יאיר נתניהו

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
הלקוח צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין על דרך המלך

הצטרף / הצטרפה: 17/-04-/2008
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הלקוח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: יאיר נתניהו
    פורסם: 09/-01-/2018 בשעה 09:52
לא יודע מה החברים חושבים על הסיפור של יאיר נתניהו. ילד תפנוקים מגעיל עם פה של ג'ורה. החשש שלי שהסיפור הזה נותן תחמושת לתומכי חוק ההפללה. בטח כל חברי הכנסת שגם ככה לא רוצים להתנגד לחוק הדפוק הזה יצביעו עכשיו בעדו כדי להראות שהם מזועזעים מההתנהגות של הדפקט הזה. 
בחזרה למעלה
סופר לה טיב צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל

חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל

הצטרף / הצטרפה: 18/-11-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סופר לה טיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-01-/2018 בשעה 15:19
לא ישפיע על החוק.

בחזרה למעלה
הלקוח צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 17/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הלקוח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-01-/2018 בשעה 09:43
הלוואי ואתה צודק. שם לב שהועדה הבין משרדית המליצה נגד החוק אבל ההחלטה היא בידי הפוליטיקאים. בטוח שהסיפור הזה יעלה בדיונים שיתקיימו בכנסת ואני חושש שכל הצדקנים ישתמשו בבמקרה הזה לטעון שצריכים את החוק. הלוואי ואתבדה. 
בחזרה למעלה
admonymouse צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 21/-09-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט admonymouse ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-01-/2018 בשעה 12:13
כפי שפורסם לאחרונה , הוועדה המליצה לא להפליל לקוחות במישור הפלילי , אלא רק לקנוס אותו.
בכדי להפליל לקוח על מישור פלילי , זה מצריך להפעיל מערכת ,פרקליט , לעיתים משפט , כתב הגנה
זכאי לא זכאי , כל המהלכים האלה רק יעמיסו על המערכת , וכל זה רק כי חשקה נפשו של גבר לאישה בתשלום ?

אני מעריך שבמקרה הגרוע רק יקנסו לקוחות וגם זה לא יקרה כל כך מהר
מה שכן , הענף יעבור שינוי

נראה מה יהיה , ימים יגידו...
נקווה לטוב
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz