הלן (ת"א)

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  12>
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
massaginator צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 13/-06-/2017
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט massaginator ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: הלן (ת"א)
    פורסם: 11/-03-/2018 בשעה 21:24
שלום חברים, בדיוק יצאתי מהלן בצפון דיזנגוף. אחרי הרבה נפילות, לשמחתי סוף סוף בשורות טובות .

הלן מגיעה, איך לא, מהממלכה האדומה. קיבלה את פניי צעירה מגונדרת ומתוקתקת. נושקת (מלמטה) ל-30 להערכתי. מתנשאת לגובה של כ-1.7 לאחר שחולצת את עקביה. לבנה כשלג. עיניים כחולות. שיער בלונד פלטינה צבוע (גבות שחורות). התיישבה איתי על הספה וסיפרה על קורותיה (באנגלית). היא בדיוק נחתה ואכן קצת התפקשש לה התיאור (מה שהביא אותי להמתין במקום הלא נכון למשך כמה דקות טובות, אבל נסלח לה). סיפרה שהגיעה לשבועיים בעיקרון. הציעה שתיה וכיבוד, עוד קצת הא ו-דא ומשם למקלחת.

מילה או שתיים על הדירה: מחולקת כמובן (כלומר צריך לעבור שתי דלתות). לא גדולה במיוחד, לא חדשה במיוחד, עם תאורה לא הכי "רומנטית" (אלא אם התאורה בבי"ח עושה לכם את זה). המקלחת דווקא על הכיפאק.

שאלתי אותה אם היא צריכה להתקלח. אמרה שבדיוק התקלחה (ושזו הסיבה שהמתנתי בחוץ ללא מענה; אגב קבעתי איתה מעכשיו לעוד 5 דקות כי הייתי בסביבה).

סיכמתי איתה על המסלול המקוצר (300, מסלול רגיל ב-500) מכיוון שאיבדתי שם זמן מקודם. היא שאלה אם אני מעוניין ב-"משהו מיוחד" (לא הייתי מעוניין, אבל לאוהבי הפטישים למיניהם, וודאי לאוהבי הרוורס, יכולים להיות אופטימים; לשאלתכם, לא שאלתי על תוספי חלבונים). השארתי לה את ה-לאה-גולדברג-יות על הספה, נכנסתי למקלחת (האמת שלקחתי את הזמן) וכשיצאתי היא המתינה בכניסה לחדר השינה בלבניה.

מיזמוזים עמוקים, מתנשקת מכל הלב, ואט אט גופה נגלה לעיני. שדיה, לא גדולים לצערי, אך רכים ונעימים. B להערכתי. עור מתוח ומוצק. אין גרם של שומן עודף (לא הירואין שיק - לא להיבהל). ישבן נהדר.

רגע לפני שעברנו למיטה, ניגשה לכבות את האור. מדליק נורה אדומה, אני יודע, אבל בדיעבד הכל בסדר. הדלת פתוחה כך שמגיע אור מהסלון/מטבח.

השתמשתי באצבעותיי על מנת לענג את הנסיכה. בתחילה רק "באיזור" ולאט לאט, תוך שאני בוחן את גבולותיה, הכנסתי פנימה בעדינות. הרטיבות לא איחרה להגיע מה שהקל על המשימה להביא אותה לשיא.

תוך כדי שהודתה לי, היא יורדת למטה. מפעילה את קסמיה על השרביט. אחת הטובות שהיו לי. הייתי צריך לחשוב על השואה כדי לא להתפרץ.

בשלב מסויים שאלתי אם מעוניינת גם. שמחה והתמקמה על המזל של חודש אדר. בפוזיציה הזו השואה כבר לא הספיקה אז כיוונתי את מחשבותיי לרשימת ההפסדים המפוארת של מכבי חיפה.

טעמה היה נהדר. היא נהנתה מכל רגע ולעיתים איבדה קצת ריכוז, מה שהקל עליי עם המחשבות, אך חזרה לסורה מייד. רגע לפני שאיבדתי עשתונותיי, היא הגיעה לשיא שוב, ומשם התזמורת לקחה הפסקה קלה והביאה את העזר הפלסטי להמשך הקונצרט.

התחלנו כמו הצלבנים. הגמישות שלה איפשרה לי למתוח רגליה אל מעל כתפיי ועלתה לה בעומק מקסימלי. התחלתי לאט ועם הזמן הגברתי קצב כשראיתי את תגובותיה ואת שיתוף הפעולה שלה. הרוח של ג'ק ראביט נכנסה בי לפתע והיא נהנתה מכל רגע וכמובן שהציפה את חלליה.

עברנו לסשן קצר מאחור. כאמור, הישבן המוצק והחטוב שלה עושה פלאים. משם למערב הפרוע וזו הייתה הרכיבה הטובה ביותר שהייתה לי מזה זמן רב. מוכרח לומר שלא הרבה בנות משקיעות כשהן בעמדה הזו ולרוב מתמקדות בעצמן. הלן ידעה איך לזוז וגם בדקה את תגובותיי עד שקלעה בול למטרה. התפוצצתי בתוכה.

מקלחת קצרה, עוד קצת דיבורים, נישנושים ושתיה, והחוצה, מאושר ומסופק.

עברתי בהרבה את הזמן. הייתי שם נטו (האקט עצמו) קצת יותר מחצי שעה.

כאמור, מפרסמת בלבן. מס' מסתיים ב-5997. אין צורך לפנות אלי למס', זה מופיע שם (איסרה נקודה קום -> דייטינ' -> היא מחפשת אותו, ותשתמשו בטרנסלייט למי שלא דובר רוסית, אין צורך במנוי, זה בסה"כ לוח מודעות)
בחזרה למעלה
שחף צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 05/-03-/2018
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שחף ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-03-/2018 בשעה 23:21
מישהו יכול אולי לעזור לי באתר הלבן. איך עושים שיהיה בעברית באייפון x???
בחזרה למעלה
החפוז המכני צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך

פורום סקס
**

הצטרף / הצטרפה: 21/-12-/2014
מיקום/איזור: הזיינים 69
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-03-/2018 בשעה 23:26
נשמע מעולה
חבל שאני לא מתמצא באתר הלבן
האם היא צורכת חלבונים?
בחזרה למעלה
חולה חזה עומד צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 04/-06-/2014
מיקום/איזור: גבעתיים
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה חזה עומד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-03-/2018 בשעה 23:28
דיווח פצצה נשמע טוב מאוד כתבתי לך בפרטי 
אהוב כל אדם באשר הוא
לך תדע מתי תצטרך לו באחד הימים
בחזרה למעלה
Mickey mouse צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 10/-11-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Mickey mouse ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-03-/2018 בשעה 08:36
דיווח מעולה, תודה.
בחזרה למעלה

פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-03-/2018 בשעה 15:45
במקור פורסם על ידי החפוז המכני

האם היא צורכת חלבונים?
בחזרה למעלה
Tom015 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 17/-02-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Tom015 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-03-/2018 בשעה 17:22
אני רוצה להגיד שזה נהפך לנוהל אצליהם .. המחיר כבר עלה ל600 שח .. ואם אתם שואלים על התוספת אז כנראה שזה עבור גמירה בפה או משהו בסגנון .. כי אנאלי היא לא עושה . ובכללי נראת לא רע בתמונות שהיא שולחת . כמובן בהתאם לגילה הלא כל כך צעיר ...
כשהזין עומד השכל בתחת !
בחזרה למעלה
massaginator צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 13/-06-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט massaginator ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-03-/2018 בשעה 17:56
מצער לשמוע על עליית המחיר.
מעניין מה גרם ל-ישור קו הזה (600 נהיה סטנדרט בלבן ובאמת ה-500 שהציעה היה קצת מפתיע).

אני רוצה לנצל את ההזדמנות לבקש שלא לשלוח עוד בקשות למס' של העלמה בפרטי. חילקתי כבר לא מעט (אולי יש לזה קשר לעליית המחיר) למרות שנתתי כאן הוראות די מפורטות איך לתפעל את הלבן ובדיוק בדקתי והיא אכן עדיין מופיעה שם. חברים, קצת תושיה ועצמאות, זה לא מדע טילים.

בנוגע להערה על הגיל שלה, ביחס ל-*כל* הבנות המופיעות ברגעים אלו ממש בלבן, היא הכי צעירה, גם מבחינה "פורמלית" (טוענת ל-25) וגם דה-פאקטו.

*אם כי שמתי לב לפרסום חדש מהיום על בחורה בשם מוניקה שלפי התמונה נראית מבטיח ואולי אף צעירה יותר (כתבתי לה, לא קיבלתי תשובה בינתיים לצערי)
בחזרה למעלה
talgol צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 24/-08-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט talgol ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-03-/2018 בשעה 13:34
סיכום פגישה אצל הלן.
משוחחת באנגלית. פטפטנית לא קטנה. עושה רושם שלנערת ליווי אירופאית מקצועית. המון דיבור... המון...
בחורה אינטליגנטית. גוף טוב. לא מדהים. חזה לא גדול. תחת שיש מה לתפוס. זזה מהר מידי במיטה,זה עניין של טעם אני מניח. מזיעה מרוב תזוזות. מציצה חלשה. היא פשוט לא טובה בזה. למרות שמאוד ניסתה והכניסה הכי עמוק שיכולה (שזה לא הספיק...).
דירה קצת ג'יפה
מאוד סבלנית אבל בשניה שהגיע הזמן מעיפה אותך מייד.

בחזרה למעלה
Yoyael צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 21/-12-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Yoyael ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-03-/2018 בשעה 20:29
קטע מוזר,
שולח לבחורה הודעות כבר יומיים, אני רואה שהיא מחוברת אבל היא ל מגיבה לי. מה הסיפור?
בחזרה למעלה

פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-03-/2018 בשעה 21:41
במקור פורסם על ידי Yoyael

קטע מוזר,
שולח לבחורה הודעות כבר יומיים, אני רואה שהיא מחוברת אבל היא ל מגיבה לי. מה הסיפור?

עכשיו היא חוזרת. אבל מבקשת 600.
בחזרה למעלה
צמצם צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 08/-01-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט צמצם ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-03-/2018 בשעה 08:40
במקור פורסם על ידי Yoyael

קטע מוזר,

חזרה אליי לאחר כמה ימים
התנצלה כתבה שהיה לה בעייה בטלפון
ביקשה 500 שח
טרם הייתי
בחזרה למעלה
DorTA צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 25/-11-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט DorTA ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-03-/2018 בשעה 20:02
הייתי אצל הגברת - עברה דירה מדיזינגוף לרחוב המדינה ממזרח (לא היתה סגורה על הכתובת המדויקת של עצמה)
בכל מקרה, התיאור מעלה שהעלה לי את הציפיות היה תואם ב- 100%
הבחורה משתפת פעולה באופן מלא, לא עומדת עם סטופר (הייתי מעל שעה ורבע), חושנית ומעל הכל, תנועות הרכיבה יוצאות דופן!!

הבחורה מדברת אנגלית ואפשר לנהל שיחה נורמלית (לאלו שלא שולטים ברזי הרוסית)
התחלנו במקלחת משותפת שהמשיכה לרצף התגופפויות, מציצה (ללא), מסיונרית, רכיבה והשפרצה
הסיבוב השני היה ארוך יותר וכאמור, זרמה לכל מה שהיה.
היא פחות בקטע של אנאלי אבל אם יבקשו אני לא בטוח שהיא תסרב - אפילו לא התעניינתי
אם עונים לה 500, היא מאשרת אז אפשר להתעלם מה600 לטעמי...

תהנו
בחזרה למעלה

פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-03-/2018 בשעה 18:38
הייתי
הלן מקבלת בדירה נאה, והיא בעצמה די נאה - מלבד תווי הפנים המעט גסים.
לא מתאימה לשוברי קירות למיניהם, יותר בכיוון סקס קלאסי.
כמו שאמרו לפניי: לבנה, חזה קטן.
מתנשקת טוב
לא צורכת חלבונים (אל תתפתו לשלם 100 תוספת: היא פשוט לא יורדת לעומק העניין)
בחורה על רמה, עם אנגלית טובה.
אבל מה שהפריע לי הוא... הספק הקל שמא לא מדובר בבחורה. זאת אומרת, לא עמדתי בפיתוי (אחרי שהיססתי והיא נצמדה אליי לחירמון ונשיקה רטובה), ואפילו ירדתי לה ויש לה כוס בטעם תות וניל. ובפעם הראשונה היא גם הרטיבה.
אך לא בפעם השניה.
האם יש עוד חברים שביקרו אותה?
בחזרה למעלה
גומר ונוחר צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 13/-09-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גומר ונוחר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-03-/2018 בשעה 21:23
כן, אני ביקרתי וחלאס כבר עם שטויות של ספק שמא לא מדובר בבחורה כועס יש מישהי עם חזה קטן שלא הטלת ספק שהיא בחורה? מדובר בבחורה.  על רמה.
בחזרה למעלה

פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-03-/2018 בשעה 22:13
במקור פורסם על ידי גומר ונוחר

כן, אני ביקרתי וחלאס כבר עם שטויות של ספק שמא לא מדובר בבחורה כועס יש מישהי עם חזה קטן שלא הטלת ספק שהיא בחורה? מדובר בבחורה.  על רמה.

כן. וקרא שוב, זה יותר בגלל תווי הפנים ולא החזה הקטן.
ואם דגמת, למה לא דיווחת?
בחזרה למעלה
גומר ונוחר צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 13/-09-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גומר ונוחר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-03-/2018 בשעה 22:21
כי השרשור שלה התגלגל כבר לעמוד השני ולא רציתי להקפיץ אותו.
בחזרה למעלה

פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-03-/2018 בשעה 18:45
במקור פורסם על ידי גומר ונוחר

כי השרשור שלה התגלגל כבר לעמוד השני ולא רציתי להקפיץ אותו.

לא סיבה.
אז אני יכול להיות רגוע? לא אכלתי בננה חתוכה?
בחזרה למעלה
Winwin צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 28/-05-/2013
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Winwin ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-03-/2018 בשעה 22:59
טוב אז דגמתי אותה שילמתי 600 לשעה ועשרים שהייתי נהנתי מאוד מצטרף לחפוז אבל כמו שחפוז אמר גם יצאתי ברגשות מעורבים מישהוא יכול לתת גושפנקה לגבי זה?
בחזרה למעלה
DorTA צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 25/-11-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט DorTA ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-03-/2018 בשעה 23:31
חברים, נסחפתם.....
הפכנו לקטני אמונה עם מה שהגיע לארצנו בזמן האחרון.... 
הפעם מדובר בבחורה נחמדה ושירות לא רע. אז פשוט לא להרוס...
בחזרה למעלה

פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-03-/2018 בשעה 20:40
אז מה? אין הכרעה בעניין?
בחזרה למעלה
שרשה לה פן צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 20/-03-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שרשה לה פן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-03-/2018 בשעה 21:56
בחורה לכל דבר
עשתגעתם ?

בחורה חמודה ומתוקה
בחזרה למעלה
נרקיס צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 08/-09-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט נרקיס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2018 בשעה 15:23
היתה לי חוייה טובה עימה.

לבבית, בעלת אנגלית מצויינת.

אהבתי את האוראלי שלה. זרמה לתנוחות. השתדלה ברכיבה. לא זנותית. נראה לי שאיכות החוייה עימה תלויה ביכולת לייצר עימה שיחה.
בחזרה למעלה

פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2018 בשעה 17:01
לא התעורר בך החשד שמדובר בגבר?
בחזרה למעלה
קישקשתא צפה בגלילה למטה
מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל

מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס
חבר של כבוד בהיכל קשקשני ישראל

הצטרף / הצטרפה: 23/-08-/2011
מיקום/איזור: רוממה
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קישקשתא ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2018 בשעה 17:45
כן חפוזי, זה גבר מאה על מאה
אני מכיר אותו, הוא למד איתי ביסודי.
קוראים לו רפי והוא במקור בנהריה,
ביסודי דווקא היינו חברים והייתי מעתיק ממנו במבחנים.
כשעלינו לתיכון נפרדו דרכינו (הוא המשיך לבית ספר מקצועי במגמת חשמלאות).
בצבא אני יודע שהיה בגולני ונפצע קשת בזרת שמאל.
אחרי הצבא הבנתי שנסע למקדוניה ועבר שם ניתוח לשינוי מין.
ועכשיו כפי שאתה יודע הוא זונה בשם הלן.
אבל בגדול - אחלה רפי ...
כשאתה מת אחרים סובלים
אותו דבר שאתה מטומטם
בחזרה למעלה
talgol צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 24/-08-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט talgol ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2018 בשעה 18:34
במקור פורסם על ידי קישקשתא

אבל בגדול - אחלה רפי ...
ענק
בחזרה למעלה

פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2018 בשעה 19:28
קיש, דגמת אותה?
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה חזה עומד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2018 בשעה 20:26
חפוזי רפי הוא אחד שקיש לא מדווח אלא זכות השתיקה יפה בשעה זו
אהוב כל אדם באשר הוא
בחזרה למעלה
נרקיס צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט נרקיס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-03-/2018 בשעה 16:52
לשאלתך חפוזי - בזמן אמת לא! הגוף שלה נשי. והיא מתוקה שלא דרך הגברים.

בדיעבד - עולים לי ספקות. אבל אתה הבחנת בטעם תות וניל וברטיבות - זה יכול להיות אצל טרנסווסטר? אני לא הגעתי לאזור בצורה זו.

מה שקובע זה הגרוגרת! (לא זוכר אם יש לה) כי אותה בינתיים לא יודעים לשנות.

בכל מקרה גם אם היא גבר - הרי חוויתי עוד חוייה חדשה. ובסך הכול היה לי טוב עימה.
בחזרה למעלה
בבוקר.זין.בערב.כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 19/-02-/2017
מיקום/איזור: חיפה
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בבוקר.זין.בערב.כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-03-/2018 בשעה 18:16
תשלחו לי תמספר ואני יסגור את הבסטה אחת ולתמיד אם היא גבר או לא, יש לי... סוג של ניסיון... 
החיים הם כמו זין, הם לא תמיד קשים
בחזרה למעלה
frid צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 30/-06-/2009
מצב מחובר: מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט frid ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-03-/2018 בשעה 08:16

אבל בגדול - אחלה רפי ...
חחחחחח

הרגת אותי
חייה ותן לחיות
בחזרה למעלה
נרקיס צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט נרקיס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-03-/2018 בשעה 11:53
קראתי שלטראנס אין רטיבות.
בחזרה למעלה
yaronron64 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 19/-08-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yaronron64 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-03-/2018 בשעה 18:36

בחזרה למעלה
גיבור צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 28/-01-/2018
מיקום/איזור: דרום-מרכז
מצב מחובר: מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גיבור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-04-/2018 בשעה 20:55
חג שמח לכולם! לכבוד החג בירכתי את הלן בביקור שלי היום. ממש לא נראה לי שהיא הייתה פעם גבר.. גם לפי התנהגותה וגם לפי צורת גופה הלבן... פגשה אותי בחורה יפה לבושה בשימלה ונעלי עקב. די גבוהה. הרחתי ריח נעים של הבושם ושמתי לב על העיניים היפות שלה. נתנה לי ישר  נשיקה צרפתית.. קצת סמולטולק בסלון עם כוס יין, שילמתי 600 שח(לא רציתי להיראות כמו קונה  בשוק הפישפישים), נשלחתי למקלחת. כשיצאתי משם, ראיתי את הלן בבגד שחור...התנשקנו עם בלשון, ירדתי לה... מאוד אהבתי את הטעם שלה... חושני כזה...  באמת טעם של בחורה ולא של בחורינה...מאוד נהניתי איתה.מציצה נעימה, לא אגרסיבית . לא לקבלני הריסות.  יותר לאוהבי סקס עדין. היא מנסה ליצור אוירה רומנטית, פשוט צריך לזרום איתה... 
תישאר איתנו עוד כחודש,  אני אחזור  בטוח.  
בחזרה למעלה
שרשה לה פן צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 20/-03-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שרשה לה פן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-04-/2018 בשעה 21:51
היא לבבית חמימה
גוף יפה וצעיר
ממש נדיר למצאו ב 500 ש"ח לשעה

לצערי
ה 600 נהיה ה 500 החדש...
בחזרה למעלה
צמצם צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 08/-01-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט צמצם ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-04-/2018 בשעה 22:15
חברים 500 או 600 שח?
לי היא כתבה 500 אבל שתוספות וחריגים יעלו עוד
וגם התמונות שהיא שולחת מציגות גוף פיצוץ
ותחת מהמם (במיוחד תמונת הפרופיל בווטאס אפ)
ופרצוף תחת
האם התמונות אמיתיות
האם הגוף אכן פיצוץ
האם הפנים נסבלות בפועל?

בחזרה למעלה

פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-04-/2018 בשעה 01:13
500 לסקס קלאסי בלבד, כל דבר מעבר - בתוספת.
הלן:
https://www.sexadir.co.il/place.asp?AdvertiseID=20381
עכשיו משהיא מפרסמת פה, לדעתי היא בשלב השחיקה.
בחזרה למעלה
ג'יארדו צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 31/-08-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ג'יארדו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-04-/2018 בשעה 13:53
 ראשית חייב להיאמר 100% בחורה עם גוף יפיפה וכוס מושרטט ומושלם .
רגליים וישבן יפיפים מתנשקת ,מוצצת היטב ללא חציצה ,סבלנית ולא מאיצה .
מדברת אנגלית טובה ובכלל בחורה מנומסת ואינטליגנטית .
לא מצאתי חסרונות, אך לא נועדה למין אגרסיבי ,קחו לתשומת לבכם.
ממומת בדירה יפה בבניין חדיש .

איכות בלבד !
בחזרה למעלה
topic1970 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 13/-01-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט topic1970 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-04-/2018 בשעה 00:04
מה המיקום ? יש חניה ? 
בחזרה למעלה

פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-04-/2018 בשעה 00:17
בעייתי מעט, כמו כל תל אביב.
ואני חוזר ואומר: לדעתי היא בשלב השחיקה.
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט topic1970 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-04-/2018 בשעה 00:23
שאתה כותב קלאסי בלבד למה אתה מתכוון ?
והאם במיקום החדש יש חניה ?
בחזרה למעלה

פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-04-/2018 בשעה 00:26
עוד פעם: היא נמצאת בתל אביב. קשה למצוא חניה בתל אביב. קח מקדם של שעה לצורך העניין.
סקס קלאסי: מתנשקת, עדינה, אין גמירה בפה (גם אם אומרת שיש)
בחזרה למעלה
verble צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין על דרך המלך

מדווח סקס אמין על דרך המלך
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-04-/2008
מיקום/איזור: Lax
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט verble ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-04-/2018 בשעה 08:00

אבל בגדול - אחלה רפי ...

קראתי את ההודעה שלך באמצע שלוק מהקפה, והכל יצא לי מהאף... גמרת אותי מוחא כפייהצחוקצחוקצחוקמוחא כפייה
בחזרה למעלה
דיוידי צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 17/-03-/2012
מיקום/איזור: מרכז
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דיוידי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-04-/2018 בשעה 09:05
אחרי היסוסים, בעקבות הכתוב למעלה, החלטתי לבקר את העלמה. שמח שעשיתי זאת.
לטעמי אישה נאה מאד. גוף יפה מושלם, חזה קטן חמוד.  170 גובה. כבת 30. 
מתנשקת במסירות, אוהבת סקס. מפגש מעולה ומהנה. מומלצת.
באשר לחנייה (למי ששאל) ברחובות הסמוכים הסיכוי למצוא חנייה קלוש. יש שני חניונים סמוכים - חניון מגדלור שברובו מיועד למנויים ולכן הוא תמיד מלא, וחניון האופרה שתמיד יש בו מקום. עלות 20 שקל לשעה.
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט topic1970 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-04-/2018 בשעה 09:13
אפשר הכן להוריד אותה ל 500 לשעה ? 
בחזרה למעלה

פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-04-/2018 בשעה 12:12
כן אומר שלמרות תווי הפנים הגבריים שלה, יש בה משהו תם וטהור... וכפי שציינתי, יש לה כוס טעים מאוד
בחזרה למעלה
סופרמן השובב צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 01/-04-/2018
מיקום/איזור: Tel Aviv
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סופרמן השובב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-04-/2018 בשעה 18:57
הייתי ולא שווה ת600 שקל, היא סבבה, דירה סבבה, כוסית אבל תיקתקה, שילמתי 600 עבור פעמיים והעיפה אותי אחרי פעם אחת, היא אוהבת לדבר, היא אמרה לי שהיא עייפה ושאם אני יבוא פעם הבאה היא תשלים לי את השאר, אבל כנראה שלא יהיה פעם הבאה
יאללה יאללה דוב קואלה
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה חזה עומד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 06/-04-/2018 בשעה 20:04
[QUOTE = סופרמן השובב] הייתי ולא נאה ת 600 שקל, היא סבבה, דירה, סבתי אבל בתיקה, שילמתי 600 לנסיעות ולנחתות אחרי אחת, אחת היא אוהבת, היא היתה לי ליווה. השאר, אבל כנראה שיהיה פעם הבאה הבאה [/ QUOTE]

גבר שני דברים קרו כאן או שלא הייתה כימיה טובה ביניכם ולכן זה לא עבד כמו שצריך וזה קורה לטובים ביותר 
במחוזותינו או שהתחילה להישחק ולתקתק כי הדיווחים עליה די טובים כאן 
אהוב כל אדם באשר הוא
בחזרה למעלה

פורום סקס
**

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-04-/2018 בשעה 19:35
במקור פורסם על ידי סופרמן השובב

הייתי ולא שווה ת600 שקל, היא סבבה, דירה סבבה, כוסית אבל תיקתקה, שילמתי 600 עבור פעמיים והעיפה אותי אחרי פעם אחת, היא אוהבת לדבר, היא אמרה לי שהיא עייפה ושאם אני יבוא פעם הבאה היא תשלים לי את השאר, אבל כנראה שלא יהיה פעם הבאה

כאן מתחילה הבעיה... כאן קבור הדילדו... מי אמר שהיא שווה 600 שקל?
חוץ מזה, ברוך הבא! כל הכבוד על דיווח ראשון ואמין
בחזרה למעלה
יון צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 04/-10-/2015
מיקום/איזור: אשדוד
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט יון ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-04-/2018 בשעה 19:57
חשבותי אולי לשבור את הצום שלי וללכת אליה לחצי שעה (לא משלם מעל 400) ופתאם היא רשמה לי שחצי שעה 400₪ במקום 300₪, לדעתי הן הגזימו לגמרי. עוד חצי שנה שעה יעלה לנו 700-800₪ וחצי שעה 500₪, נראה לי הן התבלבלו וחשבות שהן בדובאי!
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  12>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz