דבר אחר: הוגשה בקשה לסגירת אתר סקס פורום

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123 6>
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
בנצי8 צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 28/-03-/2008
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: דבר אחר: הוגשה בקשה לסגירת אתר סקס פורום
    פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 19:08

http://www.davar1.co.il/131411/
המאבק בזנות (משמאל: פרופיל דף הפייסבוק 'when he pays', מימין: פלאש 90)המלחמה בזנות
"גורם מרכזי בגלגלי תעשיית הזנות" על הכוונת: סגירת פורטלי הזנות הגדולים בישראל. הפרקליטות הגישה בקשה לסגירת 5 אתרים המפרסמים שירותי זנות, וכן את האתר "סקס פורום" בו מחליפים צרכני זנות רשמים, אתר שעמד במרכז ביקורת ציבורית קשה עם פרסום חלקים מתוכו בעמוד הפייסבוק "when he pays" מאת ענת יורובסקי עדכון אחרון: 11.06.2018, 14:34 שתפו 20 צייצו שלחו במייל  הדפיסו
המאבק בזנות ברשת עולה מדרגה: מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה הגישה היום (שני) לביהמ"ש המחוזי בת"א בקשה להסרת אתר האינטרנט "סקס אדיר", שבבעלות שרון דגני מראשון לציון, וארבעה אתרים נוספים המזוהים עימו, המפרסמים שירותים של מתן זנות. כן הוגשה בקשה להגבלת גישה לאתר האינטרנט "סקס פורום" בו נוהגים צרכני זנות לפרסם את התרשמותם מנשים המספקות שירותי מין בתשלום.

האתר "סקס פורום", שהיה בעבר חלק מפורטל צריכת הזנות "סקס אדיר", נודע בזכות פורום צרכני הזנות שלו, בו צרכני זנות רבים מפרסמים "ביקורות" לאחר צריכת זנות מנשים מסויימות, ומודיעים זה לזה על זירות זנות משתנות, ממליצים לצרוך מין מנשים מסויימות, ולא לצרוך מאחרות.

בשנים האחרונות, הוקם דף הפייסבוק "when he pays", בו מצוטטות ביקורות כאלה של צרכני זנות מתוך האתר, במטרה להציג את האופן בו צרכני זנות מתייחסים לנשים בזנות. 
בנוסף לאתר סקס אדיר, הוגשה הבקשה כנגד ארבע אתרים נוספים המזוהים עימו: ליפס, סקס-פור-פרי, ישראל סקס 365 וסקסימו. בבקשה מפורטים ביטויים לעובדה שמדובר באתרים שמיועדים לצריכת זנות, וכתוב כי "חרף האמירות המיתממות המנסות להציג את אתרי האינטרנט כמפרסמי שירותים לגיטימיים, הרי שמהותם שונה, והם אינם אלא פלטפורמות לפרסום מתמשך של שירותי זנות".

עו"ד ועו"ס יעל בן סעדון, מנהלת שותפה במטה למאבק בסחר בנשים ובזנות: "מזה שנים אתר 'סקס אדיר' משמש גורם מרכזי בהנעת גלגלי תעשיית הזנות בישראל. האתר מאפשר מרחב פתוח ובטוח לדבריהם החשוכים, הבוטים והאלימים ביותר של עשרות אלפי צרכני זנות. אנו מברכות על הבקשה, אך ברור כי לא די בכך – יש להעמיד את בעליהם לדין פלילי, כך שישלם על שנים של רווחים על גבן של נשים בזנות, עת שאיפשר, הפעיל ועודד מרחב מבזה שכזה."

הבקשות הוגשו בעקבות פעילות משותפת של פרקליטות המדינה ומשטרת ישראל – ימ"ר ת"א. בפרקליטות מציינים כי מדובר באתרים המרכזיים והמשמעותיים ביותר בישראל בתחום של שירותי זנות, אליהם גולשים עשרות אלפי אנשים מדי חודש.

הבקשות הוגשו בהתאם לחוק סמכויות לשם מניעת ביצוע עברות באמצעות אתר אינטרנט, שנכנס לתוקף ב-26.9.2017. על פי החוק, יכול תובע מוסמך לפנות לביהמ"ש בבקשה להוצאת צווים להסרת אתרי אינטרנט המאוחסנים על גבי פלטפורמות אירוח בישראל, לחסום גישה לאתרי אינטרנט המאוחסנים על גבי שרתים בחו"ל או להורות על סינון האתרים מתוצאות החיפוש. החוק קובע סמכות חדשנית זו לגבי אתרי אינטרנט הכוללים פעילות עבריינית מחמישה סוגים: פעילות של ארגון טרור, פרסום תכנים פדופיליים, ארגון הימורים אסורים, סחר בסמים מסוכנים ופרסום שירותי זנות.

מאז כניסת החוק לתוקף, הוגשו 15 בקשות להסרה או הגבלת גישה אל אתרים המפרסמים שירותי זנות, ועד כה כולן התקבלו. כמו כן, הוגשו בקשות לחסימת גישה לאתרים פדופיליים שונים בהתאם לחוק.
בחזרה למעלה
בנצי8 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 19:16
https://tv.social.org.il/updates/58722

עדכון חדשות | 11/06/2018 | 17:19  
אוטוטו: מיגור הזנות קרוב מתמיד
חברה נכתב על ידי עמית בויום

צעדים משמעותיים בדרך למיגור הזנות: השבוע (רביעי, 13.6) צפויה שרת המשפטים איילת שקד (הבית היהודי) להגיש את תזכיר החוק הממשלתי לאיסור צריכת זנות ושיקום שורדות זנות, ובכוונתה לפעול על מנת להעביר את החוק בקריאה ראשונה עד אמצע יולי.

על פי החוק שתקדם שקד, זנאות (צרכנות זנות) לא תהיה עבירה פלילית, אך עונשו של הזנאי יהיה קנס כספי. "ישנן שאלות רבות בנוגע למודל החקיקה הראוי," אומרים במטה למאבק בסחר בנשים ובזנות, מהארגונים החשובים הפועלים למען מיגור הזנות, "אך נכון לטעמנו להגיב על הנוסח רק לאחר שתפורסם הצעת החוק ונלמד אותה לעומק".

"עם זאת,לטעמנו מדובר בלא פחות מהתקדמות היסטורית" הם ממשיכים. "לאחר מעל ל-10 שנות מאבק, מדינת ישראל קרובה יותר מתמיד לחקיקה ברורה בחוק הישראלי שאוסרת צריכת זנות."

המאבק על מיגור הזנות הוא מאבק ארוך ומורכב אשר מתחולל בכל העולם. לא פעם עולות טענות כנגד הפעילות למיגור הזנות, לפיהן הן פוגעות בחופש העיסוק של נשים. "חופש העיסוק היא זכות יסוד מאוד מאוד חשובה, אבל גוברת עליה וחשובה ממנה היא הזכות לכבוד האדם" אמרה עו"ד ניצן כהנא, מנהלת שותפה במטה למאבק בסחר בנשים ובזנות, בראיון לטלוויזיה החברתית שהתקיים בחודש מרץ האחרון. "הרי כמו שידענו כחברה להגיד – אנחנו לא רוצים שיהיה בינינו עבדות, ואנחנו לא רוצים שיהיה סחר באיברים כי אנחנו לא נאפשר לאנשים שמגיעים למצוקה, לאפשר את זה שיהיה למישהו משתלם לנצל אותם."

צפו בראיון המלא עם עו"ד ניצן כהנא:

פועלות למען כבוד האדם של נשים (לדף הכתבה »)
הופק ע"י: הטלוויזיה החברתית | עלה ב: 13/03/2018

מקור הידיעה: 
בחזרה למעלה
Bobiorginal צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 17/-05-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Bobiorginal ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 20:04
חרטא, הם טוענים שהפורום מפרסם זנות. לא נכון בכלל.
מי שמפרסם אלה הגולשים ולא האתר. הפרסום היחיד פה שאני רואה מטעם האתר זה מצלמות סקס, שזה לא פרסום זנות.
וזה גם לא בדיוק פרסומים, אלא דיווחים.
בארה"ב עבר לאחרונה חוק שמאפשר לסגור אתרי אינטרנט גם אם המפרסם הוא צד שלישי.
פה אין סעיף כזה, אז אני לא בטוח שזה יהיה חוקי בכלל לסגור את הפורום.
כי אם יסגרו אז יש לסגור גם את האתר שוגר דדי. כי גם שם יש "פרסום זנות".

בחזרה למעלה
chico צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 27/-06-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט chico ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 20:16
אז נעבור לווטסאפ, לטלגרם, לקיר ולכל מקום שנצטרך.
הטכנולוגיה הרבה יותר מהירה מטלי קורל ושאר הפמינאציות.
בחזרה למעלה
חרמן123 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 08/-11-/2017
מיקום/איזור: תל מונד
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חרמן123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 20:41
אם לא נקום נגדן ונעשה משהו  באמת הכל ייסגר ונוכל לבכות עד מחר שיחזירו לנו את הפורום אבל אף אחד לא ישמע אותנו כי אנחנו שקופים ופוחדים להיחשף
בחזרה למעלה
חרמן123 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חרמן123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 20:46
במקום להתאחד נגדן אתם רבים פה אחד עם השני כמו מפגרים בזמן שהן האויב האמיתי שלנו,זה אשכרה כמו  שישראל במקום לתקוף באיראן היא תתקוף בארה"ב ותחליש את עצמה ואת הידידות שלה במקום להחליש את האויב האמיתי שזו איראן וכל הפמיניסטיות שההנאה שלהן זה  הסבל שלנו
בחזרה למעלה
צמצם צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך

הצטרף / הצטרפה: 08/-01-/2016
מצב מחובר: מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט צמצם ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 20:51
במקור פורסם על ידי חרמן123

במקום להתאחד נגדן אתם רבים פה אחד עם השני כמו מפגרים בזמן שהן האויב האמיתי שלנו,זה אשכרה כמו  שישראל במקום לתקוף באיראן היא תתקוף בארה"ב ותחליש את עצמה ואת הידידות שלה במקום להחליש את האויב האמיתי שזו איראן וכל הפמיניסטיות שההנאה שלהן זה  הסבל שלנו

צודק מוחא כפייה
בחזרה למעלה
haimhle צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-03-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט haimhle ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 20:54
צריך להעביר את האתר בהקדם לשרת חו"ל. לעקוף את החסימה כמעט כולנו יודעים
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Bobiorginal ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 21:28
מי שמפרסם אלה הגולשים ולא האתר. הפרסום היחיד פה שאני רואה מטעם האתר זה מצלמות סקס, שזה לא פרסום זנות.
כי אם יסגרו אז יש לסגור גם את האתר שוגר דדי. כי גם שם יש "פרסום זנות"
בחזרה למעלה
nash צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 27/-08-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט nash ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 21:32
Ouch

בחזרה למעלה
booman צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-02-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט booman ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 21:38
בחזרה למעלה
booman צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-02-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט booman ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 21:40
ואם יעשו אותו את האתר אותו הדבר רק COM וישימו אותו על שרת בחו"ל אז איך אפשר יהיה למנוע את השימוש באתר? אז האתר יהיה אתר לא ישראלי. אני לא משפטן אבל זו סוגיה מעניינת.
בחזרה למעלה
massaginator צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 13/-06-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט massaginator ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 21:41
במקור פורסם על ידי Bobiorginal

בשוגרדדי יש מנגנון להגשת תלונה נגד משתמש(ת) על שיווק זנות. ברגע שצד אחד מתלונן, הבעלים עושים בירור, מקנים לעצמם גישה לכל ההתכתבות ואם הם רואים שאכן כך הדבר הם חוסמים את המשתמש. ב-99% מהמקרים אין תלונות כי זה אינטרס משותף של שני הצדדים (וזה נעשה כמובן בדיסקרטיות, בצ'ט)  אבל האתר מכסת"ח את עצמו אפילו במקרים האלו, וכך יכול לחמוק בקלות מהאשמה שכזו
בחזרה למעלה
חרמן123 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חרמן123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 21:53

מי שמפרסם אלה הגולשים ולא האתר. הפרסום היחיד פה שאני רואה מטעם האתר זה מצלמות סקס, שזה לא פרסום זנות.

תמשיך לחשוב ככה זה לא יעזור רק חבל שלא נשמע את הקשקושים שלך שתנסה להסביר למה בית המשפט סגר הכל  כשהפורום ייסגר
בחזרה למעלה
דוגימן צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 12/-05-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דוגימן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 22:33
זה כזה מעוות, וצבוע, ומרגיז. למשל החלק שבו הן מכנות אותנו "בוטים ואלימים". אני הבן אדם הכי עדין בעולם. מעולם לא כפיתי עצמי על מישהי, אף פעם לא התחלתי עם מישהי במקום ציבורי. אני ביישן, חסר ביטחון לחלוטין, ומה לעשות - מכוער. אם לא בתשלום, אין לי איך לעשות סקס בכלל... למה לעזאזל אישה בוגרת, שאינה משועבדת לסרסור, שעושה הכל מרצונה, ומיוזמתה, שיכולה לסרב ללקוח שלא מוצא חן בעיניה - למה לעזאזל המדינה צריכה להתערב בזה??
זה, ממש שיט לא הוגן. אני מקווה שהבנות העובדות בעצמן תתקוממנה נגד העוול הזה, והפטרוניות שהארגונים הקיצוניים מפגינים עליהן.
אוף, זה מרגיז אותי ברמות אחרות
בחזרה למעלה
חרמן123 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חרמן123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 22:50
במקור פורסם על ידי דוגימן

אני מקווה שהבנות העובדות בעצמן תתקוממנה נגד העוול הזה, והפטרוניות שהארגונים הקיצוניים מפגינים עליהן.

למה לחכות שהם יתקממו ? לנו אין מי שיקשיב ? אנחנו לא יכולים לפעול גם נגד ??
בחזרה למעלה
דוגימן צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 12/-05-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דוגימן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 22:52

במקור פורסם על ידי דוגימן

אני מקווה שהבנות העובדות בעצמן תתקוממנה נגד העוול הזה, והפטרוניות שהארגונים הקיצוניים מפגינים עליהן.

למה לחכות שהם יתקממו ? לנו אין מי שיקשיב ? אנחנו לא יכולים לפעול גם נגד ??

ואיך תתקומם בגלוי מבלי לחשוף את עצמך בציבור כצרכן זנות?
אומנם החיים שלי לא מציאה, אבל עדיין לא בא לי "לצאת מהארון" בעניין הזה
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Bobiorginal ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 23:44
במקור פורסם על ידי massaginator

בשוגרדדי יש מנגנון להגשת תלונה נגד משתמש(ת) על שיווק זנות. ברגע שצד אחד מתלונן, הבעלים עושים בירור, מקנים לעצמם גישה לכל ההתכתבות ואם הם רואים שאכן כך הדבר הם חוסמים את המשתמש. ב-99% מהמקרים אין תלונות כי זה אינטרס משותף של שני הצדדים (וזה נעשה כמובן בדיסקרטיות, בצ'ט)  אבל האתר מכסת"ח את עצמו אפילו במקרים האלו, וכך יכול לחמוק בקלות מהאשמה שכזו
זה לא משנה, זה מפגשים עבור כסף. הם יכולים להחשיב את זה בתור זנות.
אם יתחשק לפרקליטות לסגור אותו, מחר הם כותבים בקשה מלאה בשטויות לבית המשפט. ובית המשפט יאשר את זה כמו בובה.

כי אם יסגרו אז יש לסגור גם את האתר שוגר דדי. כי גם שם יש "פרסום זנות".

תמשיך לחשוב ככה זה לא יעזור רק חבל שלא נשמע את הקשקושים שלך שתנסה להסביר למה בית המשפט סגר הכל  כשהפורום ייסגר
יש את סקס אדיר, ויש את הפורום עצמו.

סקס אדיר באמת בסכנה כי הוא יושב בארץ והבקשה היא להסיר אותו לגמרי מהאינטרנט.
כעיקרון, אפשר להעביר אותו לחו"ל ואז גם אם יחסמו אותו יהיה אפשר לעקוף את זה.
הבעיה היא שהם מכירים את בעל האתר והם יוכלו להאשים אותו בהפרת צו בית משפט אם הוא יעשה את זה.

לגבי הפורום עצמו, הוא גם ככה יושב בחו"ל והבקשה היא רק להגבלת גישה אליו, ואז ניתן לעקוף את זה בקלות.
אבל כמו שאמרתי, אין סעיף בחוק שמאפשר לסגור אתר כי הגולשים שלו "מפרסמים זנות".
אבל השופטים הם אנטי זנות, אז אני לא אופטימי.

בחזרה למעלה
LevZahav צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-05-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט LevZahav ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-06-/2018 בשעה 23:59

המגמה בעולם היום היא דווקא הפוכה של הסדרה ומיסוד, הרבה מדינות בחרו בהסדרה אחרי מחקר מעמיק אבל בתקשורת הישראלית זה מוסתר לחלוטין - דיקטטורה של מידע! אוסטרליה וניו-זילנד הצטרפו בשנים האחרונות לנבאדה בארה"ב, הולנד, גרמניה, בלגיה, ספרד, יוון, שוויץ ולעוד הרבה מדינות במגמת מיסוד הזנות. המחוקקים והמחוקקות שם לא טיפשים.

גם אמנסטי(בספטמבר 2015), וגם ועדות האו"ם השונות ממליצים היום על מיסוד הזנות לאחר בחינה מעמיקה ומגובה בנתונים.

אפילו דר' נעמי לבנקרון שניסחה את חוק ההפללה בישראל מטעם מרץ, חזרה בה אחרי שהיא בחנה את המקרה השוודי ואחרי שיחות רבות עם עובדות מין בישראל שבאופן לא מפתיע מתנגדות לחקיקה הזאת. הפמיניסטיות היום מתייחסות לנעמי לבנקרון כאל בוגדת....)

הגבר הישראלי הפחדן מתבייש היום בחרמנות שלו. חברי הכנסת העלובים מייצגים נאמנה את הגברים הפחדנים, הם פשוט ייבחרו עוד פעם, וייתמכו באותם חוקים בגלל הפחדנות והרצון להיראות "נאורים".

נוצר מצב שאין היום לגיטימיות לסקס וחרמנות; בניגוד לפעם, אין עירום בסרטי מיין סטרים ישראליים או בסדרות, אין יותר סרטי פורנו ישראליים, אין עיתונים או ערוץ לגברים שמראים עירום ישראלי (פעם אגו הראה חשפניות ישראליות ועשה תחרויות חשפנות(.

בעולם, הרבה גברים גם נשואים הולכים חופשי לזונות בלי להתבייש (כשאתה מגיע לביקור מהעבודה שם זה נראה לגיטימי להציע לך), מועדוני חשפנות ומועדוני סקס זה בילוי לגיטימי שלא מתביישים בו, רומנים בעבודה כולל מנהלים ועובדות זה מאוד נפוץ (תעבדו בצרפת קצת ותראו), וכל שיחה מגיעה לסקס (כמעט לא יצא לי לשוחח עם אנגלי יותר משתי דקות בלי להגיע לסקס(.

יש בישראל ורק בישראל, עשרות חוקים שמפלים גברים או שנותנים הגנה לנשים שמתאימה לילדות, אבל הגברים פה לוזרים ומפחדים לדבר.
בישראל ישנה גישה שאותה מקדמות פמיניסטיות ודתיות פמי-דוסיות של אפליית גברים בחוק (גיל פרישה, מס הכנסה שלילי שונה, מזונות ללא תלות בשכר, חזקת הגיל הרך ועוד הרבה שאני לא זוכר), והגנת יתר כמו חוק הפללת הלקוח, מתן חסינות למתלוננות שווא עקב הוראה של עדנה ארבל, או חוק ההטרדה מינית במילים גם כשאין יחסי מרות, דבר שלא קיים בעולם כמעט, בטח לא במישור הפלילי.

אני באופן מדבר חופשי עם כל מי שאני מכיר וסומך עליו, כולל הרבה בנות.
הגיע הזמן לשינוי. אם אתם יכולים תרשמו תגובות בפייסבוק עם פנים גלויות. תתחילו לדבר על זה, כל אחד לפי היכולת שלו. דברו עם כל החברים שלכם, דברו עם הידידות שלכם, עם המשפחה נשים וגברים.

אמיץ מת פעם אחד, פחדן מת כל יום מחדש...

חברים יקרים, מספיק להתבייש! תתחילו לדבר על החרמנות שלכם עם מי שאפשר (אמא, אבא, בני דודים, חברות וחברים טובים). סקס זה טבעי, גם אם זה בחינם וגם אם זה לא...
בחזרה למעלה
zayan058 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 26/-07-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zayan058 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 02:31
מה זה אומר להגביל את הגישה לאתר??
ואיך עוקפים את זה?
אם לא תעמוד על שלך שלך לא יעמוד
בחזרה למעלה
אוהב אנאלי 34 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-04-/2018
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב אנאלי 34 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 02:45
לב זהב , סלח לי אבל הדברים שרשמת הם מהטיפשיים והזויים ביותר שיצאמלי לשמוע או לקרוא . או שאתה חי בהכחשה, או שאתה לא מאמין בעצמך לדברים שרשמת .
להיות גאה בללכת לזונות ?? לחטוף מחלות מין ?? לסכן את כל העתיד הכלכלי שלך בהתמכרות לזונות ??
התמכרות לזונות זה דבר שצריך להתבייש בו, וטוב שכך .
איזה בחורה נורמלית תרצה גבר שהולך לזונות ? אולי בעולם הדימיוני שיצרת לעצמך...
גברים שהולכים לזונות מסתירים את זה , וימשיכו להסתיר את זה . בגלל זה יש פה פורום דיסקרטי . נראה לך באמת שמישהו פה רוצה שיזהו אותו ??

באמת שדברי הבל כאלה לא שמעתי ממזמן...חבל שאתה מעביר מסרים כאלו לעשרות אלפי קוראים, ואולי גם מכורים חדשים שלא יודעים איזה מחיר כבד משלמים על התמכרות לזונות .

גם אני נגד הפמניסטיות , וחושב שהן מונעות משנאת גברים, ולא מדאגה אמיתית לאותן בחורות...וכמובן שיש לט מעט זונות שעושות הרבה כסף בזנות ואף אחד לא מכריח אותן...אבל מפה ועד לדברים שרשמת  יש מרחק עצום .

בחזרה למעלה
yuvi_28 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 03/-06-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yuvi_28 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 04:47
נראה לי חארטה
נראה לי הכל ימשיך במתכונת רגילה
בחזרה למעלה
ego2 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-03-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ego2 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 05:59
הצעה פרקטית לבעלי האתר הזה:

1. להעביר את האתר לשרתים בחו"ל.
2. לקדם בגוגל את הביטויים "פורום סקס" ודומיו למדריך שיסביר לציבור הרחב איך ניתן לעקוף את החסימה לאתרי סקס שלב אחרי שלב, זה הרי מותר.

ושהמירב מיכאליות יאכלו חצץ.

בחזרה למעלה
בנצי8 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 07:37
במקור פורסם על ידי booman

ואם יעשו אותו את האתר אותו הדבר רק COM וישימו אותו על שרת בחו"ל אז איך אפשר יהיה למנוע את השימוש באתר? אז האתר יהיה אתר לא ישראלי. אני לא משפטן אבל זו סוגיה מעניינת.
אתה לא מבין. לא רק מורידים אתרים אלא גם חוסמים גישה מישראל לאתרים מחו"ל. מצד שני קל לעקוף את זה עם שרת פרוקסי ודפדפן תור.
בחזרה למעלה
הלקוח צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין על דרך המלך

הצטרף / הצטרפה: 17/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הלקוח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 08:57
אני לצערי פסימי. בארהב ה FBI  סגר אתרים מרכזיים כמו backpage  ו redbook  והתחילפים שקמו להם עלובים. ברור שימצאו פתרונות אינטרנטיים חלופיים לפרסום בעיקר בגזרת אתרים לשירותי עיסוי ואתרי הכרויות אבל זה לא יהיה אותו דבר. לצערי קיימת בארץ קואליציה חזקה של מפלגות דתיות ופמניסטיות שכולם מתיישרים לפי הקו שלהם בכנסת. ובסופו של יום תזכרו את השם "איילת שקד" - שרת משפטים דורסנית שמגיעה ממפלגה שאחת ממטרות העל שלה היא להנהיג בישראל משטר דתי-תורני. אז נכון שיש גם את הצד הפמיניסטי רדיקלי שמקדם את הנושא אבל ישראל אף פעם לא תהיה שבדיה. אירן או טורקיה דוקא יש לנו סיכוי להיות. בעצם אנחנו כבר בדרך לשם.
בחזרה למעלה
admonymouse צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 21/-09-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט admonymouse ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 09:16
כנראה ,שנצטרך לצאת לחופשות בחו"ל ,שם נותנים לחיות
אגב ביוון הזנות מאוד מקובלת שם.

בחזרה למעלה
חרמן123 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חרמן123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 09:17
סגירת הפורום הזה קרובה מתמיד
בחזרה למעלה
sababafor צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 04/-05-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט sababafor ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 09:38
במקור פורסם על ידי admonymouse

כנראה ,שנצטרך לצאת לחופשות בחו"ל ,שם נותנים לחיות
אגב ביוון הזנות מאוד מקובלת שם.

גם בהולנד וגרמניה
בחזרה למעלה
LevZahav צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-05-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט LevZahav ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 10:28
1. אני לא מציע להתגאות או להתבייש! מין לצערי מעורר רגשות מאוד עמוקים אצל חלק מהאנשים, במיוחד במדינות שמרניות, אבל אני מציע להתייחס לזה בשוויון נפש. במדינות שבהן הזנות היא חוקית מתייחסים למין, מין בתשלום, ועירום בשווין נפש. למשל בגרמניה ושוויץ יש סאונות משותפות בעירום, ובחופי ספרד העירום מקובל. תראו גם סרטים ומאגזינים משם ותבינו. הגברים שם גם הנשואים מקבלים שירות אצל עובדות מין, והנשים לא נלחמות בזה. התגובה שלך היא תגובה רגשית לנושא, וכתוצאה מכן מערבבת נושאים שאינם קשורים או מוכחים. כך למשל אנשים מקשרים זנות למחלות מין, למרות שזה מאוד נדיר, גם מניסיוני האישי וגם של אחרים. אחרי יותר מעשרות מפגשים לא קיבלתי שום מחלה, וזה המצב גם עם כל החברים שלי. הקטע של מחלות מין גובל בדמיונות, איפה הנתונים? מה הסיכוי לקבל מחלת מין במפגש מיני מוגן? לידיעתכם הסיכוי לחלות במחלת הסרטן במהלך החיים קרוב ל-40%. הקטע של ההתמכרות זה גם אגדה ללא נתונים, אני הולך למשל פעם פעמיים בחודש, וגם החברים שלי שהולכים יותר עדיין מבזבזים יותר על מסעדות טובות ובילויים. יש אולי מכורים אבל הם מיעוט. אני מכיר הרבה חברים שרכבו על אופנועים בזבזו מאות אלפי שקלים, ולפחות פעם אחת נפצעו קשה, אבל אופנועים לא מעורר כזאת תגובה רגשית.

לגבי נשים שלא מוכנות שהגבר ייהנה מהצד ונלחמו בזנות, כבר באנגליה בשנת 1880 היו תנועות כאילו, זה משהו שתמיד
היה, אבל עכשיו מקבל תפנית בגלל החקיקה, מכל מקום רבים מחבריי הנשואים מקבלת את הסכמת האישה בשתיקה, ויש כאילו אפילו שעושים חילופי זוגות. ברור שאם כל הגברים בישראל (בניגוד למדינות ליבראליות) ייחשבו שרק דעת האישה קובעת ושמבחינת האישה זה עילה לגירושין אז תהיה בעיה.

אני אסכם ואומר שאתה מתייחס לנושא בצורה רגשית עם דברים שלא תמיד מוכחים (קשה לי לדמיין מישהו בשוויץ בה גרתי תקופה קצרה מדבר ככה - תזכירו לי לכתוב מדריך לשוויץ). גם אם נניח שהיית צודק (וחסרים נתונים להוכחה), אז כל אדם לעצמו צריך להחליט מה הסיכון שהוא מוכן לקחת. מכל מקום, מאחר שהרגש מדבר פה, שום עובדות לא ישכנעו אותך או את הפמיניסטיות, אז בוא נסכם שאנחנו לא מסכימים. Embarrassed

2. בלי קשר לסעיף הראשון, הפחד של הגברים הישראלים לדבר על הנושא, הוביל אותנו למצב הזה. ממדינה שהיו בה סרטי פורנו ישראליים, סדרות עם עירום, והמון מועדוני חשפנות ועיסוי, עברנו למצב של המלחמה הכי קשה במערב, כולל סירוב כניסה דרקוני של בחורות צעירות ממזרח אירופה – גם אם הן לא קשורות לזנות, סגירת טוטאלית של רוב המכונים, חסימת אתרים כמו בסין ואיראן, והפללת הלקוח. כל מה שצריך לעשות זה לא לפחד לדבר. ברור שלא עם כל אחד, אבל להתחיל עם בנות ובנים שאתם סומכים עליהם. חיוך

במקור פורסם על ידי אוהב אנאלי 34

לב זהב , סלח לי אבל הדברים שרשמת הם מהטיפשיים והזויים ביותר שיצאמלי לשמוע או לקרוא . או שאתה חי בהכחשה, או שאתה לא מאמין בעצמך לדברים שרשמת .
להיות גאה בללכת לזונות ?? לחטוף מחלות מין ?? לסכן את כל העתיד הכלכלי שלך בהתמכרות לזונות ??
התמכרות לזונות זה דבר שצריך להתבייש בו, וטוב שכך .
איזה בחורה נורמלית תרצה גבר שהולך לזונות ? אולי בעולם הדימיוני שיצרת לעצמך...
גברים שהולכים לזונות מסתירים את זה , וימשיכו להסתיר את זה . בגלל זה יש פה פורום דיסקרטי . נראה לך באמת שמישהו פה רוצה שיזהו אותו ??

באמת שדברי הבל כאלה לא שמעתי ממזמן...חבל שאתה מעביר מסרים כאלו לעשרות אלפי קוראים, ואולי גם מכורים חדשים שלא יודעים איזה מחיר כבד משלמים על התמכרות לזונות .

גם אני נגד הפמניסטיות , וחושב שהן מונעות משנאת גברים, ולא מדאגה אמיתית לאותן בחורות...וכמובן שיש לט מעט זונות שעושות הרבה כסף בזנות ואף אחד לא מכריח אותן...אבל מפה ועד לדברים שרשמת  יש מרחק עצום .

חברים יקרים, מספיק להתבייש! תתחילו לדבר על החרמנות שלכם עם מי שאפשר (אמא, אבא, בני דודים, חברות וחברים טובים). סקס זה טבעי, גם אם זה בחינם וגם אם זה לא...
בחזרה למעלה
rook צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 13/-05-/2018
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט rook ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 10:52
כמו שיש טלגראס ככה צריך להקים טלסקס.
בחזרה למעלה
massaginator צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 13/-06-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט massaginator ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 11:32
במקור פורסם על ידי בנצי8

[QUOTE=booman]מצד שני קל לעקוף את זה עם שרת פרוקסי ודפדפן תור.
יש כאן אנשים עם קילומטראז' של כמעט 1000 הודעות (לא חשוב שמות) שלא מסוגלים לשים לינק, אז אתה מצפה שידעו לעבוד עם פרוקסי/ת'ור? צחוק
וד"א, אתה לא באמת רוצה להתחבר לת'ור ישירות מתוך הבית/סלולרי שלך. שרתי הביניים של ת'ור ידועים וכל ip שמדבר איתם נכנס למעקב אוטומטי אצל הרשויות הרלוונטיות. לכן אתה צריך לעשות את זה דרך פרוקסי בכל מקרה.
מצב כזה בפועל זה גזר דין מוות לפורום.
הדרך היחידה להתמודד עם רגולציה שכזאת ועדיין לשמור על רלוונטיות למרבית המשתמשים היא לעבור לפלטפורמה אינטרנטית שרוכבת על תשתית לגיטימית אחרת. רצוי מחוץ לגבולות הדפדפן. אבל זה משהו שלא ייתן כמובן שום רווח לבעלי הפורום ולכן אין מה להרחיב בנושא, לפחות לא כאן.
בחזרה למעלה
בנצי8 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 11:49
שקד לא רצתה בחוק הזה וזה לא אג'נדה שלה או של מפלגתה, זה ברגע ש 74 חברי כנסת היו בעד והלחץ הפמיניסטי בתקשורת, היא נגררה לזה בעל כורחה. נאלצה.
בחזרה למעלה
חרמן123 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חרמן123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 11:55
שקר שקד יזמה את זה מרצונה וזה מה שקורה למי שמצביע נפתלי בקלפי
בחזרה למעלה
yellow-horny צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-08-/2011
מיקום/איזור: תל אביב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yellow-horny ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 11:59

גם אם אתה חרמן! המוח צריך לעבוד!
בחזרה למעלה
סליק ריק צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 06/-09-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סליק ריק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 12:06

אם לא נקום נגדן ונעשה משהו  באמת הכל ייסגר ונוכל לבכות עד מחר שיחזירו לנו את הפורום אבל אף אחד לא ישמע אותנו כי אנחנו שקופים ופוחדים להיחשף

הופה הופה, תראו מי התעורר. אין לך משהו להגיד לי בנושא? אולי  לצאת גבר ולהודות שטעית?
בחזרה למעלה
הלקוח צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הלקוח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 12:07
בנצי 8. זכותך להצביע לבית היהודי אבל תחסוך לנו את הבכיינות הקבועה של אנשים שכמותך שבכל דבר מאשימים את התקשורת והצד השני שכבר נמצא שנים באופוזיציה וכוחו הפוליטי זניח. שום חוק במדינה לא נחקק בלי אישור של אילת שקד. שום חוק. היא יושבת ראש של ועדת השרים לחקיקה ושם נחתך איזה חוק עובר ואיזה לא מביאים בכלל להצבעה. מה שתמר זנדברג או מירב מיכאלי חושבות לא מזיז לאילת שקד. קידום החקיקה נגד לקוחות הוא ענין של אילת שקד בלבד ותואם בדיוק את האג'נדה של המפלגה שלה שרוצה להקים פה מדינת הלכה (בניגוד לחרדים שרק רוצים כסף ופטור מגיוס). 

אני משער שבין החברים פה יש ימניים ויש שמאלנים, ושיש פה גם דתיים כי בכל המגזרים מזיינים. אבל מי שסבבה לו עם מה שאיילת שקד והמפלגה שלה עושים בנושאים מדיניים שלא יתפלא כשיגלה שקמה לו מדינה בנוסח אירן מתחת לאף 
בחזרה למעלה
סליק ריק צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 06/-09-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סליק ריק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 12:10
רבותיי - אני מפרסם לינק לפוסט בו מוסבר מה זה vpn, איך ניתן להשתמש בו ולעקוף את המגבלות המצחיקות שמנסים להטיל עלינו. אנא קראו ויישמו, כי יש מצב שהאתר ייחסם!
https://www.sexforum.co.il/forum_posts.asp?TID=59572
בחזרה למעלה
בנצי8 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 12:13

שקר שקד יזמה את זה מרצונה וזה מה שקורה למי שמצביע נפתלי בקלפי
אתה ממציא. כנראה יש לך משהו נגד הדתיים ונגד שקד אז אני ממציא. כל מי שקורא עיתונים יודע שזה לא נכון. מיכל רוזין ועליזה לביא יזמו את זה בגילגול הנוכחי והכל כחלק ממאבק פמיניסטי שמאלני ארוך שנים למען החוק הזה .אתה לא יכול להמשיך ככה להמציא דברים שהפוכים מהאמת.
בחזרה למעלה
בנצי8 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 12:17
במקור פורסם על ידי הלקוח

בנצי 8. זכותך להצביע לבית היהודי אבל תחסוך לנו את הבכיינות הקבועה של אנשים שכמותך שבכל דבר מאשימים את התקשורת והצד השני שכבר נמצא שנים באופוזיציה וכוחו הפוליטי זניח. שום חוק במדינה לא נחקק בלי אישור של אילת שקד. שום חוק. היא יושבת ראש של ועדת השרים לחקיקה ושם נחתך איזה חוק עובר ואיזה לא מביאים בכלל להצבעה. מה שתמר זנדברג או מירב מיכאלי חושבות לא מזיז לאילת שקד. קידום החקיקה נגד לקוחות הוא ענין של אילת שקד בלבד ותואם בדיוק את האג'נדה של המפלגה שלה שרוצה להקים פה מדינת הלכה (בניגוד לחרדים שרק רוצים כסף ופטור מגיוס). 

אני משער שבין החברים פה יש ימניים ויש שמאלנים, ושיש פה גם דתיים כי בכל המגזרים מזיינים. אבל מי שסבבה לו עם מה שאיילת שקד והמפלגה שלה עושים בנושאים מדיניים שלא יתפלא כשיגלה שקמה לו מדינה בנוסח אירן מתחת לאף 
הבהרה: ברגע שהפמיניסטיות השמאלניות הצליחו להשיג חתימות של 74 חברי כנסת בעד הצעת חוק פרטית, שקד נאלצה לקחת את זה כהצעת חוק ממשלתית, בלית ברירה, כרגע במיעוטו כי הצעת חוק פרטית של הברקודות רוזין ולביא היתה קובעת 15 שנות מאסר בפועל על כל מפגש, כדי לשלוט על התהליך ,היא משכה את זה 10 חודשים והפכה את זה מעבירה פלילית לקנס מנהלי. היא נגררה כי 74 חברי כנסת תמכו. זה לא נכון ששום חוק לא עובר בלי הועדה, רק הצעות חוק ממשלתיות .הצעות פרטיות עוברות בלי הועדה ובלעדיה. אתה טועה ומטעה. רוב התמיכה היתה במפלגות שמאל ומרכז ולצערי היו כמה ח"כ ימנים שנפלו בענין.
אתה טוען שלפמיניסטיות כח פוליטי זניח ?שתולות שלהן נמצאות במערכת הפוליטית, מערכת המשפט, התקשורת מלאה פמיניסטיות בעמדות כח, הרשתות החברתיות מפוצצות בשיח הזה. אתה פשוט יש לך בראש אוטומט דעה קדומה הדתיים אשמים, אז אתה עיוור לעובדות ולמציאות ובטוח שהרהורי ליבך הדמיוניים הם האמת.
בחזרה למעלה
הלקוח צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הלקוח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 12:19
הוא לא ממציא ולא נעליים. הבית היהודי ואיילת שקד זה עיסקת חבילה של דת ומדינה. כשהם מדברים על מדינה יהודית הם לא מתכוונים רק לערבים אלא גם לדת. מי בכלל יודע מי זאת מיכל רוזין ועליזה לביא. מה הן כבר העבירו בכנסת. הפוסט האחרון שלך מראה בדיוק את הבכיינות של אנשים של הבית היהודי שכבר שנים מנהלים את המדינה ובוכים כאילו הם באופוזיציה. טוב שלא האשמת את ברק אובמה.
בחזרה למעלה
בנצי8 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 12:23
 , שיהיה, תחשוב מה שבא לך, מה זה משנה.
בחזרה למעלה
בנצי8 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 12:24
במקור פורסם על ידי בנצי8

במקור פורסם על ידי הלקוח

הוא לא ממציא ולא נעליים. הבית היהודי ואיילת שקד זה עיסקת חבילה של דת ומדינה. כשהם מדברים על מדינה יהודית הם לא מתכוונים רק לערבים אלא גם לדת. מי בכלל יודע מי זאת מיכל רוזין ועליזה לביא. מה הן כבר העבירו בכנסת. 
תמשיך לחיות בסרט. כל הממסד הפמיניסטי מאחורי לביא ורוזין.ממסד חזק ורב זרועות .אולי גם טלי קורל, ורד לוי וכל הארגונים הפמיניסטים וכל הפמיניסטיות בתקשורת הן מהבית היהודי ?דבריך פשוט מגוחכים.  זה מאבק פמיניסטי ארוך שנים. השיטה שלך, אני רוצה לחשוב משהו אז אתעלם מכל העובדות. שקד לא יזמה את זה ,היא נאלצה לקחת את ההצעה שרוזין ולביא קידמו .כנראה שהשנאה שלך למפלגות הדתיות כל כך קשה וקיצונית, שלא נשאר במח שום מקום לעובדות או חשיבה אוביקטיבית. לא חשוב, שיהיה, תחשוב מה שבא לך, מה זה משנה.
בחזרה למעלה
הלקוח צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הלקוח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 12:29
אתה פתטי בנצי 8. חבל שהממסד הפמיניסטי והתקשורת לא מקדם שלום עולמי. פמיניסטיות קיצוניות מגעילות אותי בדיוק כפי שהן מגעילות אותך אבל ההשפעה שלהן בישראל שווה לאפס להבדיל מהכח של החברים שלך מהבית היהודי שמנהלים את המדינה. 
בחזרה למעלה
בנצי8 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 12:30
ראינו פה תופעה פסיכולוגית ידועה .כשיש לאנשים תמונת עולם ברורה, מי הטוב ומי הרע ואת מי הם שונאים, הם מפרשים ככה את המציאות .כשקורה משהו רע, בלי קשר לעובדות הם מוצאים דרך להאשים ולהפיל את התיק על מי שהם רוצים ,זה שהם מראש נגדו. הגיון לא יעזור, הדעות הקדומות גוברות. כל הפילוסופיה  של החוק היא פמיניסטית ולא דתית שזה ניצול הנשים ,דיכוי ,הפטריאכיה וכד' ,ההתנגדות הדתית לזנות היתה מחייבת הענשת הזונה יחד עם הלקוח ואותה יותר ,כי היא המפתה. אבל הגיון לא יעבוד איתך.

-----------
יש לפמיניסטיות השפעה רבה בחברה, בתרבות וגם בפוליטיקה. אבל השיטה שלך "אל תבלבל אותי עם העובדות", אני שונא את המפלגות הדתיות ורוצה לחשוב שהן אשמות בכל  אז אל תבלבל אותי עם העובדות. :-)
בחזרה למעלה
הלקוח צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הלקוח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 12:37
במקור פורסם על ידי בנצי8

ראינו פה תופעה פסיכולוגית ידועה .כשיש לאנשים תמונת עולם ברורה, מי הטוב ומי הרע ואת מי הם שונאים, הם מפרשים ככה את המציאות .כשקורה משהו רע, בלי קשר לעובדות הם מוצאים דרך להאשים ולהפיל את התיק על מי שהם רוצים ,זה שהם מראש נגדו. הגיון לא יעזור, הדעות הקדומות גוברות. כל הפילוסופיה  של החוק היא פמיניסטית ולא דתית שזה ניצול הנשים ,דיכוי ,הפטריאכיה וכד' ,ההתנגדות הדתית לזנות היתה מחייבת הענשת הזונה יחד עם הלקוח ואותה יותר ,כי היא המפתה. אבל הגיון לא יעבוד איתך.

אשכרה תארת את מצבך הפסיכולוגי שלך. לא יכולתי לנסח את זה טוב יותר. 
חאלס - מיציתי את הויכוח איתך. שכל אחד יראה את העולם כפי שהוא רוצה ונקווה לימים טובים יותר. 
בחזרה למעלה
חרמן123 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חרמן123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 13:01
שאלה מסקרנות...אתם חושבים עכשיו כשהזנות לא תהיה חוקית העובדים הזרים וכל העברייני מין ואפילו אנשים רגילים יתחילו להשתגע מחוסר מין ונשמע על יותר מקרי אונס בחדשות ?
בחזרה למעלה
בנצי8 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 13:08

שאלה מסקרנות...אתם חושבים עכשיו כשהזנות לא תהיה חוקית העובדים הזרים וכל העברייני מין ואפילו אנשים רגילים יתחילו להשתגע מחוסר מין ונשמע על יותר מקרי אונס בחדשות ?

ממש לא. זה מיתוס שקושר בין חוסר במין לאונס. מי שלא יהיה לו והוא נורמטיבי ושולט בעצמו ויודע להבחין בין טוב לרע לא יאנוס כי הוא יודע שזה לא מוסרי ולא רוצה להכנס לכלא. מי שלא יודע להבחין בין טוב לרע ואין לו שליטה עצמית יאנוס גם אם הזנות חוקית.
בחזרה למעלה
א. צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 05/-08-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט א. ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 13:18
מה המסקנה למי להצביע בבחירות הקרובות בסוף ? 
בחזרה למעלה
חלב_אריות צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 30/-11-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חלב_אריות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 13:23
במקור פורסם על ידי בנצי8

ראינו פה תופעה פסיכולוגית ידועה .כשיש לאנשים תמונת עולם ברורה, מי הטוב ומי הרע ואת מי הם שונאים, הם מפרשים ככה את המציאות .כשקורה משהו רע, בלי קשר לעובדות הם מוצאים דרך להאשים ולהפיל את התיק על מי שהם רוצים ,זה שהם מראש נגדו. הגיון לא יעזור...

בנצ'י ידידי, רמת חוסר המודעות שאתה מפגין היתה יכולה להיות מצחיקה אם היא לא היתה - יודע מה, היא רק מצחיקה.
כל מה שאמרת מעל נכון, אלא שלגבי עצמך.
ללא קשר לנטיות הלב הפוליטיות שלך, יש עובדות וריאל פוליטיק. 
איך נוצרים חוקים בכנסת?
ועדת השרים לענייני חקיקה (בראשות שרת המשפטים שקד ובחברות נציגי הקואליציה בלבד), מגבשת את עמדת הממשלה בנוגע להצעות חוק. היא יכולה להחליט לקדם הצעת חוק או לטרפד ולהעלים אותה.
הכנסת מצביעה על הצעות חוק שמובאות בפני המליאה וללא רוב בהשתתפות הקואליציה, חוק לא יאושר בהצבעה.
חברי האופוזיציה יכולים לנסות לקדם חוקים ככל העולה על רוחם, הם יכולים לקרקר כתרנגולת ולעשות סלטות לאחור, אך ללא רצון של שרת המשפטים לקדם חוק, נסיונותיהם יכשלו תמיד.

אז כל חוק שעבר בכנסת הנוכחית, עבר אך ורק בגלל שהבית היהודי רצו שיעבור. אלו העובדות הקרות.
תתמודד חביתוש ותפסיק לאכול ספינים של פוליטיקאים כאילו הם וופלים.
בחזרה למעלה
בנצי8 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בנצי8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-06-/2018 בשעה 13:32
במקור פורסם על ידי חלב_אריות

במקור פורסם על ידי בנצי8

ראינו פה תופעה פסיכולוגית ידועה .כשיש לאנשים תמונת עולם ברורה, מי הטוב ומי הרע ואת מי הם שונאים, הם מפרשים ככה את המציאות .כשקורה משהו רע, בלי קשר לעובדות הם מוצאים דרך להאשים ולהפיל את התיק על מי שהם רוצים ,זה שהם מראש נגדו. הגיון לא יעזור...

בנצ'י ידידי, רמת חוסר המודעות שאתה מפגין היתה יכולה להיות מצחיקה אם היא לא היתה - יודע מה, היא רק מצחיקה.
כל מה שאמרת מעל נכון, אלא שלגבי עצמך.
ללא קשר לנטיות הלב הפוליטיות שלך, יש עובדות וריאל פוליטיק. 
איך נוצרים חוקים בכנסת?
ועדת השרים לענייני חקיקה (בראשות שרת המשפטים שקד ובחברות נציגי הקואליציה בלבד), מגבשת את עמדת הממשלה בנוגע להצעות חוק. היא יכולה להחליט לקדם הצעת חוק או לטרפד ולהעלים אותה.
הכנסת מצביעה על הצעות חוק שמובאות בפני המליאה וללא רוב בהשתתפות הקואליציה, חוק לא יאושר בהצבעה.
חברי האופוזיציה יכולים לנסות לקדם חוקים ככל העולה על רוחם, הם יכולים לקרקר כתרנגולת ולעשות סלטות לאחור, אך ללא רצון של שרת המשפטים לקדם חוק, נסיונותיהם יכשלו תמיד.

אז כל חוק שעבר בכנסת הנוכחית, עבר אך ורק בגלל שהבית היהודי רצו שיעבור. אלו העובדות הקרות.
תתמודד חביתוש ותפסיק לאכול ספינים של פוליטיקאים כאילו הם וופלים.

אחרי ש 74 חברי כנסת הצביעו בעד הצעת החוק הפרטית של לביא לא היתה לשקד ברירה אלא לקחת אחריות על הצעת החוק כדי לשלוט בתהליך אחרת ההצעה הפרטית, הקיצונית בהרבה היתה עוברת .כבר הסברתי את זה אבל יש לי סבלנות.
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123 6>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz