אוקראינה, העיר: חרסון.  

יצאתי את ביתי לכיוון הבזאר השכונתי בעיר חרסון. הקור מקפיא, האוויר דליל, והנשימה כבדה.

העוני הכאב והעצב נמצאים בכל מקום, הלכלוך וההזנחה שולטים בכל. הבשר בשוק חשוף לאוויר.

רק ליבי מפיק חום בלתי מוסבר, עיני משוטטות כעוף דורס לכל עבר, כחית השדה הרעבה לבשר.

נשים יפות הולכות ושבות מכל עבר, העיניים רעבות הגוף צמא לאהבה ולמגע משתי ידיים רכות.

לפתע קולטות עיניי נערה לבנה וצחה, בדמיוני ראיתי ברבור צחור ולבן בתוך מים עכורים.

ניגשתי אליה חייכתי ואמרתי : 'טסתי אלפי קילומטרים רק בכדי לפגוש אותך'........

היא חייכה והמשיכה בדרכה.....

לא ויתרתי הלכתי אחריה ואמרתי לה שוב: 'הגעתי עד לכאן רק עבורך'.

היא הביטה אלי ואמרה: "אתה תייר ואתה מחפש את מה שמחפשים כל התיירים" 

עניתי: 'את עושה הכללה לא נכונה, לא כל בני האדם דומים כשם שאצבעות ידינו אינן שוות'. 

ראיתי שהילדה עקשנית והמשכתי להתעקש כפי שכתוב בתורתנו הקדושה : "עם עקש- תתעקש".

ביקשתי להיפגש עמה לארוחת ערב, לבסוף התרצתה, קבענו בנקודה מוכרת בעיר לשעה 19:00.

היא הגיעה באותם הבגדים בהם נפגשנו בצהריים. בילינו את הערב יחד החזרתי אותה לביתה בחצות.

נפגשנו שוב למחרת ובכל אחד מהימים הבאים. כמעט חודש היינו יחד ולבסוף חזרתי ארצה.

התאהבתי בה עד עמקי נשמתי, לא יכולתי לחיות בלעדיה, חשתי על בשרי את משמעות רעב האהבה.

לאחר עשרה ימים הרגשתי כאילו חלפה שנה, הגעגועים פערו בי פצעים נפשיים.

אצתי רצתי למשרד הפנים המצאתי תמצית רישום פרטים, ומשם לעורך דין לתרגום.

וטסתי לאהובתי הצחה והטהורה, כמה התרגשתי באותו היום אין לי מילים לתאר את עוצמת הרגש.

היא לא האמינה שאחזור כל כך מהר, הגעתי לביתה ואמרתי לה בעברית : 'תהיה נפשי קשורה בנפשך'.

על גב שתי טבעות החתונה חרטתי את המילים: "ביקשתי את שאהבה נפשי".(הטבעת שלי עדיין אצלי).

התחתנו בכנסיה באוקראינה על פי דת 'אלכסנדר ואלכסנדרה' (ולא על פי דת משה ואהרון).

ולאחר שלושה שבועות חזרנו יחדיו לארץ הקודש ישראל......

היא הייתה האישה הכי מתאימה לי בכל המובנים האפשריים. ואני אהבתי אותה עד בלי סוף.

היא הבינה אותי, היא זרמה איתי, היא ריצתה אותי, היא ילדה את ביתי. היא שמרה על נשמתי.  

היא עברה גיור למעני ולמען אבי. היא הייתה עבורי אישה/חברה/רעיה/והזונה הכי גדולה בשכונה.

בלילות היא הייתה הסקס הכי עוצמתי שהיה לי בחיי. אלוהיי ושכניי הם עדי.

המשך יבוא................................

בחזרה למעלה
סופר מתוק צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 22/-04-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סופר מתוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-06-/2018 בשעה 17:45
רוני רבי ומורי תודה שחזרת לכתוב. הייתי ממש עצוב שהפסקת.
בחזרה למעלה
חולה חזה עומד צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 04/-06-/2014
מיקום/איזור: גבעתיים
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה חזה עומד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-06-/2018 בשעה 18:33
וואי רוני איזה דיווח השארת אותי במתח עצום, כולי קורא בשקיקה את דבריך ופתאום: המשך יבוא.... 
מילא פרשת לנו ונעלמת מהאופק, אבל עד שכבר חזרת אחי, הבאת לנו סיפור בהמשכים? אני מאוד מקווה שההמשך יבוא 
במהרה כי כולי ציפייה לסוף טוב בדבריך 
אהוב כל אדם באשר הוא
לך תדע מתי תצטרך לו באחד הימים
בחזרה למעלה
Omed צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Omed ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-06-/2018 בשעה 10:49
תשמע רוני... אין מילים בפי
אני מזדהה עם כל מילה
ונדהם - איך אתה מביע את זה
WOW
בחזרה למעלה
דוגם דרומי צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 18/-05-/2018
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דוגם דרומי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-06-/2018 בשעה 12:43
בתור חדש בפורום.. אתה אגדה!!
בחזרה למעלה
טדישט צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 29/-08-/2010
מיקום/איזור: ים
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט טדישט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 02:15
תשמע רוני אני לא יודע מאיפה להתחיל ואיך להמשיך , לא איש מקלדת אנוכי הבעה בכתב זה הצד החלש שלי ...
אבל כמה דברים שאני חייב לומר א. כל מה שיהודה זכה זה כי הוא אמר "צדקה ממני" ז"א שהוא הודה על האמת ובזה כהר נהיתה לו ישועה גדולה לבוא ולהודות על האמת ולא להתבייש להסתכל למציאות בעיניים ולומר "אני חרמן . אני צרכן זנות. אני נואף" רק משם בן אדם יכול להתחיל תהליך של ריפוי , כל עוד ובן אדם מתכסה תחת תירוצים מיתרוצים שונים וכל הליכה לזונה הוא אומר לעצמו ,למה זה היה רק עכשיו, , או ,שמעכשיו זה יותר לא יהיה, "אישתי במחזור" או כל מיני כאלו דברים זה בריחה מהאמת שהאמת היא "אני צרכן זונות" "אני חרמן" "אני יכול לשכב עם נשואות חופשי" כל עוד ובן אדם לא מעיז להסתכל למציאות בעיניים הוא בחיים לא יוכל להתקדם  האדם הוא היחיד בעולם שאחראי על מעשיו ברגע שאדם יודע את הבעיה שלו עצמו זה כבר מעלה גדולה של 50% מהפיתרון , אשר על כן אני רוצה לומר לך שאני מאוד גאה בך שהצלחת להסתכל לאמת בפנים ויתרה מזאת שאתה חושף את זה איתנו פה אני מאמין שזה מגיע ממקום של לפרוק וזה חשוב מאוד אבל זה עוזר לי באופן אישי המון. 
עכשיו אני רוצה לומר לך דבר מאוד חשוב, שלושה חודשים זה המון המון זמן של איפוק שליטה והבנה, אבל תדע שהיצר הרע לא הולך לוותר כ"כ בקלות והוא ינסה לבוא אליך מכל מיני זוויות שונות ואני יגיד לך יותר מזה יכול להיות שמחר או עוד שבוע אתה תלך לזונה, אני מבקש ממך שאם זה קורה אל תשבר!! אל תתיאש!! תקום ותתחיל את המלחמה מחדש כאילו לא הלכת, אל תתן לזה לשבור אותך כי אם תשבר ותתיאש מזה, אתה תשאב לזה פי מאה ממה שהיה עד לא מזמן עד שזה יגמור אותך נפשית לגמרי  ושתמיד תדע שכל מה שאתה מצליח עכשיו זה מתנת חינם שה' נתן לך עכשיו להילחם "לולא ה' עוזרו לו אינו יכול לו" אל תקח לעצמך כלום תתן לו את הכל כי הכל שלו גם זה שהצלחנו להתאפק זה מתנה ממנו וההוכחה שאם זה היה מכוחינו לא היינו נופלים פעם אחר פעם .
כתוב בתהילים "שבע יפול צדיק וקם" שגם הצדיק הכי גדול הוא נופל הרבה פעמים אבל העוצמה זה לקום אחר כך , וזה קורה כשאתה מבין שכל מה החזקת עד עכשיו זה מכחו של ה' יתברך 
מאחל לך בהצלחה אח יקר ושותף מלא בדבריך (אני עדיין בשלב הריישא) 
מבחינתי אתה צדיק גמור שיכול לחלק ברכות הצדיקים הקדושים אומרים (אתה בוודאי תדע לצטט אותם יותר טוב ממני) שההבדל בין מ"ט שערי טומאה למ"ט שערי קדושה זה חוט השערה  ומבחינתי אתה עברת לקדושה בהצלחה לך בהמשך נראה לי שהולך להיפתח לי אתך רומן בנושא הזה כי גם אני צריך עזרה או מקום לפרוק את מהוויותי ושמישהו ישמע אותי מה שאני באמת וכך אולי ובא לציון גואל

מים
בחזרה למעלה
חולה חזה עומד צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 04/-06-/2014
מיקום/איזור: גבעתיים
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה חזה עומד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 03:12
גבר חיזקת את ידו של רבינו רוני באהבה ובחמלה כל כך גדולה, שכ בן אדם היה שואב ממנה עוד כוחות שהוא צריך
לריפוי הנפש הפנימית, אבל אל תשכח זה סיפור בהמשכים, מחכה לנו שלב ב', ואי אפשר לדעת לאן יתפתח הסיפור, אני כולי תקווה 
וציפייה שאכן דבריך לא נחתו על אוזניים ערלות, ושלב ב' בסיפור המופלא יתעלה על קודמו.
נ.ב בפעם הבאה אחי תשנה את הצבע היא פשוט עושה כאבים בעיניים שקוראים.
אהוב כל אדם באשר הוא
לך תדע מתי תצטרך לו באחד הימים
בחזרה למעלה
טדישט צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 29/-08-/2010
מיקום/איזור: ים
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט טדישט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: אתמול בשעה 18:23
מה קרה רוני ??? היכן המשך הסיפור ???? כולנו במתח !!
מים
בחזרה למעלה
חלב_אריות צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 30/-11-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חלב_אריות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: אתמול בשעה 18:57
אתה לא מכור לסקס עצמו. לא מדובר כאן בחרמנות גרידא.
ברור לכל בר דעת שבמקרה שלך, הסקס הוא רק אמצעי ולא המטרה.
השד יודע איזו צורך מניע את האובססיה ששולטת בך - צורך בשליטה, חסכים רגשיים, רק אתה יכול לדעת.
אם אתה רוצה להבריא, השלב הראשון הוא נטישת הפורום.
תפסיק להתעסק בקקי ולחפש כבוד מאינפנטילים שקוראים לך "מורי ורבי".
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz